Vrouwen Zondag 7x7 (najaar)
Senioren - RKKSV VR2
Teamleden
Spelers | |||||||
Kelly van der Geld | |||||||
Jolanda van Kessel | |||||||
Resie Kouwenberg | |||||||
Ivy van Laarhoven | |||||||
Marli van Lith |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 11:00 | The White Boys VR1 | Boskant VR1 | 74899 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | RKKSV VR2 | Essche Boys VR1 | 74943 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Ollandia VR1 | 74921 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Emplina VR2 | Tivoli VR1 | 74877 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | VOAB VR1 | 74932 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:00 | Essche Boys VR1 | Emplina VR2 | 74833 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Boskant VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74822 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Tivoli VR1 | RKKSV VR2 | 74910 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:30 | Real Lunet VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74866 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:00 | VOAB VR1 | The White Boys VR1 | 74844 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Tivoli VR1 | 74920 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Essche Boys VR1 | Real Lunet VR1 | 74832 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | RKKSV VR2 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74942 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Emplina VR2 | VOAB VR1 | 74876 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 09:30 | Ollandia VR1 | Boskant VR1 | 74854 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:30 | Real Lunet VR1 | VOAB VR1 | 74862 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:00 | Emplina VR2 | RKKSV VR2 | 74872 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | The White Boys VR1 | 74917 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 09:30 | Ollandia VR1 | Tivoli VR1 | 74852 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:00 | Boskant VR1 | VOAB VR1 | 74817 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | The White Boys VR1 | RKKSV VR2 | 74898 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Tivoli VR1 | 74931 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Essche Boys VR1 | 74919 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Real Lunet VR1 | Ollandia VR1 | 74865 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | VOAB VR1 | Boskant VR1 | 74843 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | FC Cranendonck VR2 | 74928 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | Real Lunet VR1 | Emplina VR2 | 74864 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Essche Boys VR1 | The White Boys VR1 | 74831 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 09:30 | Ollandia VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74853 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | VOAB VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74842 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Boskant VR1 | RKKSV VR2 | 74821 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Emplina VR2 | Ollandia VR1 | 74874 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Real Lunet VR1 | 74930 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | RKKSV VR2 | VOAB VR1 | 74941 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | The White Boys VR1 | Tivoli VR1 | 74897 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Boskant VR1 | 74918 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | The White Boys VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74890 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | VOAB VR1 | Tivoli VR1 | 74839 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Essche Boys VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74828 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | The White Boys VR1 | 74929 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Boskant VR1 | Emplina VR2 | 74820 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Tivoli VR1 | Real Lunet VR1 | 74908 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | RKKSV VR2 | FC Cranendonck VR2 | 74940 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Essche Boys VR1 | Ollandia VR1 | 74830 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Emplina VR2 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74873 | 3-2 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Real Lunet VR1 | RKKSV VR2 | 74863 | 8-3 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | Essche Boys VR1 | VOAB VR1 | 74829 | 4-2 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | Tivoli VR1 | Boskant VR1 | 74906 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 09:30 | Ollandia VR1 | The White Boys VR1 | 74851 | 2-5 | ||
C | 16-02-2020 09:30 | RKKSV VR2 | Cito VR1 | 74939 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Boskant VR1 | Real Lunet VR1 | 74819 | 0-3 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | The White Boys VR1 | Emplina VR2 | 74896 | 7-3 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | VOAB VR1 | Ollandia VR1 | 74840 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Tivoli VR1 | Essche Boys VR1 | 74907 | 1-2 | ||
C | 09-02-2020 10:30 | Cito VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74884 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Cito VR1 | 74927 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | The White Boys VR1 | Real Lunet VR1 | 74895 | 1-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | RKKSV VR2 | Ollandia VR1 | 74938 | 0-15 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Emplina VR2 | 74916 | 2-10 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Boskant VR1 | Essche Boys VR1 | 74818 | 2-2 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Tivoli VR1 | Emplina VR2 | 74904 | 3-0 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Ollandia VR1 | 74926 | 2-5 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | VOAB VR1 | 74915 | 1-3 | ||
C | 19-01-2020 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74912 | 5-2 | ||
C | 19-01-2020 10:15 | Cito VR1 | Tivoli VR1 | 74882 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 10:30 | Real Lunet VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74861 | 4-0 | ||
C | 08-12-2019 09:55 | Tivoli VR1 | The White Boys VR1 | 74905 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 09:30 | Ollandia VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74850 | 12-1 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Essche Boys VR1 | RKKSV VR2 | 74827 | 5-0 | ||
C | 08-12-2019 10:15 | Cito VR1 | Emplina VR2 | 74883 | 0-0 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Emplina VR2 | Real Lunet VR1 | 74871 | 2-3 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | RKKSV VR2 | Boskant VR1 | 74937 | 1-7 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | The White Boys VR1 | Essche Boys VR1 | 74894 | 10-4 | ||
C | 24-11-2019 09:30 | Ollandia VR1 | Essche Boys VR1 | 74849 | 2-4 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Boskant VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74816 | 4-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | The White Boys VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74893 | 10-1 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Real Lunet VR1 | Cito VR1 | 74860 | 12-0 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | VOAB VR1 | RKKSV VR2 | 74838 | 6-2 | ||
C | 17-11-2019 09:30 | Ollandia VR1 | VOAB VR1 | 74848 | 0-4 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Tivoli VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74903 | 4-0 | ||
C | 17-11-2019 10:30 | Real Lunet VR1 | Boskant VR1 | 74859 | 7-1 | ||
C | 17-11-2019 10:30 | Cito VR1 | RKKSV VR2 | 74881 | 3-6 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Essche Boys VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74826 | 6-1 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Emplina VR2 | The White Boys VR1 | 74870 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Boskant VR1 | Tivoli VR1 | 74815 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | RKKSV VR2 | Emplina VR2 | 74936 | 1-22 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | VOAB VR1 | Real Lunet VR1 | 74837 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | The White Boys VR1 | Ollandia VR1 | 74892 | 3-6 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Essche Boys VR1 | 74925 | 0-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | FC Cranendonck VR2 | Cito VR1 | 74914 | 10-0 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Real Lunet VR1 | Tivoli VR1 | 74858 | 4-0 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | FC Cranendonck VR2 | RKKSV VR2 | 74913 | 6-0 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Boskant VR1 | The White Boys VR1 | 74814 | 7-0 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | Essche Boys VR1 | Cito VR1 | 74825 | 15-0 | ||
C | 03-11-2019 09:30 | Ollandia VR1 | Emplina VR2 | 74847 | 2-9 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | VOAB VR1 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 74836 | 6-4 | ||
C | 27-10-2019 09:55 | Tivoli VR1 | FC Cranendonck VR2 | 74902 | 7-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | RKKSV VR2 | Real Lunet VR1 | 74935 | 1-6 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Emplina VR2 | Essche Boys VR1 | 74869 | 8-4 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | The White Boys VR1 | VOAB VR1 | 74891 | 8-5 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | Cito VR1 | Ollandia VR1 | 74880 | 1-11 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | Boskant VR1 | 74924 | 3-10 | ||
C | 20-10-2019 10:00 | Boskant VR1 | Cito VR1 | 74813 | 18-0 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | Essche Boys VR1 | Tivoli VR1 | 74824 | 1-3 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | VOAB VR1 | Emplina VR2 | 74835 | 2-0 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | RKKSV VR2 | The White Boys VR1 | 74934 | 0-5 | ||
C | 13-10-2019 09:30 | Ollandia VR1 | Real Lunet VR1 | 74846 | 1-6 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout VR2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Emplina VR2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Essche Boys VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EVVC VR3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Real Lunet VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKKSV VR2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VOAB VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Waspik VR3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Lunet VR1 | 13 | 11 | 0 | 2 | 33 | 55 | 16 | 39 | 0 |
2 | Emplina VR2 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | 88 | 29 | 59 | 0 |
3 | Tivoli VR1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 25 | 44 | 14 | 30 | 0 |
4 | Essche Boys VR1 | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 45 | 36 | 9 | 0 |
5 | The White Boys VR1 | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 | 54 | 40 | 14 | 0 |
6 | VOAB VR1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 36 | 31 | 5 | 0 |
7 | Ollandia VR1 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 61 | 40 | 21 | 0 |
8 | Boskant VR1 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 39 | 34 | 5 | 0 |
9 | FC Cranendonck VR2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 18 | 55 | -37 | 0 |
10 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 16 | 63 | -47 | 0 |
11 | RKKSV VR2 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 9 | 107 | -98 | 0 |