0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - RKKSV 1

Teamleden

Spelers
Erik Veldman Keeper      
Yeroen v Alebeek        
Jan van Balsfoort        
Erol v.d Bergh        
Lars Bonel        
Bryan Colijn        
Ward Coppens        
Bert Coppens        
Davy Deckers        
Lars van Dijck        
Joost Driessen        
Wesley Engelhart        
Dani Hanegraaf        
Kenji Heijmans        
Cas van Hemmen        
Tom Hendriks        
Jeffrey van Laarhoven        
Chris van Lokven        
Harm Pennings        
Kas Peters        
Frank Savelkouls        
Yori van Spijk        
Huub Verputten        
Dennis Vorstenbosch        
Rob van Zoggel        
 
Technische staf
Harold vd Berg Leider
Berti van Balsfoort Trainer
Henk Verputten Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 14:30 RKTVC 1 DSC 1
C 24-03-2019 14:00 OSC'45 1 RKKSV 1
C 24-03-2019 14:00 Buren 1 GVV 1
C 24-03-2019 14:00 Beesd 1 Teisterbanders 1
C 24-03-2019 13:30 Hedel 1 Wilhelmina 1
C 24-03-2019 14:30 SCR 1 Jan van Arckel 1
C 24-03-2019 14:30 Alem 1 Maliskamp 1
C 30-03-2019 17:00 Hedel 1 Jan van Arckel 1
C 31-03-2019 14:30 GVV 1 RKKSV 1
C 31-03-2019 14:30 Alem 1 SCR 1
C 31-03-2019 14:00 Buren 1 Maliskamp 1
C 31-03-2019 14:00 Beesd 1 DSC 1
C 31-03-2019 14:00 OSC'45 1 Teisterbanders 1
C 07-04-2019 14:30 Wilhelmina 1 RKTVC 1
C 07-04-2019 14:00 Maliskamp 1 Buren 1
C 07-04-2019 14:00 RKKSV 1 GVV 1
C 07-04-2019 14:30 Teisterbanders 1 OSC'45 1
C 07-04-2019 14:30 SCR 1 Alem 1
C 07-04-2019 14:30 Jan van Arckel 1 Hedel 1
C 07-04-2019 14:30 DSC 1 Beesd 1
C 11-04-2019 19:30 SCR 1 Hedel 1
C 11-04-2019 18:30 Beesd 1 OSC'45 1
C 11-04-2019 18:30 Maliskamp 1 Alem 1
C 14-04-2019 14:30 RKTVC 1 Jan van Arckel 1
C 14-04-2019 14:30 Alem 1 DSC 1
C 14-04-2019 14:00 Buren 1 RKKSV 1
C 14-04-2019 14:00 OSC'45 1 Wilhelmina 1
C 14-04-2019 14:00 Beesd 1 Maliskamp 1
C 14-04-2019 13:30 GVV 1 Teisterbanders 1
C 14-04-2019 13:30 Hedel 1 SCR 1
C 20-04-2019 18:30 OSC'45 1 Maliskamp 1
C 20-04-2019 18:30 Buren 1 Alem 1
C 20-04-2019 18:30 Teisterbanders 1 Wilhelmina 1
C 20-04-2019 18:30 RKKSV 1 DSC 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-03-2019 14:00 RKKSV 1 Alem 1 J.A. (Johnny) van Geffen 72250 0 - 5
C 10-03-2019 13:30 Hedel 1 RKKSV 1 J.J.M. (Job) Verhagen 71981 3 - 4
C 24-02-2019 14:00 Beesd 1 RKKSV 1 G.F. (Bert) van Rooden 71354 2 - 0
C 17-02-2019 14:00 RKKSV 1 Jan van Arckel 1 C.G. (Cor) Copper 71677 2 - 1
C 10-02-2019 14:30 SCR 1 RKKSV 1 C. (Chris) Dorsman 72016 3 - 0
C 03-02-2019 14:00 RKKSV 1 RKTVC 1 D.E.A. (Dyon) Noppe 70397 1 - 3
C 25-11-2018 14:30 Teisterbanders 1 RKKSV 1 N.L.M. (Nico) vanEngelen 70851 0 - 0
C 18-11-2018 14:30 RKTVC 1 RKKSV 1 C.G. (Cor) Copper 70011 1 - 0
C 04-11-2018 14:00 RKKSV 1 Beesd 1 D.E.A. (Dyon) Noppe 69838 2 - 1
C 28-10-2018 14:30 Alem 1 RKKSV 1 E. (Erik) Blotevogel 72508 3 - 0
C 21-10-2018 14:00 RKKSV 1 Hedel 1 Afgeschermd 69746 4 - 2
C 14-10-2018 14:00 Maliskamp 1 RKKSV 1 G. (Giovanny) Slagter 69827 2 - 0
C 07-10-2018 14:00 RKKSV 1 Wilhelmina 1 T.A.M. (Theo) Kezer 70682 0 - 1
C 30-09-2018 14:30 Jan van Arckel 1 RKKSV 1 L.M.M. (Lucien) vanVelthoven 70942 3 - 1
C 23-09-2018 14:00 RKKSV 1 SCR 1 Afgeschermd 70249 1 - 6
B 16-09-2018 14:30 Boxtel 1 RKKSV 1 Afgeschermd 2548 1 - 0
B 09-09-2018 14:30 SCG'18 1 RKKSV 1 Afgeschermd 2695 4 - 1
B 02-09-2018 14:30 RKKSV 1 Essche Boys 1 J.H. (Hans) van denWildenberg 2213 2 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-03-2019 14:30 GVV 1 Beesd 1 71141 0-3
C 17-03-2019 14:30 DSC 1 Hedel 1 71909 2-0
C 17-03-2019 14:00 RKKSV 1 Alem 1 72250 0-5
C 17-03-2019 14:00 OSC'45 1 RKTVC 1 70090 0-0
C 17-03-2019 14:00 Buren 1 SCR 1 70761 0-3
C 17-03-2019 14:00 Maliskamp 1 Jan van Arckel 1 70662 4-3
C 10-03-2019 13:30 Hedel 1 RKKSV 1 71981 3-4
C 10-03-2019 14:00 Beesd 1 Buren 1 71619 3-1
C 10-03-2019 14:30 Jan van Arckel 1 GVV 1 72425 4-1
C 10-03-2019 14:30 RKTVC 1 Maliskamp 1 72536 0-0
C 10-03-2019 14:30 Alem 1 OSC'45 1 71756 0-0
C 10-03-2019 14:30 SCR 1 Teisterbanders 1 70902 5-1
C 10-03-2019 14:30 Wilhelmina 1 DSC 1 71365 0-2
C 24-02-2019 14:00 Hedel 1 Maliskamp 1 69336 1-5
C 24-02-2019 14:00 OSC'45 1 Buren 1 69974 0-4
C 24-02-2019 14:00 Beesd 1 RKKSV 1 71354 2-0
C 24-02-2019 14:30 Alem 1 GVV 1 72179 2-1
C 24-02-2019 14:30 SCR 1 DSC 1 69670 0-2
C 24-02-2019 14:30 Jan van Arckel 1 Wilhelmina 1 70577 2-2
C 24-02-2019 14:30 RKTVC 1 Teisterbanders 1 69718 1-1
C 17-02-2019 14:30 Wilhelmina 1 SCR 1 71373 1-3
C 17-02-2019 14:00 Buren 1 RKTVC 1 71739 4-1
C 17-02-2019 14:00 Beesd 1 OSC'45 1 70801 2-1
C 17-02-2019 14:30 Teisterbanders 1 Alem 1 70916 0-5
C 17-02-2019 14:30 DSC 1 Maliskamp 1 70065 7-1
C 17-02-2019 14:00 RKKSV 1 Jan van Arckel 1 71677 2-1
C 17-02-2019 14:30 GVV 1 Hedel 1 71467 3-4
C 10-02-2019 14:30 RKTVC 1 GVV 1 72489 1-3
C 10-02-2019 14:30 SCR 1 RKKSV 1 72016 3-0
C 10-02-2019 13:30 Hedel 1 Buren 1 70052 3-5
C 10-02-2019 14:00 OSC'45 1 DSC 1 71227 1-5
C 10-02-2019 14:00 Maliskamp 1 Wilhelmina 1 69485 2-2
C 10-02-2019 14:30 Alem 1 Beesd 1 70369 5-3
C 10-02-2019 14:30 Jan van Arckel 1 Teisterbanders 1 70750 2-0
C 03-02-2019 14:30 Wilhelmina 1 Beesd 1 70623 3-0
C 03-02-2019 14:00 Maliskamp 1 SCR 1 71780 2-1
C 03-02-2019 14:00 RKKSV 1 RKTVC 1 70397 1-3
C 03-02-2019 14:30 GVV 1 OSC'45 1 71709 3-2
C 03-02-2019 14:30 Teisterbanders 1 Hedel 1 70141 5-1
C 03-02-2019 14:30 DSC 1 Jan van Arckel 1 71250 2-1
C 20-01-2019 14:00 RKKSV 1 OSC'45 1 70188 0-0
C 20-01-2019 14:30 Jan van Arckel 1 SCR 1 71918 5-4
C 20-01-2019 14:30 DSC 1 RKTVC 1 72068 2-2
C 20-01-2019 14:30 GVV 1 Buren 1 71213 0-0
C 20-01-2019 14:30 Teisterbanders 1 Beesd 1 72110 0-0
C 20-01-2019 14:30 Wilhelmina 1 Hedel 1 69535 0-0
C 23-12-2018 14:00 RKTVC 1 Wilhelmina 1 71468 6-1
C 23-12-2018 14:00 Teisterbanders 1 GVV 1 71480 0-0
C 23-12-2018 14:00 Beesd 1 Hedel 1 69452 3-3
C 09-12-2018 14:00 Maliskamp 1 Beesd 1 71969 0-0
C 09-12-2018 14:00 RKKSV 1 Buren 1 69640 0-0
C 09-12-2018 14:30 SCR 1 Hedel 1 70878 4-2
C 09-12-2018 14:30 Jan van Arckel 1 RKTVC 1 71061 1-5
C 09-12-2018 14:30 Wilhelmina 1 OSC'45 1 69418 6-1
C 09-12-2018 14:30 DSC 1 Alem 1 71396 0-0
C 02-12-2018 14:30 Alem 1 Jan van Arckel 1 69699 2-1
C 02-12-2018 14:30 GVV 1 Wilhelmina 1 71352 0-0
C 02-12-2018 14:30 RKTVC 1 SCR 1 71871 2-2
C 02-12-2018 14:30 Buren 1 Teisterbanders 1 71152 4-4
C 25-11-2018 14:30 SCR 1 OSC'45 1 71367 3-1
C 25-11-2018 14:30 DSC 1 Buren 1 70472 4-0
C 25-11-2018 14:30 Jan van Arckel 1 Beesd 1 71206 3-6
C 25-11-2018 14:30 Wilhelmina 1 Alem 1 70229 2-1
C 25-11-2018 14:30 Teisterbanders 1 RKKSV 1 70851 0-0
C 25-11-2018 14:00 Maliskamp 1 GVV 1 70452 3-0
C 25-11-2018 13:30 Hedel 1 RKTVC 1 69461 0-1
C 18-11-2018 13:30 Hedel 1 Teisterbanders 1 70254 0-4
C 18-11-2018 14:00 OSC'45 1 GVV 1 69989 2-2
C 18-11-2018 14:00 Beesd 1 Wilhelmina 1 69602 2-4
C 18-11-2018 14:30 RKTVC 1 RKKSV 1 70011 1-0
C 18-11-2018 14:30 Alem 1 Buren 1 71911 1-1
C 18-11-2018 14:30 SCR 1 Maliskamp 1 72453 2-4
C 18-11-2018 14:30 Jan van Arckel 1 DSC 1 71643 0-2
C 04-11-2018 14:00 RKKSV 1 Beesd 1 69838 2-1
C 04-11-2018 14:00 Maliskamp 1 Hedel 1 71528 4-1
C 04-11-2018 14:00 Buren 1 OSC'45 1 69611 5-3
C 04-11-2018 14:30 Wilhelmina 1 Jan van Arckel 1 69338 6-1
C 04-11-2018 14:30 GVV 1 Alem 1 71136 1-1
C 04-11-2018 14:30 Teisterbanders 1 RKTVC 1 72175 3-2
C 04-11-2018 14:30 DSC 1 SCR 1 70555 0-0
C 28-10-2018 13:30 Hedel 1 DSC 1 72554 1-3
C 28-10-2018 14:00 Beesd 1 GVV 1 70211 1-2
C 28-10-2018 14:30 Alem 1 RKKSV 1 72508 3-0
C 28-10-2018 14:30 RKTVC 1 OSC'45 1 70748 3-0
C 28-10-2018 14:30 SCR 1 Buren 1 72043 3-2
C 28-10-2018 14:30 Wilhelmina 1 Teisterbanders 1 71023 0-0
C 28-10-2018 14:30 Jan van Arckel 1 Maliskamp 1 69934 1-7
C 21-10-2018 14:00 RKKSV 1 Hedel 1 69746 4-2
C 21-10-2018 14:00 Maliskamp 1 RKTVC 1 70283 2-1
C 21-10-2018 14:00 OSC'45 1 Alem 1 70807 2-4
C 21-10-2018 14:00 Buren 1 Beesd 1 72478 3-0
C 21-10-2018 14:30 GVV 1 Jan van Arckel 1 71384 1-1
C 21-10-2018 14:30 Teisterbanders 1 SCR 1 70043 2-1
C 21-10-2018 14:30 DSC 1 Wilhelmina 1 71757 4-0
C 14-10-2018 13:30 Hedel 1 Alem 1 72504 3-3
C 14-10-2018 14:00 Maliskamp 1 RKKSV 1 69827 2-0
C 14-10-2018 14:30 Jan van Arckel 1 OSC'45 1 69897 5-1
