0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 6

Teamleden

Spelers
Jaap van Doesburg Keeper      
Jeroen vd Biezen        
Bjorn v.d. Broek        
Pieter Dielissen        
John Driessen        
Roy Eltink        
Stefan Hanenberg        
Kai Kouwenberg        
Erik van Laarhoven        
Niels van Mierlo        
Maik van Mierlo        
Peter Nieborg        
Rob Pels        
Niek Pels        
Koen Pennings        
Koen Ulijn        
Paul van Venrooij        
Ralf Verputten        
Glen Vorstermans        
Thijs v Zoggel        
Danny van Zoggel        
Bart van Zoggel        
 
Technische staf
Peter Nieborg Trainer
Cees van Iersel Leider/Trainer
Maik van Mierlo Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 29-03-2020 afgelast RKKSV 6 Den Dungen 6 80315 Sportpark Eikenhage
C 05-04-2020 afgelast Wilhelmina 6 RKKSV 6 83229 Sportpark De Saren
C 19-04-2020 10:00 RKKSV 6 Emplina 6 80316 Sportpark Eikenhage
C 10-05-2020 11:00 RKKSV 6 B.V.V. 3 80317 Sportpark Eikenhage
C 17-05-2020 10:00 BMC 6 RKKSV 6 80600 Sportpark De Brand
C 24-05-2020 11:00 RKKSV 6 TGG 6 80318 Sportpark Eikenhage
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 13:00 Emplina 6 OJC ROSMALEN 12
C 05-04-2020 10:00 Wilhelmina 6 RKKSV 6
C 05-04-2020 10:00 Den Dungen 6 FC Engelen 3
C 05-04-2020 10:00 BMC 6 RKDVC 9
C 05-04-2020 11:00 B.V.V. 3 CHC 4
C 05-04-2020 13:00 TGG 6 OSC'45 4
C 12-04-2020 11:00 CHC 4 FC Engelen 3
C 19-04-2020 10:00 RKKSV 6 Emplina 6
C 19-04-2020 10:00 Wilhelmina 6 Den Dungen 6
C 19-04-2020 10:00 BMC 6 TGG 6
C 19-04-2020 11:00 OSC'45 4 B.V.V. 3
C 19-04-2020 12:30 RKDVC 9 CHC 4
C 19-04-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 FC Engelen 3
C 26-04-2020 14:00 Emplina 6 Wilhelmina 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 29-03-2020 afgelast RKKSV 6 Den Dungen 6 80315
C 22-03-2020 11:00 CHC 4 RKKSV 6 83434
C 15-03-2020 11:00 FC Engelen 3 RKKSV 6 82817
C 16-02-2020 11:00 OSC'45 4 RKKSV 6 H. (Hasan) Cakir 84105 0 - 2
C 02-02-2020 10:00 RKKSV 6 RKDVC 9 N.D. (Nick) de Jager 80313 3 - 1
C 26-01-2020 10:00 RKKSV 6 FC Engelen 3 C.A.J.M. (Cees) van Iersel 80310 3 - 3
C 19-01-2020 13:00 TGG 6 RKKSV 6 U. (Umut) Koroglu 83183 4 - 3
C 15-12-2019 10:00 RKKSV 6 OJC ROSMALEN 12 M. (Maik) van Mierlo 80314 2 - 3
C 01-12-2019 11:00 RKKSV 6 Wilhelmina 6 M. (Maik) van Mierlo 80312 10 - 2
C 24-11-2019 10:00 Den Dungen 6 RKKSV 6 Afgeschermd 81422 5 - 1
C 17-11-2019 13:00 Emplina 6 RKKSV 6 D (Dies) vd Bosch 82569 0 - 4
C 10-11-2019 10:00 RKKSV 6 CHC 4 M. (Maik) van Mierlo 80311 1 - 3
C 27-10-2019 11:00 B.V.V. 3 RKKSV 6 Afgeschermd 81816 2 - 4
C 13-10-2019 11:00 RKKSV 6 OSC'45 4 Afgeschermd 80309 5 - 5
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKKSV 6 L.M.H.M. (Luc) Vissers 85100 2 - 3
C 29-09-2019 10:00 RKKSV 6 BMC 6 Afgeschermd 80308 3 - 0
C 22-09-2019 12:45 RKDVC 9 RKKSV 6 W.C. (Wout) Otte 80232 1 - 6
B 15-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 10 RKKSV 6 R. (Robin) Arts 17246 5 - 2
B 08-09-2019 10:00 RKKSV 6 Emplina 7 J.J.W. (Jeremy) Taks 16889 3 - 3
B 01-09-2019 10:00 Wilhelmina 5 RKKSV 6 P (Pierre) Koolen 15979 6 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-03-2020 10:00 RKKSV 6 Den Dungen 6 80315 0-0
C 29-03-2020 12:30 RKDVC 9 TGG 6 80239 0-0
C 29-03-2020 11:00 CHC 4 Emplina 6 83436 0-0
C 29-03-2020 11:00 OSC'45 4 BMC 6 84107 0-0
C 29-03-2020 11:00 FC Engelen 3 Wilhelmina 6 82818 0-0
C 29-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 B.V.V. 3 85107 0-0
C 22-03-2020 11:00 CHC 4 RKKSV 6 83434 0-0
C 22-03-2020 11:00 B.V.V. 3 Den Dungen 6 81820 0-0
C 22-03-2020 13:00 Emplina 6 OSC'45 4 82571 0-0
C 22-03-2020 10:00 BMC 6 Wilhelmina 6 80596 0-0
C 22-03-2020 13:00 TGG 6 OJC ROSMALEN 12 83184 0-0
C 15-03-2020 10:00 Den Dungen 6 RKDVC 9 81426 0-0
C 15-03-2020 11:00 FC Engelen 3 RKKSV 6 82817 0-0
C 15-03-2020 11:00 OSC'45 4 OJC ROSMALEN 12 84106 0-0
C 15-03-2020 11:00 B.V.V. 3 BMC 6 81822 0-0
C 15-03-2020 13:00 Emplina 6 TGG 6 82573 0-0
C 15-03-2020 10:00 Wilhelmina 6 CHC 4 83228 0-0
C 08-03-2020 10:00 BMC 6 FC Engelen 3 80597 0-6
C 08-03-2020 13:00 TGG 6 B.V.V. 3 83185 12-1
C 08-03-2020 11:00 CHC 4 Den Dungen 6 83435 3-1
C 08-03-2020 12:30 RKDVC 9 OSC'45 4 80238 8-6
C 01-03-2020 12:30 RKDVC 9 FC Engelen 3 80237 2-4
C 01-03-2020 10:00 Den Dungen 6 CHC 4 81419 0-0
C 16-02-2020 11:00 FC Engelen 3 CHC 4 82816 2-1
C 16-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKDVC 9 85106 2-0
C 16-02-2020 11:00 OSC'45 4 RKKSV 6 84105 0-2
C 16-02-2020 10:00 Den Dungen 6 BMC 6 81425 5-1
C 16-02-2020 10:00 Wilhelmina 6 TGG 6 83227 2-8
C 16-02-2020 11:00 B.V.V. 3 Emplina 6 81821 4-6
C 02-02-2020 11:00 OSC'45 4 CHC 4 84104 0-0
C 02-02-2020 10:00 Den Dungen 6 Emplina 6 81424 5-0
C 02-02-2020 11:00 FC Engelen 3 TGG 6 82815 2-3
C 02-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 BMC 6 85105 7-1
C 02-02-2020 10:00 RKKSV 6 RKDVC 9 80313 3-1
C 02-02-2020 10:00 Wilhelmina 6 B.V.V. 3 83226 3-2
C 26-01-2020 11:00 CHC 4 B.V.V. 3 94266 4-1
C 26-01-2020 10:30 OJC ROSMALEN 12 OSC'45 4 85103 4-0
C 26-01-2020 10:00 RKKSV 6 FC Engelen 3 80310 3-3
C 19-01-2020 11:00 B.V.V. 3 OSC'45 4 81817 9-2
C 19-01-2020 13:00 TGG 6 RKKSV 6 83183 4-3
C 15-12-2019 10:00 RKKSV 6 OJC ROSMALEN 12 80314 2-3
C 08-12-2019 13:00 Emplina 6 FC Engelen 3 82570 3-5
C 08-12-2019 11:00 B.V.V. 3 OJC ROSMALEN 12 81819 8-3
C 08-12-2019 11:00 CHC 4 RKDVC 9 83433 5-1
C 08-12-2019 10:00 BMC 6 OSC'45 4 80595 5-2
C 08-12-2019 10:00 Den Dungen 6 Wilhelmina 6 81423 5-4
C 01-12-2019 11:00 FC Engelen 3 Den Dungen 6 82814 0-0
C 01-12-2019 11:00 RKKSV 6 Wilhelmina 6 80312 10-2
C 01-12-2019 11:00 OSC'45 4 TGG 6 84103 3-6
C 01-12-2019 11:00 CHC 4 B.V.V. 3 83432 0-0
C 01-12-2019 12:30 RKDVC 9 BMC 6 80236 2-9
C 01-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 12 Emplina 6 85104 2-1
C 24-11-2019 10:00 Den Dungen 6 RKKSV 6 81422 5-1
C 24-11-2019 10:00 Wilhelmina 6 FC Engelen 3 83225 4-7
C 24-11-2019 10:00 BMC 6 CHC 4 80594 2-1
C 24-11-2019 13:00 TGG 6 Emplina 6 83182 6-3
C 24-11-2019 11:00 B.V.V. 3 RKDVC 9 81818 2-1
C 17-11-2019 10:00 BMC 6 Den Dungen 6 80593 3-1
C 17-11-2019 13:00 TGG 6 Wilhelmina 6 83181 1-3
C 17-11-2019 13:00 Emplina 6 RKKSV 6 82569 0-4
C 17-11-2019 12:30 RKDVC 9 OJC ROSMALEN 12 80235 0-5
C 10-11-2019 10:00 RKKSV 6 CHC 4 80311 1-3
C 10-11-2019 10:00 Den Dungen 6 B.V.V. 3 81421 1-5
C 10-11-2019 10:00 Wilhelmina 6 BMC 6 83224 6-2
C 10-11-2019 11:00 FC Engelen 3 RKDVC 9 82813 8-1
C 10-11-2019 11:00 OSC'45 4 Emplina 6 84102 2-4
C 10-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 12 TGG 6 85102 4-5
C 03-11-2019 10:00 BMC 6 B.V.V. 3 80592 7-4
C 03-11-2019 10:00 Wilhelmina 6 OSC'45 4 83223 2-6
C 03-11-2019 13:00 Emplina 6 CHC 4 82568 1-3
C 03-11-2019 13:00 TGG 6 RKDVC 9 83180 2-3
C 03-11-2019 10:00 Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 12 81420 1-0
C 27-10-2019 11:00 B.V.V. 3 RKKSV 6 81816 2-4
C 27-10-2019 11:00 CHC 4 TGG 6 83430 7-0
C 27-10-2019 11:00 OSC'45 4 Den Dungen 6 84101 1-1
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 12 Wilhelmina 6 85101 2-0
C 27-10-2019 11:00 FC Engelen 3 BMC 6 82812 4-0
C 27-10-2019 12:30 RKDVC 9 Emplina 6 80234 2-3
C 20-10-2019 10:00 BMC 6 Emplina 6 80591 1-4
C 13-10-2019 11:00 FC Engelen 3 OJC ROSMALEN 12 82811 9-0
C 13-10-2019 10:00 Wilhelmina 6 RKDVC 9 83222 3-2
C 13-10-2019 13:00 TGG 6 BMC 6 83179 10-1
C 13-10-2019 13:00 Emplina 6 B.V.V. 3 82567 4-8
C 13-10-2019 11:00 RKKSV 6 OSC'45 4 80309 5-5

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 TGG 6 14 10 0 4 30 74 40 34 0
2 CHC 4 12 9 1 2 28 50 15 35 0
3 FC Engelen 3 13 9 1 3 28 65 36 29 0
4 Den Dungen 6 13 8 2 3 26 41 23 18 0
5 RKKSV 6 14 8 2 4 26 50 31 19 0
6 OJC ROSMALEN 12 14 8 0 6 24 38 35 3 0
7 B.V.V. 3 14 7 0 7 21 63 56 7 0
8 Emplina 6 13 5 0 8 15 34 51 -17 0
9 BMC 6 14 5 0 9 15 32 57 -25 0
10 Wilhelmina 6 13 4 0 9 12 33 65 -32 0
11 RKDVC 9 15 3 0 12 9 32 63 -31 0
12 OSC'45 4 13 1 2 10 5 31 71 -40 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 OJC ROSMALEN 10 3 2 1 0 7 11 7 4 0
2 Wilhelmina 5 3 1 2 0 5 11 8 3 0
3 Emplina 7 3 0 2 1 2 9 10 -1 0
4 RKKSV 6 3 0 1 2 1 8 14 -6 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven