0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - RKKSV 1

Teamleden

Spelers
Erik Veldman Keeper      
Yeroen v Alebeek        
Jan van Balsfoort        
Erol v.d Bergh        
Lars Bonel        
Bryan Colijn        
Ward Coppens        
Bert Coppens        
Davy Deckers        
Lars van Dijck        
Joost Driessen        
Wesley Engelhart        
Dani Hanegraaf        
Kenji Heijmans        
Cas van Hemmen        
Tom Hendriks        
Jeffrey van Laarhoven        
Chris van Lokven        
Harm Pennings        
Kas Peters        
Frank Savelkouls        
Yori van Spijk        
Huub Verputten        
Dennis Vorstenbosch        
Rob van Zoggel        
 
Technische staf
Harold vd Berg Leider
Berti van Balsfoort Trainer
Henk Verputten Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 14:00 Essche Boys 1 Wilhelmina 1
C 17-11-2019 14:00 OSC'45 1 Avesteyn 1
C 17-11-2019 14:30 VCB 1 Boxtel 1
C 24-11-2019 14:30 VCB 1 Avesteyn 1
C 24-11-2019 14:30 VOW 1 Boxtel 1
C 24-11-2019 14:30 WEC 1 OSC'45 1
C 24-11-2019 14:30 Vorstenbossche Boys 1 Nulandia 1
C 24-11-2019 14:30 RKKSV 1 Wilhelmina 1
C 24-11-2019 14:00 SC Elshout 1 Essche Boys 1
C 24-11-2019 14:00 HHC'09 1 Boskant 1
C 01-12-2019 14:30 Nulandia 1 HHC'09 1
C 01-12-2019 14:30 Boskant 1 VOW 1
C 01-12-2019 14:30 Avesteyn 1 SC Elshout 1
C 01-12-2019 14:30 Boxtel 1 RKKSV 1
C 01-12-2019 14:30 Wilhelmina 1 WEC 1
C 01-12-2019 14:00 Essche Boys 1 VCB 1
C 01-12-2019 14:00 OSC'45 1 Vorstenbossche Boys 1
C 08-12-2019 14:00 SC Elshout 1 Nulandia 1
C 08-12-2019 14:00 VOW 1 Wilhelmina 1
C 08-12-2019 14:00 OSC'45 1 Essche Boys 1
C 08-12-2019 14:00 WEC 1 HHC'09 1
C 08-12-2019 14:00 Vorstenbossche Boys 1 Boxtel 1
C 08-12-2019 14:00 RKKSV 1 Avesteyn 1
C 08-12-2019 14:00 VCB 1 Boskant 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 14:00 HHC'09 1 RKKSV 1 C. (Collin) van Knegsel 20501 0 - 3
C 03-11-2019 14:00 SC Elshout 1 RKKSV 1 C. (Cornelis) Onink 20352 3 - 0
C 27-10-2019 14:00 RKKSV 1 OSC'45 1 H.J. (Henk) Verhoeks 20200 1 - 1
C 20-10-2019 14:30 Vorstenbossche Boys 1 RKKSV 1 R. (Ralph) Schopenhauer 20039 0 - 1
C 13-10-2019 14:00 RKKSV 1 WEC 1 N. (Nizam) Kaya 19949 2 - 0
C 06-10-2019 14:00 RKKSV 1 VOW 1 K.C.T. (Kaj) Fonken 19866 1 - 3
C 29-09-2019 14:30 Boskant 1 RKKSV 1 J.J.M. (Job) Verhagen 19749 5 - 1
C 22-09-2019 14:30 RKKSV 1 Nulandia 1 Afgeschermd 19648 1 - 3
B 15-09-2019 14:30 RKKSV 1 BMC 1 S. (Sylvester) van Os 3106 2 - 0
B 08-09-2019 14:00 B.V.V. 1 RKKSV 1 Afgeschermd 2879 2 - 1
B 01-09-2019 14:30 RKKSV 1 Maliskamp 1 V. (Vince) Smits 2712 1 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 14:30 Wilhelmina 1 VCB 1 20456 3-1
C 10-11-2019 14:00 HHC'09 1 RKKSV 1 20501 0-3
C 10-11-2019 14:30 VOW 1 Vorstenbossche Boys 1 20437 1-0
C 10-11-2019 14:30 Boxtel 1 OSC'45 1 20471 1-0
C 10-11-2019 14:30 Avesteyn 1 Essche Boys 1 20500 3-0
C 10-11-2019 14:30 Boskant 1 SC Elshout 1 20533 1-1
C 10-11-2019 14:30 Nulandia 1 WEC 1 20536 3-1
C 03-11-2019 14:30 VCB 1 Vorstenbossche Boys 1 20370 1-4
C 03-11-2019 14:30 Boskant 1 Boxtel 1 20350 1-2
C 03-11-2019 14:30 Avesteyn 1 Nulandia 1 20316 0-1
C 03-11-2019 14:00 WEC 1 VOW 1 20274 3-1
C 03-11-2019 14:00 SC Elshout 1 RKKSV 1 20352 3-0
C 03-11-2019 14:00 Essche Boys 1 HHC'09 1 20322 7-2
C 03-11-2019 14:00 OSC'45 1 Wilhelmina 1 20285 1-3
C 27-10-2019 14:00 RKKSV 1 OSC'45 1 20200 1-1
C 27-10-2019 14:30 Nulandia 1 Essche Boys 1 20252 5-1
C 27-10-2019 14:00 HHC'09 1 Avesteyn 1 20233 0-4
C 27-10-2019 14:30 Vorstenbossche Boys 1 WEC 1 20156 0-1
C 27-10-2019 14:30 VOW 1 VCB 1 20170 0-0
C 27-10-2019 14:30 Wilhelmina 1 Boskant 1 20206 3-3
C 27-10-2019 14:30 Boxtel 1 SC Elshout 1 20221 4-1
C 20-10-2019 14:30 Boskant 1 Nulandia 1 20116 0-0
C 20-10-2019 14:30 WEC 1 Boxtel 1 20057 0-2
C 20-10-2019 14:30 Vorstenbossche Boys 1 RKKSV 1 20039 0-1
C 20-10-2019 14:00 SC Elshout 1 VOW 1 20118 1-3
C 20-10-2019 14:30 VCB 1 HHC'09 1 20136 6-0
C 13-10-2019 14:30 Boxtel 1 Essche Boys 1 19970 2-0
C 13-10-2019 14:30 Nulandia 1 VCB 1 20018 7-0
C 13-10-2019 14:30 Avesteyn 1 Boskant 1 19999 1-0
C 13-10-2019 14:30 VOW 1 OSC'45 1 19919 2-0
C 13-10-2019 14:00 HHC'09 1 SC Elshout 1 20000 1-4
C 13-10-2019 14:00 RKKSV 1 WEC 1 19949 2-0
C 13-10-2019 14:30 Wilhelmina 1 Vorstenbossche Boys 1 19955 6-1

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Nulandia 1 8 7 1 0 22 26 3 23 0
2 Avesteyn 1 7 6 0 1 18 15 1 14 0
3 Boxtel 1 7 6 0 1 18 13 4 9 0
4 VOW 1 8 5 1 2 16 15 7 8 0
5 Wilhelmina 1 7 4 2 1 14 20 13 7 0
6 Boskant 1 8 3 3 2 12 16 9 7 0
7 SC Elshout 1 8 3 2 3 11 13 12 1 0
8 RKKSV 1 8 3 1 4 10 10 15 -5 0
9 WEC 1 8 3 0 5 9 12 14 -2 0
10 OSC'45 1 7 2 1 4 7 8 11 -3 0
11 Essche Boys 1 7 2 0 5 6 10 21 -11 0
12 Vorstenbossche Boys 1 8 2 0 6 6 9 15 -6 0
13 VCB 1 7 1 1 5 4 9 25 -16 0
14 HHC'09 1 8 0 0 8 0 7 33 -26 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 B.V.V. 1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 Maliskamp 1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 RKKSV 1 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 BMC 1 3 0 1 2 1 5 8 -3 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven