0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 2

Teamleden

Spelers
Luc van der Beek Keeper      
Remy Osch Keeper      
Yeroen v Alebeek        
Erol v.d Bergh        
Jelle van der Biezen        
Jordy Colijn        
Bryan Colijn        
Ward Coppens        
Stan Coppens        
Rens Coppens        
Sjors van Cuijk        
Rik Dollevoet        
Sam Goossens        
Dani Hanegraaf        
Kenji Heijmans        
Cas van Hemmen        
Jur van Hoek        
Martijn vd Koolwijk        
Ries Kouwenberg        
Tom Mulders        
Kay van Papendrecht        
Ad Pennings        
Florian Pennings        
Kas Peters        
Joris van der Spek        
Yori van Spijk        
Gert Jan Timmers        
Roy van Venrooij        
Tim van Zoggel        
 
Technische staf
Harold vd Berg Leider
Koen van Schijndel Verzorger
Ronald van der Beek Ass. scheids.
Tommy van Muilekom Leider/Trainer
Jan van der Doelen Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 29-03-2020 afgelast CHC 2 RKKSV 2 R. (Ronald) van der Beek 76381 Sportpark De Schutskamp
C 05-04-2020 afgelast RKKSV 2 HRC'14 2 R. (Ronald) van der Beek 75232 Sportpark Eikenhage
C 19-04-2020 11:30 B.V.V. 2 RKKSV 2 75748
C 10-05-2020 12:30 RKTVC 2 RKKSV 2 75331 Sportpark De Ridderweide
C 17-05-2020 10:00 RKKSV 2 MEC'07 2 75233 Sportpark Eikenhage
C 24-05-2020 14:30 Wadenoijen 2 RKKSV 2 76199 Sportpark de Iepengaard
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 14:30 Teisterbanders 2 B.V.V. 2
C 05-04-2020 10:30 Hedel 2 MEC'07 2
C 05-04-2020 11:00 SC Elshout 2 RKTVC 2
C 05-04-2020 12:00 RKKSV 2 HRC'14 2
C 05-04-2020 12:00 Jan van Arckel 2 CHC 2
C 05-04-2020 12:00 GVV 2 Wadenoijen 2
C 19-04-2020 12:30 RKTVC 2 Jan van Arckel 2
C 19-04-2020 12:00 CHC 2 MEC'07 2
C 19-04-2020 12:00 GVV 2 Teisterbanders 2
C 19-04-2020 11:30 B.V.V. 2 RKKSV 2
C 19-04-2020 11:00 SC Elshout 2 Hedel 2
C 19-04-2020 14:30 Wadenoijen 2 HRC'14 2
C 26-04-2020 11:00 MEC'07 2 Teisterbanders 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-03-2020 11:00 MEC'07 2 SC Elshout 2 76916 0-0
C 29-03-2020 12:30 Wadenoijen 2 Teisterbanders 2 76196 0-0
C 29-03-2020 11:30 B.V.V. 2 GVV 2 75747 0-0
C 29-03-2020 12:00 HRC'14 2 Jan van Arckel 2 76927 0-0
C 29-03-2020 12:00 CHC 2 RKKSV 2 76381 0-0
C 29-03-2020 12:30 RKTVC 2 Hedel 2 75329 0-0
C 22-03-2020 14:30 Wadenoijen 2 MEC'07 2 76194 0-0
C 22-03-2020 12:00 GVV 2 SC Elshout 2 76184 0-0
C 22-03-2020 13:30 HRC'14 2 RKTVC 2 76925 0-0
C 22-03-2020 14:30 Teisterbanders 2 CHC 2 76587 0-0
C 22-03-2020 11:00 RKKSV 2 Hedel 2 75229 0-0
C 15-03-2020 11:00 MEC'07 2 RKTVC 2 76915 0-0
C 15-03-2020 11:30 B.V.V. 2 CHC 2 75746 0-0
C 15-03-2020 12:00 SC Elshout 2 HRC'14 2 76785 0-0
C 15-03-2020 12:00 Jan van Arckel 2 Teisterbanders 2 76141 0-0
C 15-03-2020 10:30 Hedel 2 Wadenoijen 2 76534 0-0
C 15-03-2020 11:00 RKKSV 2 GVV 2 75231 0-0
C 08-03-2020 14:30 Teisterbanders 2 RKKSV 2 76588 0-0
C 08-03-2020 12:00 GVV 2 MEC'07 2 76185 1-2
C 08-03-2020 14:30 Wadenoijen 2 B.V.V. 2 76195 0-2
C 08-03-2020 13:30 HRC'14 2 Hedel 2 76926 1-2
C 08-03-2020 12:30 RKTVC 2 CHC 2 75328 7-0
C 08-03-2020 12:00 Jan van Arckel 2 SC Elshout 2 76140 1-0
C 01-03-2020 11:00 RKKSV 2 CHC 2 75228 0-0
C 01-03-2020 11:30 B.V.V. 2 RKTVC 2 75745 1-0
C 01-03-2020 10:30 Hedel 2 Jan van Arckel 2 76532 4-3
C 18-02-2020 20:00 Jan van Arckel 2 B.V.V. 2 76139 4-0
C 16-02-2020 11:00 MEC'07 2 HRC'14 2 76914 4-1
C 16-02-2020 11:00 SC Elshout 2 Teisterbanders 2 76784 1-1
C 16-02-2020 10:00 RKKSV 2 Jan van Arckel 2 75230 0-0
C 16-02-2020 10:30 Hedel 2 GVV 2 76533 0-3
C 16-02-2020 12:00 CHC 2 Wadenoijen 2 76380 1-5
C 02-02-2020 11:00 SC Elshout 2 RKKSV 2 76783 0-0
C 02-02-2020 12:00 CHC 2 GVV 2 76379 4-3
C 02-02-2020 12:30 RKTVC 2 Wadenoijen 2 75327 4-0
C 02-02-2020 11:30 B.V.V. 2 HRC'14 2 75744 6-2
C 26-01-2020 11:00 RKKSV 2 Wadenoijen 2 75227 1-2
C 26-01-2020 13:30 HRC'14 2 MEC'07 2 76922 1-0
C 26-01-2020 14:30 Teisterbanders 2 GVV 2 76582 4-1
C 19-01-2020 12:30 HRC'14 2 Wadenoijen 2 76924 2-0
C 19-01-2020 12:00 GVV 2 B.V.V. 2 94285 1-3
C 19-01-2020 12:00 CHC 2 Teisterbanders 2 76376 3-3
C 08-12-2019 12:00 GVV 2 B.V.V. 2 76183 0-0
C 08-12-2019 12:00 Jan van Arckel 2 MEC'07 2 76138 0-2
C 08-12-2019 14:30 Teisterbanders 2 RKTVC 2 76586 4-2
C 08-12-2019 10:30 Hedel 2 SC Elshout 2 76531 1-3
C 01-12-2019 14:30 Wadenoijen 2 GVV 2 76193 5-2
C 01-12-2019 13:30 HRC'14 2 RKKSV 2 76923 2-0
C 01-12-2019 12:30 RKTVC 2 SC Elshout 2 75326 1-1
C 01-12-2019 12:00 CHC 2 Jan van Arckel 2 76378 5-2
C 01-12-2019 11:30 B.V.V. 2 Teisterbanders 2 75743 2-4
C 01-12-2019 11:00 MEC'07 2 Hedel 2 76912 2-1
C 24-11-2019 10:30 Hedel 2 RKTVC 2 76530 5-1
C 24-11-2019 10:00 GVV 2 HRC'14 2 76182 2-0
C 24-11-2019 12:00 CHC 2 B.V.V. 2 76377 4-6
C 24-11-2019 14:30 Teisterbanders 2 Jan van Arckel 2 76585 6-1
C 24-11-2019 11:00 SC Elshout 2 MEC'07 2 76782 1-0
C 17-11-2019 11:00 RKKSV 2 B.V.V. 2 75226 1-2
C 17-11-2019 12:00 Jan van Arckel 2 RKTVC 2 76137 1-4
C 17-11-2019 12:00 GVV 2 Hedel 2 76181 2-6
C 17-11-2019 14:30 Wadenoijen 2 CHC 2 76192 4-2
C 17-11-2019 14:30 Teisterbanders 2 SC Elshout 2 76584 3-1
C 10-11-2019 11:00 SC Elshout 2 GVV 2 76781 1-0
C 10-11-2019 10:30 Hedel 2 RKKSV 2 76529 1-4
C 10-11-2019 12:30 RKTVC 2 HRC'14 2 75325 5-0
C 10-11-2019 11:30 B.V.V. 2 Jan van Arckel 2 75742 2-0
C 10-11-2019 11:00 MEC'07 2 Wadenoijen 2 76911 1-2
C 03-11-2019 12:00 GVV 2 RKKSV 2 76180 2-3
C 03-11-2019 12:00 Jan van Arckel 2 HRC'14 2 76136 2-3
C 03-11-2019 12:30 RKTVC 2 MEC'07 2 75324 4-2
C 03-11-2019 11:15 Hedel 2 CHC 2 76528 4-1
C 03-11-2019 14:30 Teisterbanders 2 Wadenoijen 2 76583 6-0
C 03-11-2019 11:00 SC Elshout 2 B.V.V. 2 76780 2-2
C 27-10-2019 14:30 Wadenoijen 2 Jan van Arckel 2 76191 2-4
C 27-10-2019 13:30 HRC'14 2 Teisterbanders 2 76921 1-3
C 27-10-2019 12:00 CHC 2 SC Elshout 2 76375 2-1
C 27-10-2019 11:30 B.V.V. 2 Hedel 2 75741 3-2
C 27-10-2019 11:00 MEC'07 2 GVV 2 76910 2-3
C 27-10-2019 11:00 RKKSV 2 RKTVC 2 75225 2-0
C 20-10-2019 11:00 MEC'07 2 RKKSV 2 76908 2-2
C 13-10-2019 12:30 RKTVC 2 B.V.V. 2 75323 10-4
C 13-10-2019 12:00 Jan van Arckel 2 RKKSV 2 76135 1-5
C 13-10-2019 11:00 SC Elshout 2 Wadenoijen 2 76779 6-0
C 13-10-2019 11:00 MEC'07 2 CHC 2 76909 2-1
C 13-10-2019 10:30 Hedel 2 HRC'14 2 76527 5-5

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Teisterbanders 2 12 9 2 1 29 41 17 24 0
2 B.V.V. 2 14 10 1 3 26 38 33 5 5
3 RKTVC 2 14 8 1 5 25 49 28 21 0
4 SC Elshout 2 13 6 3 4 21 26 17 9 0
5 Hedel 2 13 7 1 5 21 41 33 8 1
6 CHC 2 13 6 1 6 19 37 44 -7 0
7 Wadenoijen 2 14 6 0 8 18 25 38 -13 0
8 MEC'07 2 13 5 1 7 16 20 22 -2 0
9 HRC'14 2 14 5 1 8 14 26 39 -13 2
10 RKKSV 2 10 4 1 5 13 22 22 0 0
11 Jan van Arckel 2 14 4 0 10 12 29 42 -13 0
12 GVV 2 14 3 0 11 9 25 44 -19 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Braakhuizen 3 3 3 0 0 9 9 3 6 0
2 EMK 2 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
3 RKSV Nuenen 4 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
4 RKKSV 2 3 1 0 2 3 6 9 -3 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven