0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV JO12-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:00 DSC JO12-1 Nivo Sparta JO12-3
C 01-02-2020 10:00 Emplina JO12-5 MEC'07 JO12-2G
C 01-02-2020 10:30 RKKSV JO12-1 RKTVC JO12-2
C 01-02-2020 10:30 Kerkwijk JO12-1 Ophemert JO12-1G
C 01-02-2020 11:15 Theole JO12-2 BZS JO12-2
C 01-02-2020 11:30 ISC JO12-1G Haaften JO12-1G
C 08-02-2020 11:00 MEC'07 JO12-2G RKKSV JO12-1
C 08-02-2020 10:45 Nivo Sparta JO12-3 Kerkwijk JO12-1
C 08-02-2020 10:15 Haaften JO12-1G Emplina JO12-5
C 08-02-2020 10:00 Ophemert JO12-1G Theole JO12-2
C 08-02-2020 10:15 RKTVC JO12-2 DSC JO12-1
C 08-02-2020 11:45 BZS JO12-2 ISC JO12-1G
C 15-02-2020 10:00 RKTVC JO12-2 Nivo Sparta JO12-3
C 15-02-2020 10:00 DSC JO12-1 MEC'07 JO12-2G
C 15-02-2020 10:00 Emplina JO12-5 BZS JO12-2
C 15-02-2020 10:30 RKKSV JO12-1 Haaften JO12-1G
C 15-02-2020 10:30 Kerkwijk JO12-1 Theole JO12-2
C 15-02-2020 11:30 ISC JO12-1G Ophemert JO12-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-12-2019 10:30 RKKSV JO12-1 SCG'18 JO12-3 44458
C 07-12-2019 10:15 BMC JO12-3 RKKSV JO12-1 S. (Sem) Witlox 43121 2 - 5
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO12-1 FC Engelen JO12-3 Afgeschermd 44411 2 - 6
C 16-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 RKKSV JO12-1 44006 1 - 2
C 09-11-2019 10:30 RKKSV JO12-1 Emplina JO12-3 Afgeschermd 88946 3 - 12
C 02-11-2019 09:00 Nivo Sparta JO12-3 RKKSV JO12-1 44094 3 - 4
C 30-10-2019 18:30 RKKSV JO12-1 ODC JO12-3G Afgeschermd 42865 0 - 12
C 05-10-2019 08:30 Den Dungen JO12-2 RKKSV JO12-1 P.J.M. (Paul) Schouten 44575 3 - 2
C 28-09-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 RKKSV JO12-1 M.G. (Mark) Slagter 44134 20 - 0
C 21-09-2019 10:30 RKKSV JO12-1 DSC JO12-1 Afgeschermd 44219 10 - 3
B 14-09-2019 10:30 RKKSV JO12-1 SV BLC JO12-3 Afgeschermd 10834 7 - 2
B 07-09-2019 10:30 RKKSV JO12-1 Nivo Sparta JO12-3 Afgeschermd 10519 5 - 4
B 31-08-2019 10:00 DSC JO12-1 RKKSV JO12-1 Afgeschermd 10473 8 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 BMC JO12-3 44404 0-0
C 14-12-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 FC Engelen JO12-3 44778 0-0
C 14-12-2019 08:30 Den Dungen JO12-2 Zwaluw VFC JO12-5 44189 10-0
C 14-12-2019 08:45 ODC JO12-3G DSC JO12-1 44347 8-0
C 14-12-2019 09:30 Nivo Sparta JO12-3 Emplina JO12-3 88951 0-0
C 14-12-2019 10:30 RKKSV JO12-1 SCG'18 JO12-3 44458 0-0
C 07-12-2019 11:45 SCG'18 JO12-3 FC Engelen JO12-3 44262 2-12
C 07-12-2019 10:00 DSC JO12-1 Maliskamp JO12-2 44685 0-22
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 ODC JO12-3G 43321 0-8
C 07-12-2019 09:30 Nivo Sparta JO12-3 Den Dungen JO12-2 44380 3-2
C 07-12-2019 10:15 BMC JO12-3 RKKSV JO12-1 43121 2-5
C 30-11-2019 08:30 Den Dungen JO12-2 Emplina JO12-3 88949 3-6
C 30-11-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 DSC JO12-1 43730 0-0
C 30-11-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 SCG'18 JO12-3 43932 18-0
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO12-1 FC Engelen JO12-3 44411 2-6
C 23-11-2019 10:00 Emplina JO12-3 Zwaluw VFC JO12-5 88948 5-2
C 23-11-2019 09:00 Nivo Sparta JO12-3 DSC JO12-1 44792 7-1
C 23-11-2019 08:45 ODC JO12-3G SCG'18 JO12-3 43556 6-1
C 23-11-2019 08:30 Den Dungen JO12-2 BMC JO12-3 44191 18-2
C 16-11-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 Den Dungen JO12-2 43431 17-4
C 16-11-2019 11:45 SCG'18 JO12-3 Nivo Sparta JO12-3 43895 4-5
C 16-11-2019 10:00 DSC JO12-1 Emplina JO12-3 88947 1-11
C 16-11-2019 10:15 BMC JO12-3 ODC JO12-3G 44831 0-16
C 16-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 RKKSV JO12-1 44006 1-2
C 09-11-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 BMC JO12-3 44434 18-1
C 09-11-2019 08:45 ODC JO12-3G Nivo Sparta JO12-3 44445 4-3
C 09-11-2019 10:15 SCG'18 JO12-3 DSC JO12-1 44657 3-4
C 09-11-2019 10:30 RKKSV JO12-1 Emplina JO12-3 88946 3-12
C 09-11-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 Zwaluw VFC JO12-5 44244 15-1
C 02-11-2019 08:30 Den Dungen JO12-2 SCG'18 JO12-3 43592 12-3
C 02-11-2019 09:00 Nivo Sparta JO12-3 RKKSV JO12-1 44094 3-4
C 02-11-2019 10:00 Emplina JO12-3 ODC JO12-3G 88945 3-7
C 02-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO12-5 FC Engelen JO12-3 44396 4-3
C 02-11-2019 10:15 BMC JO12-3 Maliskamp JO12-2 42988 0-23
C 30-10-2019 18:30 RKKSV JO12-1 ODC JO12-3G 42865 0-12
C 26-10-2019 12:00 Maliskamp JO12-2 Nivo Sparta JO12-3 44648 17-0
C 26-10-2019 11:30 SCG'18 JO12-3 BMC JO12-3 44098 12-4
C 26-10-2019 10:00 DSC JO12-1 Zwaluw VFC JO12-5 42966 1-10
C 26-10-2019 08:45 ODC JO12-3G Den Dungen JO12-2 43850 1-2
C 26-10-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 Emplina JO12-3 88944 4-14

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 BZS JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haaften JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ISC JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kerkwijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MEC'07 JO12-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nivo Sparta JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ophemert JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKTVC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Theole JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Maliskamp JO12-2 9 9 0 0 27 145 11 134 0
2 ODC JO12-3G 10 7 1 2 22 68 16 52 0
3 Emplina JO12-3 9 7 0 2 21 88 31 57 0
4 Nivo Sparta JO12-3 9 6 0 3 18 52 38 14 0
5 Den Dungen JO12-2 10 6 0 4 18 65 42 23 0
6 FC Engelen JO12-3 8 4 1 3 13 53 33 20 0
7 RKKSV JO12-1 9 4 0 5 12 28 62 -34 0
8 Zwaluw VFC JO12-5 9 3 0 6 9 30 50 -20 0
9 DSC JO12-1 9 2 0 7 6 17 80 -63 0
10 SCG'18 JO12-3 9 1 0 8 3 27 85 -58 0
11 BMC JO12-3 9 0 0 9 0 12 137 -125 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Nivo Sparta JO12-3 3 2 0 1 6 32 7 25 0
2 RKKSV JO12-1 3 2 0 1 6 17 14 3 0
3 DSC JO12-1 3 2 0 1 6 14 25 -11 0
4 SV BLC JO12-3 3 0 0 3 0 7 24 -17 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven