0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - RKKSV JO19
Teamleden
Spelers | |||||||
Koen Coppens | |||||||
Tjeu Dielissen | |||||||
Max Dollevoet | |||||||
Cas van Hemmen | |||||||
Max van Hemmen | |||||||
Daan de Laat | |||||||
Gijs van Niftrik | |||||||
Guus van Nistelrooij | |||||||
Bas Peijnenburg | |||||||
Dirk Schimmel | |||||||
Roy van Venrooij | |||||||
Robin Verstappen | |||||||
Colin Voss | |||||||
Technische staf | |||||||
Jur van Hoek | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Emplina JO19-5 | 107695 | 1-5 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | Helvoirt JO19-2 | 107872 | 2-4 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Haarsteeg JO19-3 | 107522 | 4-4 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | RKKSV JO19-1 | SCG'18 JO19-3 | 108797 | 1-0 | ||
C | 25-05-2019 13:15 | FC Engelen JO19-3 | DSC JO19-2 | 108110 | 3-0 | ||
C | 20-05-2019 19:00 | Nivo Sparta JO19-4 | BMC JO19-2 | 107947 | 2-4 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | DSC JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 107679 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | Wilhelmina JO19-3 | 108131 | 25-1 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | Helvoirt JO19-2 | FC Engelen JO19-3 | 108129 | 1-2 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | BMC JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 107181 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | SCG'18 JO19-3 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 107533 | 6-5 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Emplina JO19-5 | Nivo Sparta JO19-4 | 107410 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | RKKSV JO19-1 | Emplina JO19-5 | 108173 | 4-0 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | SCG'18 JO19-3 | 108096 | 1-5 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Haarsteeg JO19-3 | 108316 | 2-5 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | BMC JO19-2 | DSC JO19-2 | 108030 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 15:15 | FC Engelen JO19-3 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 107371 | 0-7 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | DSC JO19-2 | Nivo Sparta JO19-4 | 107796 | 5-1 | ||
C | 07-05-2019 20:00 | Nivo Sparta JO19-4 | Helvoirt JO19-2 | 108458 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Wilhelmina JO19-3 | 108469 | 16-3 | ||
C | 04-05-2019 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | FC Engelen JO19-3 | 108617 | 2-1 | ||
C | 04-05-2019 14:45 | Helvoirt JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 108042 | 1-4 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | SCG'18 JO19-3 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 108422 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Emplina JO19-5 | BMC JO19-2 | 109003 | 4-1 | ||
C | 17-04-2019 19:00 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Nivo Sparta JO19-4 | 109005 | 9-2 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | RKKSV JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 107391 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | DSC JO19-2 | 108026 | 1-4 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | BMC JO19-2 | Helvoirt JO19-2 | 108298 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | Emplina JO19-5 | Haarsteeg JO19-3 | 108454 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 15:15 | FC Engelen JO19-3 | Wilhelmina JO19-3 | 107322 | 5-2 | ||
C | 08-04-2019 19:30 | Nivo Sparta JO19-4 | SCG'18 JO19-3 | 107696 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 15:15 | DSC JO19-2 | Emplina JO19-5 | 107731 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | SCG'18 JO19-3 | FC Engelen JO19-3 | 108507 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | RKKSV JO19-1 | 107737 | 1-10 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | Helvoirt JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 108878 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | BMC JO19-2 | 107294 | 4-3 | ||
C | 04-04-2019 18:15 | Haarsteeg JO19-3 | Nivo Sparta JO19-4 | 108091 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 14:45 | Helvoirt JO19-2 | Emplina JO19-5 | 108117 | 0-3 | ||
C | 30-03-2019 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | DSC JO19-2 | 107769 | 2-7 | ||
C | 25-03-2019 19:00 | Nivo Sparta JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 108656 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-4 | Wilhelmina JO19-3 | 107985 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | RKKSV JO19-1 | Haarsteeg JO19-3 | 108068 | 3-0 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | Emplina JO19-5 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 108981 | 1-5 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | FC Engelen JO19-3 | 108257 | 0-3 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | BMC JO19-2 | SCG'18 JO19-3 | 107686 | 3-3 | ||
C | 23-03-2019 15:15 | DSC JO19-2 | Helvoirt JO19-2 | 108341 | 4-3 | ||
C | 16-03-2019 15:15 | FC Engelen JO19-3 | BMC JO19-2 | 108384 | 6-1 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | SCG'18 JO19-3 | Haarsteeg JO19-3 | 108813 | 2-0 | ||
C | 16-03-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | RKKSV JO19-1 | 107469 | 0-7 | ||
C | 09-03-2019 13:30 | RKKSV JO19-1 | FC Engelen JO19-3 | 108034 | 6-2 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Emplina JO19-5 | SCG'18 JO19-3 | 107229 | 1-3 | ||
C | 09-03-2019 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | Helvoirt JO19-2 | 107566 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | BMC JO19-2 | Wilhelmina JO19-3 | 108931 | 3-1 | ||
C | 09-03-2019 15:15 | DSC JO19-2 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 107878 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 15:15 | FC Engelen JO19-3 | Nivo Sparta JO19-4 | 108425 | 7-1 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 108994 | 6-0 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | RKKSV JO19-1 | BMC JO19-2 | 107249 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | DSC JO19-2 | 107844 | 5-0 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | Emplina JO19-5 | 108520 | 2-7 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | SCG'18 JO19-3 | Helvoirt JO19-2 | 107337 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-4 | RKKSV JO19-1 | 107237 | 0-5 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | BMC JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | 107173 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Wilhelmina JO19-3 | 107925 | 4-1 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Helvoirt JO19-2 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 107279 | 1-6 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Emplina JO19-5 | FC Engelen JO19-3 | 107570 | 2-1 | ||
C | 09-02-2019 15:15 | DSC JO19-2 | SCG'18 JO19-3 | 107262 | 2-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 22-12-2018 11:00 | Haaften JO19-1 | Rhelico JO19-1 | 32718 | 0-0 | ||
C | 18-12-2018 20:00 | DSS'14 JO19-1 | Rhelico JO19-1 | 32891 | 3-2 | ||
C | 15-12-2018 14:00 | Den Dungen JO19-2 | Rhelico JO19-1 | 96014 | 0-6 | ||
C | 15-12-2018 13:15 | FC Engelen JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 102182 | 1-5 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | DSS'14 JO19-1 | 95978 | 1-2 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | SC Everstein JO19-1 | 33293 | 8-4 | ||
C | 15-12-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Emplina JO19-3 | 96007 | 0-6 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | RKKSV JO19-1 | 95990 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Den Dungen JO19-2 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 96018 | 5-0 | ||
C | 08-12-2018 12:15 | Haaften JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 95984 | 0-0 | ||
C | 03-12-2018 20:00 | Den Dungen JO19-2 | Beesd JO19-1 | 96016 | 3-5 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | Rhelico JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 96005 | 9-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | Haaften JO19-1 | 95989 | 2-3 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | Emplina JO19-3 | Beesd JO19-1 | 95997 | 5-2 | ||
C | 01-12-2018 15:15 | FC Engelen JO19-2 | SC Everstein JO19-1 | 95983 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | SC Everstein JO19-1 | Emplina JO19-3 | 95996 | 2-5 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 95982 | 3-0 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 95991 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | DSS'14 JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 96017 | 3-0 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | Rhelico JO19-1 | RKKSV JO19-1 | 95988 | 6-1 | ||
C | 17-11-2018 15:15 | FC Engelen JO19-2 | Wilhelmina JO19-2 | 96004 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | Emplina JO19-3 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 95999 | 4-0 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | SC Everstein JO19-1 | Haaften JO19-1 | 33972 | 2-3 | ||
C | 14-11-2018 19:00 | Wilhelmina JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 96006 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | 96015 | 2-4 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | DSS'14 JO19-1 | SC Everstein JO19-1 | 32930 | 3-2 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | Emplina JO19-3 | 95998 | 1-3 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 95981 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | Rhelico JO19-1 | 33598 | 2-4 | ||
C | 03-11-2018 12:15 | Haaften JO19-1 | Beesd JO19-1 | 33025 | 3-3 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | DSS'14 JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 95980 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 12:15 | SC Everstein JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 95977 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | SC Everstein JO19-1 | 95987 | 1-3 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Haaften JO19-1 | 95976 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 96003 | 6-4 | ||
C | 27-10-2018 15:15 | FC Engelen JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | 96013 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Emplina JO19-3 | DSS'14 JO19-1 | 95995 | 1-0 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Den Dungen JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 96012 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | DSS'14 JO19-1 | Beesd JO19-1 | 32877 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Haaften JO19-1 | Emplina JO19-3 | 95994 | 1-3 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | SC Everstein JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 96002 | 1-3 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 33695 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | SC Elshout JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 33563 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Wilhelmina JO19-2 | 33163 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Emplina JO19-3 | 78626 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:00 | Rhelico JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 95979 | 8-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Rhelico JO19-1 | 95975 | 2-5 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Haaften JO19-1 | 96001 | 4-4 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Emplina JO19-3 | Den Dungen JO19-2 | 96011 | 6-2 | ||
C | 06-10-2018 16:30 | Emplina JO19-3 | Wilhelmina'26 JO19-1 | 78625 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | 33299 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Essche Boys JO19-1 | SC Elshout JO19-1 | 92392 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | FC Engelen JO19-2 | 34188 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Haarsteeg JO19-2 | 33866 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | Achilles Veen JO19-1 | 33756 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | DSS'14 JO19-1 | 95986 | 0-4 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | Wilhelmina'26 JO19-1 | Haarsteeg JO19-2 | 33190 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 33610 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 32853 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:15 | FC Engelen JO19-2 | Emplina JO19-3 | 78624 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 34231 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Essche Boys JO19-1 | RKKSV JO19-1 | 92391 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Den Dungen JO19-2 | SC Everstein JO19-1 | 96010 | 5-3 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 96008 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 15:15 | FC Engelen JO19-2 | RKKSV JO19-1 | 95985 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | DSS'14 JO19-1 | Haaften JO19-1 | 32889 | 1-1 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | Rhelico JO19-1 | Emplina JO19-3 | 95993 | 3-4 | ||
C | 24-09-2018 20:00 | SC Everstein JO19-1 | Rhelico JO19-1 | 34265 | 4-4 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Wilhelmina'26 JO19-1 | 32712 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Achilles Veen JO19-1 | 34257 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | FC Engelen JO19-2 | 34249 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 33371 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | Emplina JO19-3 | Essche Boys JO19-1 | 92390 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Emplina JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | 95992 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | DSS'14 JO19-1 | 96000 | 1-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Beesd JO19-1 | BVV/Timmermans Infra JO19-1 | 95974 | 1-3 | ||
C | 22-09-2018 12:15 | Haaften JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 96009 | 3-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | SC Elshout JO19-1 | 33492 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 3834 | 1-5 | ||
B | 15-09-2018 14:45 | FC Tilburg JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 21734 | 0-0 | ||
B | 08-09-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 4282 | 7-1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | RKKSV JO19-1 | FC Tilburg JO19-4 | 21733 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | RKKSV JO19-1 | 3975 | 0-9 | ||
B | 01-09-2018 14:45 | FC Tilburg JO19-4 | Wilhelmina JO19-2 | 21732 | 0-0 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV JO19-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 49 | 7 | 42 | 0 |
2 | Emplina JO19-5 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 33 | 20 | 13 | 0 |
3 | B.V.V. JO19-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 65 | 24 | 41 | 0 |
4 | Haarsteeg JO19-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 50 | 22 | 28 | 0 |
5 | FC Engelen JO19-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 32 | 24 | 8 | 0 |
6 | DSC JO19-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 27 | 23 | 4 | 0 |
7 | SCG'18 JO19-3 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 29 | 20 | 9 | 0 |
8 | BMC JO19-2 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 25 | 30 | -5 | 0 |
9 | Helvoirt JO19-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 20 | 29 | -9 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 13 | 43 | -30 | 0 |
11 | Wilhelmina JO19-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 19 | 87 | -68 | 0 |
12 | Nivo Sparta JO19-4 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 14 | 47 | -33 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina JO19-3 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 39 | 12 | 27 | 0 |
2 | Rhelico JO19-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 47 | 17 | 30 | 0 |
3 | Beesd JO19-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 38 | 29 | 9 | 0 |
4 | DSS'14 JO19-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 22 | 13 | 9 | 0 |
5 | Haaften JO19-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 21 | 15 | 6 | 0 |
6 | Den Dungen JO19-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 24 | 33 | -9 | 0 |
7 | SC Everstein JO19-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 27 | 35 | -8 | 0 |
8 | B.V.V. JO19-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 15 | 28 | -13 | 0 |
9 | Wilhelmina JO19-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 19 | 37 | -18 | 0 |
10 | RKKSV JO19-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 15 | 28 | -13 | 0 |
11 | FC Engelen JO19-2 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 11 | 31 | -20 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO19-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 | 2 | 10 | 0 |
2 | RKKSV JO19-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 5 | 5 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 16 | -15 | 0 |