C 14-10-2018 14:30 RKTVC 1 Beesd 1 69995 4-1
C 14-10-2018 14:30 Wilhelmina 1 Buren 1 70680 2-1
C 14-10-2018 14:30 SCR 1 GVV 1 71994 5-2
C 14-10-2018 14:30 DSC 1 Teisterbanders 1 69572 3-0
C 07-10-2018 14:00 OSC'45 1 Hedel 1 71231 2-3
C 07-10-2018 14:00 Buren 1 Jan van Arckel 1 69857 1-2
C 07-10-2018 14:00 Beesd 1 SCR 1 71560 3-4
C 07-10-2018 14:30 Alem 1 RKTVC 1 71179 1-3
C 07-10-2018 14:30 GVV 1 DSC 1 70153 6-2
C 07-10-2018 14:30 Teisterbanders 1 Maliskamp 1 71876 1-2
C 07-10-2018 14:00 RKKSV 1 Wilhelmina 1 70682 0-1
C 30-09-2018 14:00 Maliskamp 1 DSC 1 70834 0-2
C 30-09-2018 14:00 OSC'45 1 Beesd 1 71101 5-3
C 30-09-2018 14:30 Alem 1 Teisterbanders 1 70704 2-1
C 30-09-2018 14:30 RKTVC 1 Buren 1 69422 4-3
C 30-09-2018 13:30 Hedel 1 GVV 1 71301 2-3
C 30-09-2018 14:30 Jan van Arckel 1 RKKSV 1 70942 3-1
C 30-09-2018 14:30 SCR 1 Wilhelmina 1 72402 3-2
C 23-09-2018 14:00 Buren 1 Hedel 1 70216 7-0
C 23-09-2018 14:30 Teisterbanders 1 Jan van Arckel 1 71632 1-3
C 23-09-2018 14:30 GVV 1 RKTVC 1 71173 4-3
C 23-09-2018 14:30 Wilhelmina 1 Maliskamp 1 70448 0-2
C 23-09-2018 14:00 Beesd 1 Alem 1 70842 1-3
C 23-09-2018 14:00 RKKSV 1 SCR 1 70249 1-6
C 23-09-2018 14:30 DSC 1 OSC'45 1 71434 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 02-10-2018 20:00 Essche Boys 1 SCG'18 1 95798 0-6
B 16-09-2018 14:30 Boxtel 1 RKKSV 1 2548 1-0
B 16-09-2018 14:30 Essche Boys 1 SCG'18 1 2575 0-0
B 09-09-2018 14:30 SCG'18 1 RKKSV 1 2695 4-1
B 09-09-2018 14:30 Essche Boys 1 Boxtel 1 2574 0-1
B 02-09-2018 14:30 RKKSV 1 Essche Boys 1 2213 2-1
B 02-09-2018 14:30 Boxtel 1 SCG'18 1 2547 1-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 DSC 1 16 13 2 1 41 46 14 32 0
2 Maliskamp 1 14 11 1 2 34 40 22 18 0
3 SCR 1 17 10 2 5 31 48 30 18 1
4 Alem 1 14 9 3 2 30 38 19 19 0
5 RKTVC 1 17 9 3 5 30 43 29 14 0
6 Wilhelmina 1 17 7 4 6 25 32 30 2 0
7 Jan van Arckel 1 18 7 2 9 23 39 48 -9 0
8 GVV 1 16 6 4 6 22 32 36 -4 0
9 Buren 1 15 6 2 7 20 41 33 8 0
10 Teisterbanders 1 15 4 4 7 16 23 31 -8 0
11 RKKSV 1 15 4 1 10 13 15 36 -21 0
12 Beesd 1 15 4 1 10 10 32 42 -10 3
13 Hedel 1 16 2 2 12 7 27 58 -31 1
14 OSC'45 1 13 1 1 11 4 22 50 -28 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 SCG'18 1 3 3 0 0 9 12 2 10 0
2 Boxtel 1 3 2 0 1 6 3 2 1 0
3 RKKSV 1 3 1 0 2 3 3 6 -3 0
4 Essche Boys 1 3 0 0 3 0 1 9 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
dinsdag 20:00 Trainingsveld Team training

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
di 28-08-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
donderdag 20:00 Trainingsveld Team training

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
do 30-08-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven