0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 4
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 12:15 | Den Dungen 5 | Hedel 5 | 84797 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | DSC 7 | HRC'14 4 | 83663 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Wilhelmina 8 | Alem 3 | 83253 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | BMC 7 | Heerewaarden 2 | 80744 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | TGG 7 | RKKSV 4 | 83199 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Emplina 8 | 83750 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | RKKSV 4 | OJC ROSMALEN 10 | 80297 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | Den Dungen 5 | 82020 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:30 | Alem 3 | DSC 7 | 80799 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | HRC'14 4 | Wilhelmina 8 | 86148 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 13:00 | Emplina 8 | TGG 7 | 82598 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | Emplina 8 | 82019 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:15 | Den Dungen 5 | HRC'14 4 | 84796 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | TGG 7 | Hedel 5 | 83198 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Wilhelmina 8 | 83749 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 13:00 | RKKSV 4 | Alem 3 | 80296 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:30 | Hedel 5 | BMC 7 | 83923 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | TGG 7 | Heerewaarden 2 | 83197 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Wilhelmina 8 | BMC 7 | 83252 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | HRC'14 4 | Alem 3 | 86147 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | DSC 7 | Hedel 5 | 83662 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:15 | Den Dungen 5 | OJC ROSMALEN 10 | 84795 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 13:00 | Emplina 8 | RKKSV 4 | 82597 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | Alem 3 | BMC 7 | 80798 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | HRC'14 4 | TGG 7 | 86146 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:30 | Hedel 5 | OJC ROSMALEN 10 | 83922 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 13:00 | RKKSV 4 | DSC 7 | 80295 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 13:00 | Emplina 8 | Den Dungen 5 | 82596 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | Wilhelmina 8 | 82018 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | TGG 7 | Alem 3 | 83196 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | BMC 7 | HRC'14 4 | 80742 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Wilhelmina 8 | Hedel 5 | 83251 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | DSC 7 | Emplina 8 | 83661 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:15 | Den Dungen 5 | RKKSV 4 | 84794 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Heerewaarden 2 | 83748 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:30 | Hedel 5 | Alem 3 | 83919 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 13:00 | Emplina 8 | HRC'14 4 | 82594 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | TGG 7 | 83746 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:15 | Den Dungen 5 | BMC 7 | 84792 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | DSC 7 | 82015 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 13:00 | RKKSV 4 | Wilhelmina 8 | 80293 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | HRC'14 4 | Hedel 5 | 86143 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | Alem 3 | Heerewaarden 2 | 80795 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | BMC 7 | TGG 7 | 80741 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 13:00 | Emplina 8 | Hedel 5 | 82590 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | DSC 7 | Wilhelmina 8 | 83660 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | RKKSV 4 | 82017 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | Alem 3 | Den Dungen 5 | 80797 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | HRC'14 4 | OJC ROSMALEN 10 | 86145 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Alem 3 | 83747 | 3-1 | ||
C | 08-03-2020 12:15 | Den Dungen 5 | DSC 7 | 84793 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Heerewaarden 2 | HRC'14 4 | 82016 | 6-1 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | TGG 7 | Wilhelmina 8 | 83195 | 0-2 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Emplina 8 | BMC 7 | 82595 | 3-5 | ||
C | 08-03-2020 13:00 | RKKSV 4 | Hedel 5 | 80294 | 6-1 | ||
C | 01-03-2020 10:30 | Emplina 8 | Alem 3 | 82591 | 6-1 | ||
C | 01-03-2020 13:00 | RKKSV 4 | Den Dungen 5 | 80289 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | BMC 7 | DSC 7 | 80743 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | Alem 3 | Emplina 8 | 80796 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 12:15 | Wilhelmina 8 | Den Dungen 5 | 83250 | 6-3 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | HRC'14 4 | RKKSV 4 | 86144 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | DSC 7 | TGG 7 | 83659 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 12:30 | Hedel 5 | Heerewaarden 2 | 83920 | 2-5 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | BMC 7 | OJC ROSMALEN 10 | 80740 | 4-2 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Wilhelmina 8 | Emplina 8 | 83249 | 0-5 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | BMC 7 | RKKSV 4 | 80739 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | DSC 7 | OJC ROSMALEN 10 | 83658 | 2-4 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | TGG 7 | Den Dungen 5 | 83194 | 4-3 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | BMC 7 | Hedel 5 | 80734 | 9-0 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | Alem 3 | HRC'14 4 | 80794 | 9-0 | ||
C | 26-01-2020 13:00 | Emplina 8 | OJC ROSMALEN 10 | 82592 | 4-1 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | RKKSV 4 | Heerewaarden 2 | 80291 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 11:45 | DSC 7 | Den Dungen 5 | 83653 | 1-3 | ||
C | 19-01-2020 13:00 | RKKSV 4 | TGG 7 | 80292 | 4-0 | ||
C | 19-01-2020 10:30 | HRC'14 4 | Emplina 8 | 86141 | 2-5 | ||
C | 19-01-2020 10:00 | BMC 7 | Den Dungen 5 | 80737 | 7-0 | ||
C | 08-12-2019 13:00 | Emplina 8 | DSC 7 | 82593 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Heerewaarden 2 | BMC 7 | 82014 | 0-2 | ||
C | 08-12-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Den Dungen 5 | 83745 | 9-0 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Hedel 5 | Wilhelmina 8 | 83918 | 4-2 | ||
C | 01-12-2019 12:15 | Den Dungen 5 | Emplina 8 | 84791 | 2-8 | ||
C | 01-12-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | Hedel 5 | 83744 | 6-1 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Wilhelmina 8 | Heerewaarden 2 | 83248 | 6-0 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | BMC 7 | Alem 3 | 80738 | 5-0 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | TGG 7 | HRC'14 4 | 83193 | 8-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | DSC 7 | RKKSV 4 | 83657 | 2-0 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Alem 3 | TGG 7 | 80793 | 1-6 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | HRC'14 4 | BMC 7 | 86142 | 0-8 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Hedel 5 | Den Dungen 5 | 83917 | 9-6 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Wilhelmina 8 | DSC 7 | 83247 | 3-0 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Heerewaarden 2 | TGG 7 | 82013 | 3-2 | ||
C | 17-11-2019 11:30 | Hedel 5 | DSC 7 | 83916 | 2-1 | ||
C | 17-11-2019 12:15 | Den Dungen 5 | Wilhelmina 8 | 84790 | 3-0 | ||
C | 17-11-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | BMC 7 | 83743 | 1-3 | ||
C | 17-11-2019 13:00 | RKKSV 4 | HRC'14 4 | 80290 | 5-2 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Wilhelmina 8 | RKKSV 4 | 83246 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | DSC 7 | Heerewaarden 2 | 83656 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | TGG 7 | OJC ROSMALEN 10 | 83192 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Alem 3 | Hedel 5 | 80792 | 6-0 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Alem 3 | Wilhelmina 8 | 80791 | 1-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | HRC'14 4 | DSC 7 | 86140 | 4-5 | ||
C | 03-11-2019 13:00 | Hedel 5 | Emplina 8 | 83921 | 1-6 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | TGG 7 | BMC 7 | 83191 | 0-4 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Heerewaarden 2 | OJC ROSMALEN 10 | 82012 | 2-4 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | BMC 7 | Emplina 8 | 80736 | 5-2 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Wilhelmina 8 | HRC'14 4 | 83245 | 2-0 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | DSC 7 | Alem 3 | 83655 | 3-3 | ||
C | 27-10-2019 12:15 | Den Dungen 5 | Heerewaarden 2 | 84789 | 3-5 | ||
C | 27-10-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 10 | RKKSV 4 | 83742 | 0-3 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Hedel 5 | TGG 7 | 83915 | 3-3 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Heerewaarden 2 | Hedel 5 | 82011 | 8-0 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | TGG 7 | DSC 7 | 83190 | 3-2 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Alem 3 | OJC ROSMALEN 10 | 80790 | 1-3 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | BMC 7 | Wilhelmina 8 | 80735 | 6-3 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | HRC'14 4 | Den Dungen 5 | 86139 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 13:00 | RKKSV 4 | Emplina 8 | 80288 | 7-1 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV BLC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BMC 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.V.V. 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | CHC 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Den Dungen 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Emplina 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | OJC ROSMALEN 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | OSC'45 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RKKSV 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | RKVSC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | TGG 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Vlijmense Boys 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 | 1 | 11 | 0 |
2 | Den Dungen 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
3 | Maliskamp 35+1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |