235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV MO17-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2020 19:30 Nulandia MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3
C 04-04-2020 16:00 Berghem Sport MO17-1 Emplina MO17-1
C 04-04-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 Nulandia MO17-1
C 04-04-2020 13:30 NLC'03 MO17-1 RKKSV MO17-1
C 04-04-2020 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 Margriet MO17-1
C 04-04-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Den Dungen MO17-1
C 04-04-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Wilhelmina MO17-1
C 18-04-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3
C 18-04-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Nulandia MO17-1
C 18-04-2020 13:00 Margriet MO17-1 Den Dungen MO17-1
C 18-04-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1
C 18-04-2020 13:00 Emplina MO17-1 Nooit Gedacht MO17-1
C 18-04-2020 13:30 NLC'03 MO17-1 Berghem Sport MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast RKKSV MO17-1 Berghem Sport MO17-1 B. (Bennie) Vissers 150016
C 21-03-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Den Dungen MO17-1 B. (Bennie) Vissers 150041
C 14-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 149323
C 07-03-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Emplina MO17-1 B. (Bennie) Vissers 149523 2 - 0
C 15-02-2020 15:00 Margriet MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 149677 2 - 4
C 01-02-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 149316 2 - 3
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 63268 2 - 3
C 07-12-2019 13:00 RKKSV MO17-1 ODC MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62788
C 30-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 B. (Bennie) Vissers 63056 4 - 2
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62820 2 - 1
C 16-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 DSC MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62916 3 - 0
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 63114 1 - 6
B 06-11-2019 19:30 RKKSV MO17-1 HRC'14 MO17-1 B. (Bennie) Vissers 93089 2 - 4
C 02-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62781 6 - 1
C 26-10-2019 11:10 SV BLC MO17-2 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62657 2 - 0
C 12-10-2019 13:00 RKKSV MO17-1 FC Tilburg MO17-2 B. (Bennie) Vissers 62821 5 - 2
C 28-09-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Haarsteeg MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62621 3 - 3
C 21-09-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62687 5 - 2
B 14-09-2019 15:00 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 15248 0 - 6
B 07-09-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 B (Bas) van Liempt 15168 4 - 0
B 31-08-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 B. (Bennie) Vissers 15070 0 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 13:00 Emplina MO17-1 NLC'03 MO17-1 149707 0-0
C 28-03-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 149730 0-0
C 28-03-2020 13:00 Margriet MO17-1 Nooit Gedacht MO17-1 149483 0-0
C 28-03-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Berghem Sport MO17-1 150016 0-0
C 28-03-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1 150051 0-0
C 21-03-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Nooit Gedacht MO17-1 149214 0-0
C 21-03-2020 13:00 Margriet MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 149388 0-0
C 21-03-2020 15:00 Nulandia MO17-1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 149260 0-0
C 21-03-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Den Dungen MO17-1 150041 0-0
C 14-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 RKKSV MO17-1 149323 0-0
C 14-03-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 NLC'03 MO17-1 149552 0-0
C 14-03-2020 13:00 Emplina MO17-1 Margriet MO17-1 149112 0-0
C 14-03-2020 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 Berghem Sport MO17-1 149992 0-0
C 14-03-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 Wilhelmina MO17-1 149366 0-0
C 14-03-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Nulandia MO17-1 149515 0-0
C 07-03-2020 13:30 NLC'03 MO17-1 Den Dungen MO17-1 149912 0-0
C 07-03-2020 14:30 Berghem Sport MO17-1 Nooit Gedacht MO17-1 149450 0-0
C 07-03-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Emplina MO17-1 149523 2-0
C 07-03-2020 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1 149646 0-0
C 07-03-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 Margriet MO17-1 149369 1-0
C 29-02-2020 13:00 Margriet MO17-1 NLC'03 MO17-1 149207 4-2
C 15-02-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 149660 2-1
C 15-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 NLC'03 MO17-1 150075 12-0
C 15-02-2020 15:00 Margriet MO17-1 RKKSV MO17-1 149677 2-4
C 15-02-2020 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1 149331 0-1
C 15-02-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 Nulandia MO17-1 149471 2-3
C 15-02-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Berghem Sport MO17-1 149860 0-1
C 08-02-2020 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 Emplina MO17-1 149386 5-0
C 08-02-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 149916 2-2
C 08-02-2020 15:00 Nulandia MO17-1 Wilhelmina MO17-1 149389 2-0
C 08-02-2020 16:00 Berghem Sport MO17-1 Margriet MO17-1 149985 4-2
C 08-02-2020 13:30 NLC'03 MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1 149204 2-2
C 01-02-2020 13:00 Emplina MO17-1 Nulandia MO17-1 149699 0-5
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 149216 0-1
C 01-02-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKKSV MO17-1 149316 2-3
C 01-02-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 Berghem Sport MO17-1 149099 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 12:30 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 63167 6-3
C 21-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 FC Tilburg MO17-2 63258 1-5
C 14-12-2019 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62714 0-0
C 14-12-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Helvoirt MO17-1 62706 4-0
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 62596 3-1
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 63268 2-3
C 14-12-2019 13:00 DSC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63072 1-0
C 14-12-2019 13:30 ODC MO17-1 SV BLC MO17-2 62737 5-3
C 07-12-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Emplina MO17-1 62637 0-0
C 07-12-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Wilhelmina MO17-1 62938 2-1
C 07-12-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 0-0
C 07-12-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 DSC MO17-1 63236 0-0
C 07-12-2019 13:00 RKKSV MO17-1 ODC MO17-1 62788 0-0
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62968 9-0
C 30-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62581 4-2
C 30-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 63056 4-2
C 30-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-2 63164 0-2
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 63009 3-1
C 30-11-2019 13:00 DSC MO17-1 ODC MO17-1 63027 1-3
C 30-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63148 2-1
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 62820 2-1
C 23-11-2019 13:30 ODC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62678 7-1
C 23-11-2019 13:00 DSC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63064 2-0
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 62601 2-1
C 23-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Emplina MO17-1 62587 4-0
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Helvoirt MO17-1 62677 1-10
C 16-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 ODC MO17-1 62540 0-0
C 16-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 63008 2-0
C 16-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Den Dungen MO17-1 63161 0-9
C 16-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 DSC MO17-1 62916 3-0
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 63065 1-2
C 12-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Helvoirt MO17-1 62985 0-5
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 63114 1-6
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 SV BLC MO17-2 62861 1-2
C 09-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62851 13-1
C 09-11-2019 13:00 DSC MO17-1 RKDVC MO17-1 62927 1-1
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Helvoirt MO17-1 62732 0-4
C 09-11-2019 13:30 ODC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62564 4-0
C 02-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Den Dungen MO17-1 63155 1-6
C 02-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62781 6-1
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 DSC MO17-1 62599 1-1
C 02-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Emplina MO17-1 63020 3-0
C 02-11-2019 14:30 RKDVC MO17-1 ODC MO17-1 63213 0-6
C 26-10-2019 14:15 ODC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62796 15-0
C 26-10-2019 13:00 Emplina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62889 1-3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 63061 1-3
C 26-10-2019 13:00 DSC MO17-1 Den Dungen MO17-1 62558 3-2
C 26-10-2019 11:10 SV BLC MO17-2 RKKSV MO17-1 62657 2-0
C 12-10-2019 13:00 RKKSV MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62821 5-2
C 12-10-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 ODC MO17-1 62950 0-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 06-11-2019 19:30 RKKSV MO17-1 HRC'14 MO17-1 93089 2-4

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Nulandia MO17-1 3 3 0 0 9 10 2 8 0
2 RKKSV MO17-1 3 3 0 0 9 9 4 5 0
3 Berghem Sport MO17-1 3 3 0 0 9 7 3 4 0
4 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 3 2 0 1 6 7 2 5 0
5 Wilhelmina MO17-1 4 2 0 2 6 4 5 -1 0
6 Nooit Gedacht MO17-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
7 OJC ROSMALEN MO17-3 3 1 1 1 4 14 3 11 0
8 Margriet MO17-1 4 1 0 3 3 8 11 -3 0
9 sv O.S.S. 1920 MO17-1 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
10 NLC'03 MO17-1 3 0 1 2 1 4 18 -14 0
11 Den Dungen MO17-1 2 0 0 2 0 3 5 -2 0
12 Emplina MO17-1 4 0 0 4 0 0 13 -13 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 ODC MO17-1 9 9 0 0 27 50 5 45 0
2 Den Dungen MO17-1 10 8 0 2 24 53 14 39 0
3 RKKSV MO17-1 10 6 1 3 19 33 20 13 0
4 DSC MO17-1 10 5 3 2 18 19 14 5 0
5 Haarsteeg MO17-1 11 5 3 3 18 35 25 10 0
6 SV BLC MO17-2 11 5 2 4 17 25 20 5 0
7 Helvoirt MO17-1 9 5 1 3 16 32 19 13 0
8 RKDVC MO17-1 10 5 1 4 16 25 20 5 0
9 FC Tilburg MO17-2 11 3 0 8 9 22 40 -18 0
10 Emplina MO17-1 10 2 1 7 7 7 30 -23 0
11 OJC ROSMALEN MO17-4 11 2 0 9 6 17 73 -56 0
12 Wilhelmina MO17-1 10 0 0 10 0 4 42 -38 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 HRC'14 MO17-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 RKKSV MO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven