235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV MO17-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Nooit Gedacht MO17-1
C 01-02-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 Berghem Sport MO17-1
C 01-02-2020 13:00 Margriet MO17-1 NLC'03 MO17-1
C 01-02-2020 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKKSV MO17-1
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1
C 01-02-2020 13:00 Emplina MO17-1 Nulandia MO17-1
C 08-02-2020 16:00 Berghem Sport MO17-1 Margriet MO17-1
C 08-02-2020 15:00 Nulandia MO17-1 Wilhelmina MO17-1
C 08-02-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3
C 08-02-2020 13:30 NLC'03 MO17-1 sv O.S.S. 1920 MO17-1
C 08-02-2020 13:00 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 Emplina MO17-1
C 08-02-2020 13:00 RKKSV MO17-1 Den Dungen MO17-1
C 15-02-2020 11:30 sv O.S.S. 1920 MO17-1 Berghem Sport MO17-1
C 15-02-2020 12:30 Den Dungen MO17-1 Nulandia MO17-1
C 15-02-2020 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1
C 15-02-2020 13:00 Margriet MO17-1 RKKSV MO17-1
C 15-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 NLC'03 MO17-1
C 15-02-2020 14:30 Nooit Gedacht MO17-1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 25-01-2020 12:30 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 FC Tilburg MO17-2 63258 1-5
C 14-12-2019 13:30 ODC MO17-1 SV BLC MO17-2 62737 5-3
C 14-12-2019 13:00 DSC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63072 1-0
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 63268 2-3
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 62596 3-1
C 14-12-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Helvoirt MO17-1 62706 4-0
C 14-12-2019 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62714 0-0
C 07-12-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Emplina MO17-1 62637 0-0
C 07-12-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Wilhelmina MO17-1 62938 2-1
C 07-12-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 0-0
C 07-12-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 DSC MO17-1 63236 0-0
C 07-12-2019 13:00 RKKSV MO17-1 ODC MO17-1 62788 0-0
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62968 9-0
C 30-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62581 4-2
C 30-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 63056 4-2
C 30-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-2 63164 0-2
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 63009 3-1
C 30-11-2019 13:00 DSC MO17-1 ODC MO17-1 63027 1-3
C 30-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63148 2-1
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 62820 2-1
C 23-11-2019 13:30 ODC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62678 7-1
C 23-11-2019 13:00 DSC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63064 2-0
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 62601 2-1
C 23-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Emplina MO17-1 62587 4-0
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Helvoirt MO17-1 62677 1-10
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 63065 1-2
C 16-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 63008 2-0
C 16-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Den Dungen MO17-1 63161 0-9
C 16-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 DSC MO17-1 62916 3-0
C 16-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 ODC MO17-1 62540 0-0
C 12-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Helvoirt MO17-1 62985 0-5
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 63114 1-6
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 SV BLC MO17-2 62861 1-2
C 09-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62851 13-1
C 09-11-2019 13:00 DSC MO17-1 RKDVC MO17-1 62927 1-1
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Helvoirt MO17-1 62732 0-4
C 09-11-2019 13:30 ODC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62564 4-0
C 02-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Den Dungen MO17-1 63155 1-6
C 02-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62781 6-1
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 DSC MO17-1 62599 1-1
C 02-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Emplina MO17-1 63020 3-0
C 02-11-2019 14:30 RKDVC MO17-1 ODC MO17-1 63213 0-6
C 26-10-2019 14:15 ODC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62796 15-0
C 26-10-2019 13:00 Emplina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62889 1-3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 63061 1-3
C 26-10-2019 13:00 DSC MO17-1 Den Dungen MO17-1 62558 3-2
C 26-10-2019 11:10 SV BLC MO17-2 RKKSV MO17-1 62657 2-0
C 12-10-2019 13:00 RKKSV MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62821 5-2
C 12-10-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 ODC MO17-1 62950 0-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 06-11-2019 19:30 RKKSV MO17-1 HRC'14 MO17-1 93089 2-4

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 ST Heeswijk/Avesteyn MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berghem Sport MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Dungen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Margriet MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 NLC'03 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nooit Gedacht MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nulandia MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN MO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 sv O.S.S. 1920 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKKSV MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 ODC MO17-1 9 9 0 0 27 50 5 45 0
2 Den Dungen MO17-1 10 8 0 2 24 53 14 39 0
3 RKKSV MO17-1 10 6 1 3 19 33 20 13 0
4 Haarsteeg MO17-1 10 5 3 2 18 32 19 13 0
5 DSC MO17-1 10 5 3 2 18 19 14 5 0
6 SV BLC MO17-2 11 5 2 4 17 25 20 5 0
7 Helvoirt MO17-1 9 5 1 3 16 32 19 13 0
8 RKDVC MO17-1 10 5 1 4 16 25 20 5 0
9 Emplina MO17-1 10 2 1 7 7 7 30 -23 0
10 FC Tilburg MO17-2 10 2 0 8 6 16 37 -21 0
11 OJC ROSMALEN MO17-4 11 2 0 9 6 17 73 -56 0
12 Wilhelmina MO17-1 10 0 0 10 0 4 42 -38 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 HRC'14 MO17-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 RKKSV MO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven