0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV JO10-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 GVV'63 JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7
C 04-04-2020 08:30 FC Engelen JO10-4 SV BLC JO10-4
C 04-04-2020 08:30 Theole JO10-3 Nivo Sparta JO10-3
C 04-04-2020 08:45 Wilhelmina JO10-4 RKKSV JO10-2
C 04-04-2020 09:00 Maliskamp JO10-2 Haaften JO10-1
C 04-04-2020 10:00 DSC JO10-3 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G
C 18-04-2020 09:00 Haaften JO10-1 RKKSV JO10-2
C 18-04-2020 08:30 Theole JO10-3 Wilhelmina JO10-4
C 18-04-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 SV BLC JO10-4
C 18-04-2020 08:30 Nivo Sparta JO10-3 Maliskamp JO10-2
C 18-04-2020 08:30 GVV'63 JO10-2 DSC JO10-3
C 18-04-2020 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G FC Engelen JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast RKKSV JO10-2 Theole JO10-3 130396
C 21-03-2020 afgelast RKKSV JO10-2 DSC JO10-3 128519
C 14-03-2020 afgelast RKKSV JO10-2 Nivo Sparta JO10-3 127627
C 07-03-2020 08:30 GVV'63 JO10-2 RKKSV JO10-2 129120
C 15-02-2020 vervallen RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-4 129985
C 08-02-2020 vervallen OJC ROSMALEN JO10-7 RKKSV JO10-2 130799
C 14-12-2019 afgelast Well JO10-1 RKKSV JO10-2 49182
C 07-12-2019 afgelast RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-6 51474
C 30-11-2019 vervallen Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2 49860
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 50335
C 16-11-2019 vervallen DSC JO10-3 RKKSV JO10-2 50916
C 09-11-2019 vervallen FC Engelen JO10-5 RKKSV JO10-2 50455
C 02-11-2019 vervallen RKKSV JO10-2 HRC'14 JO10-1 50542
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 RKKSV JO10-2 50337
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G GVV'63 JO10-2 131490 0-0
C 28-03-2020 08:30 Nivo Sparta JO10-3 Wilhelmina JO10-4 126369 0-0
C 28-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 DSC JO10-3 129176 0-0
C 28-03-2020 09:00 Haaften JO10-1 FC Engelen JO10-4 128372 0-0
C 28-03-2020 09:45 SV BLC JO10-4 Maliskamp JO10-2 126293 0-0
C 28-03-2020 10:30 RKKSV JO10-2 Theole JO10-3 130396 0-0
C 21-03-2020 10:30 RKKSV JO10-2 DSC JO10-3 128519 0-0
C 21-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 FC Engelen JO10-4 128440 0-0
C 14-03-2020 08:30 Theole JO10-3 SV BLC JO10-4 130946 0-0
C 14-03-2020 08:45 Wilhelmina JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-7 130357 0-0
C 14-03-2020 09:00 Maliskamp JO10-2 DSC JO10-3 127698 0-0
C 14-03-2020 09:45 FC Engelen JO10-4 GVV'63 JO10-2 129750 0-0
C 14-03-2020 10:30 RKKSV JO10-2 Nivo Sparta JO10-3 127627 0-0
C 14-03-2020 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G Haaften JO10-1 131083 0-0
C 07-03-2020 10:00 DSC JO10-3 FC Engelen JO10-4 127077 0-0
C 07-03-2020 09:45 SV BLC JO10-4 Wilhelmina JO10-4 126854 0-0
C 07-03-2020 09:00 Maliskamp JO10-2 Theole JO10-3 129521 0-0
C 07-03-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 129941 0-0
C 07-03-2020 08:30 Nivo Sparta JO10-3 Haaften JO10-1 127487 0-0
C 07-03-2020 08:30 GVV'63 JO10-2 RKKSV JO10-2 129120 0-0
C 29-02-2020 09:45 SV BLC JO10-4 Nivo Sparta JO10-3 157226 0-0
C 15-02-2020 10:30 RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-4 129985 0-0
C 15-02-2020 08:30 FC Engelen JO10-4 Maliskamp JO10-2 129006 0-0
C 15-02-2020 09:00 Haaften JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7 130994 0-0
C 15-02-2020 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G Nivo Sparta JO10-3 126863 0-0
C 15-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-4 GVV'63 JO10-2 130294 0-0
C 15-02-2020 08:30 Theole JO10-3 DSC JO10-3 130053 0-0
C 08-02-2020 08:30 GVV'63 JO10-2 Theole JO10-3 129732 0-0
C 08-02-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 RKKSV JO10-2 130799 0-0
C 08-02-2020 09:00 Maliskamp JO10-2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 131271 0-0
C 08-02-2020 08:30 FC Engelen JO10-4 Wilhelmina JO10-4 126785 0-0
C 08-02-2020 09:45 SV BLC JO10-4 Nivo Sparta JO10-3 127881 0-0
C 08-02-2020 10:00 DSC JO10-3 Haaften JO10-1 128767 0-0
C 01-02-2020 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G SV BLC JO10-4 128844 0-0
C 01-02-2020 09:00 Haaften JO10-1 GVV'63 JO10-2 130864 0-0
C 01-02-2020 08:45 Wilhelmina JO10-4 Maliskamp JO10-2 130322 0-0
C 01-02-2020 08:30 Theole JO10-3 FC Engelen JO10-4 127827 0-0
C 01-02-2020 08:30 Nivo Sparta JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 129628 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 08:45 Wilhelmina JO10-5 Well JO10-1 49193 0-0
C 14-12-2019 08:30 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-5 49629 0-0
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50809 0-0
C 14-12-2019 09:30 HRC'14 JO101G DSC JO10-3 50992 0-0
C 14-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-9 49583 0-0
C 14-12-2019 09:00 Well JO10-1 RKKSV JO10-2 49182 0-0
C 14-12-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-6 49177 0-0
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 HRC'14 JO10-1 51114 0-0
C 07-12-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 Wilhelmina JO10-6 50525 0-0
C 07-12-2019 09:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51541 0-0
C 07-12-2019 10:00 DSC JO10-3 Den Dungen JO10-2 51548 0-0
C 07-12-2019 10:30 RKKSV JO10-2 SV BLC JO10-6 51474 0-0
C 07-12-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G FC Engelen JO10-5 49419 0-0
C 30-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Wilhelmina JO10-5 49638 0-0
C 30-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 51895 0-0
C 30-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 DSC JO10-3 49579 0-0
C 30-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 RKKSV JO10-2 49860 0-0
C 30-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Well JO10-1 50232 0-0
C 30-11-2019 11:00 FC Engelen JO10-5 HRC'14 JO10-1 52261 0-0
C 23-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 50335 0-0
C 23-11-2019 09:45 SV BLC JO10-6 Den Dungen JO10-2 52802 0-0
C 23-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 Wilhelmina JO10-6 52469 0-0
C 23-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Wilhelmina JO10-5 49238 0-0
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 0-0
C 23-11-2019 09:00 Well JO10-1 DSC JO10-3 50004 0-0
C 16-11-2019 10:30 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G HRC'14 JO10-1 51506 0-0
C 16-11-2019 08:45 DSC JO10-3 RKKSV JO10-2 50916 0-0
C 16-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 SV BLC JO10-6 52538 0-0
C 16-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-4 52853 0-0
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 FC Engelen JO10-5 52221 0-0
C 09-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-9 49984 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 DSC JO10-3 51472 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50461 0-0
C 09-11-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Well JO10-1 50395 0-0
C 09-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 RKKSV JO10-2 50455 0-0
C 09-11-2019 10:00 SV BLC JO10-6 Haarsteeg JO10-4 52463 0-0
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 Wilhelmina JO10-6 52522 0-0
C 02-11-2019 09:00 Well JO10-1 FC Engelen JO10-5 50018 0-0
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 Wilhelmina JO10-5 51292 0-0
C 02-11-2019 10:00 DSC JO10-3 SV BLC JO10-6 52070 0-0
C 02-11-2019 10:30 RKKSV JO10-2 HRC'14 JO10-1 50542 0-0
C 02-11-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G Den Dungen JO10-2 52104 0-0
C 26-10-2019 08:30 Den Dungen JO10-2 Well JO10-1 49788 0-0
C 26-10-2019 10:00 DSC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-9 49244 0-0
C 26-10-2019 09:45 FC Engelen JO10-5 SV BLC JO10-6 52539 0-0
C 26-10-2019 09:30 HRC'14 JO10-1 Haarsteeg JO10-4 51412 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-5 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 50043 0-0
C 26-10-2019 08:45 Wilhelmina JO10-6 RKKSV JO10-2 50337 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 FC Engelen JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GVV'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maliskamp JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV BLC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haaften JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Theole JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Haarsteeg JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HRC'14 JO101G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Well JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wilhelmina JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Den Dungen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OJC ROSMALEN JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wilhelmina JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKKSV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven