0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 5

Teamleden

Spelers
Jeffry Adriaanse        
Toiny Beaudoux        
Dies vd Bosch        
Nikolai Clement        
Bas Fronen        
Aron van Geemen        
Tom de Gruijter        
Sander van den Hoven        
Brian Hurkens        
Rein van Lieshout        
Jan van Lieshout        
Keanu Manders        
Teun Roozen        
Richard Scheffers        
Tommie v.d. Sluis        
Julian Straatman        
Maarten van der Veen        
Stefan Verschuren        
Maikel Verwijmeren        
Stijn Wessels        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-05-2019 20:00 OSC'45 5 SCG'18 9 152952 3-2
C 30-05-2019 20:00 OSC'45 5 SCG'18 9 152222 0-0
C 26-05-2019 10:30 RKDVC 13 SV BLC 3 80564 4-0
C 26-05-2019 09:45 SCG'18 9 Real Lunet 5 91091 5-3
C 26-05-2019 11:00 Nemelaer 5 Boxtel 9 90823 8-1
C 26-05-2019 11:00 CHC 5 OSC'45 5 91986 2-3
C 26-05-2019 12:00 RKKSV 5 Essche Boys 4 87541 1-1
C 26-05-2019 12:15 Den Dungen 9 Wilhelmina 8 81699 0-1
C 23-05-2019 19:30 OSC'45 5 Boxtel 9 152667 6-2
C 23-05-2019 19:40 Wilhelmina 8 RKDVC 13 81957 3-3
C 19-05-2019 11:00 SV BLC 3 RKKSV 5 90839 3-2
C 19-05-2019 11:00 OSC'45 5 Nemelaer 5 91985 10-0
C 19-05-2019 12:00 Essche Boys 4 SCG'18 9 90448 2-2
C 19-05-2019 10:00 Real Lunet 5 Den Dungen 9 89709 11-1
C 19-05-2019 10:00 Boxtel 9 CHC 5 83971 1-9
C 12-05-2019 10:00 SCG'18 9 RKDVC 13 88966 4-2
C 12-05-2019 10:00 Boxtel 9 Real Lunet 5 81983 4-4
C 12-05-2019 11:00 Nemelaer 5 Essche Boys 4 86373 2-5
C 12-05-2019 11:00 CHC 5 SV BLC 3 84331 4-2
C 12-05-2019 12:00 RKKSV 5 Wilhelmina 8 82845 2-2
C 12-05-2019 12:15 Den Dungen 9 OSC'45 5 91984 6-2
C 05-05-2019 10:00 Real Lunet 5 Nemelaer 5 85564 4-2
C 05-05-2019 10:30 RKDVC 13 RKKSV 5 86960 7-1
C 05-05-2019 11:00 OSC'45 5 Boxtel 9 91983 0-0
C 05-05-2019 11:00 SV BLC 3 SCG'18 9 84994 1-3
C 05-05-2019 12:00 Wilhelmina 8 CHC 5 83976 4-6
C 05-05-2019 12:00 Essche Boys 4 Den Dungen 9 87410 1-1
C 28-04-2019 12:00 Nemelaer 5 SV BLC 3 82947 1-0
C 28-04-2019 10:00 RKKSV 5 Real Lunet 5 89364 1-2
C 28-04-2019 10:00 SCG'18 9 CHC 5 80174 1-4
C 24-04-2019 20:00 Den Dungen 9 SV BLC 3 84247 4-2
C 18-04-2019 19:30 CHC 5 Den Dungen 9 86103 3-1
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 9 RKDVC 13 81230 0-3
C 14-04-2019 11:00 OSC'45 5 SV BLC 3 91982 5-2
C 14-04-2019 11:00 CHC 5 Real Lunet 5 88123 6-3
C 14-04-2019 10:00 Boxtel 9 Essche Boys 4 86319 0-4
C 14-04-2019 10:00 Nemelaer 5 Wilhelmina 8 80464 10-2
C 14-04-2019 10:00 SCG'18 9 RKKSV 5 84292 3-2
C 11-04-2019 19:30 Nemelaer 5 CHC 5 90067 2-2
C 07-04-2019 10:30 RKDVC 13 Boxtel 9 87532 5-4
C 07-04-2019 10:00 Real Lunet 5 OSC'45 5 91981 3-5
C 07-04-2019 11:00 SV BLC 3 Nemelaer 5 85942 2-3
C 07-04-2019 12:00 Essche Boys 4 CHC 5 88961 2-1
C 07-04-2019 12:00 Wilhelmina 8 SCG'18 9 82068 1-1
C 07-04-2019 12:00 RKKSV 5 Den Dungen 9 85641 4-1
C 31-03-2019 10:00 Real Lunet 5 RKKSV 5 85337 5-5
C 31-03-2019 13:00 Nemelaer 5 Den Dungen 9 81513 6-2
C 31-03-2019 10:00 Wilhelmina 8 SV BLC 3 88254 3-2
C 31-03-2019 11:00 OSC'45 5 SCG'18 9 91976 3-2
C 24-03-2019 10:00 Boxtel 9 Wilhelmina 8 91131 2-3
C 24-03-2019 11:00 CHC 5 SCG'18 9 80928 2-2
C 24-03-2019 11:00 OSC'45 5 RKDVC 13 91980 7-4
C 24-03-2019 10:00 Real Lunet 5 Essche Boys 4 91100 3-3
C 24-03-2019 11:00 Nemelaer 5 RKKSV 5 87259 1-0
C 17-03-2019 12:00 Essche Boys 4 OSC'45 5 91979 2-1
C 17-03-2019 10:30 RKDVC 13 Nemelaer 5 84058 3-1
C 17-03-2019 10:00 SCG'18 9 Boxtel 9 80195 2-2
C 10-03-2019 10:00 Den Dungen 9 SCG'18 9 86820 3-3
C 10-03-2019 10:00 Real Lunet 5 RKDVC 13 85321 4-4
C 10-03-2019 10:00 Boxtel 9 RKKSV 5 83328 3-2
C 10-03-2019 11:00 SV BLC 3 Essche Boys 4 84846 1-2
C 10-03-2019 11:00 OSC'45 5 Wilhelmina 8 91978 4-2
C 24-02-2019 12:00 Essche Boys 4 RKDVC 13 88521 3-1
C 24-02-2019 10:00 Wilhelmina 8 Nemelaer 5 83108 2-1
C 24-02-2019 11:00 SV BLC 3 Den Dungen 9 89936 0-4
C 24-02-2019 10:00 Boxtel 9 SCG'18 9 82512 0-5
C 24-02-2019 11:00 OSC'45 5 Real Lunet 5 91974 3-4
C 17-02-2019 10:00 Wilhelmina 8 Essche Boys 4 89874 8-3
C 17-02-2019 10:00 SCG'18 9 Nemelaer 5 82409 4-1
C 17-02-2019 11:00 SV BLC 3 Real Lunet 5 89865 1-0
C 17-02-2019 12:00 RKKSV 5 OSC'45 5 91977 2-3
C 17-02-2019 12:15 Den Dungen 9 Boxtel 9 84781 5-5
C 17-02-2019 10:30 RKDVC 13 CHC 5 85860 2-13
C 10-02-2019 10:00 Real Lunet 5 Wilhelmina 8 80048 7-2
C 10-02-2019 11:00 CHC 5 RKKSV 5 84191 4-0
C 10-02-2019 10:00 Boxtel 9 SV BLC 3 83949 1-3
C 03-02-2019 11:00 CHC 5 Nemelaer 5 81668 10-2
C 03-02-2019 12:00 RKKSV 5 Boxtel 9 84875 6-2
C 03-02-2019 10:30 RKDVC 13 Essche Boys 4 85006 5-0
C 03-02-2019 10:00 SCG'18 9 Den Dungen 9 88396 3-2
C 20-01-2019 12:00 RKKSV 5 SCG'18 9 90353 3-4
C 09-12-2018 12:00 Essche Boys 4 Boxtel 9 86755 6-2
C 09-12-2018 10:00 Real Lunet 5 CHC 5 89053 3-5
C 09-12-2018 10:30 RKDVC 13 Den Dungen 9 86259 0-3
C 09-12-2018 11:00 SV BLC 3 OSC'45 5 91975 3-1
C 02-12-2018 10:00 SCG'18 9 Wilhelmina 8 82451 3-2
C 02-12-2018 10:00 Den Dungen 9 RKKSV 5 89455 7-1
C 02-12-2018 10:00 Boxtel 9 RKDVC 13 84992 1-2
C 02-12-2018 11:00 CHC 5 Essche Boys 4 85940 3-1
C 25-11-2018 12:00 Essche Boys 4 Real Lunet 5 89465 2-1
C 25-11-2018 10:30 RKDVC 13 OSC'45 5 91973 3-5
C 25-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 Boxtel 9 83943 7-0
C 25-11-2018 12:00 RKKSV 5 Nemelaer 5 83933 3-6
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 5 RKDVC 13 90102 3-1
C 18-11-2018 11:00 SV BLC 3 Wilhelmina 8 88147 3-4
C 18-11-2018 10:00 Den Dungen 9 CHC 5 80144 1-2
C 18-11-2018 11:00 OSC'45 5 Essche Boys 4 91972 2-1
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 OSC'45 5 91971 1-6
C 11-11-2018 10:30 RKDVC 13 Real Lunet 5 84353 0-3
C 11-11-2018 12:00 Essche Boys 4 SV BLC 3 91501 0-5
C 04-11-2018 11:00 SV BLC 3 CHC 5 81900 2-5
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 RKKSV 5 85493 8-0
C 04-11-2018 10:00 Real Lunet 5 Boxtel 9 88731 12-0
C 04-11-2018 10:30 RKDVC 13 SCG'18 9 86221 2-5
C 04-11-2018 12:00 Essche Boys 4 Nemelaer 5 90479 1-6
C 04-11-2018 11:00 OSC'45 5 Den Dungen 9 91970 7-3
C 28-10-2018 10:00 Den Dungen 9 Essche Boys 4 82249 5-1
C 28-10-2018 10:00 SCG'18 9 SV BLC 3 82146 4-2
C 28-10-2018 10:00 Boxtel 9 OSC'45 5 91969 1-6
C 28-10-2018 11:00 Nemelaer 5 Real Lunet 5 82174 3-1
C 28-10-2018 11:00 CHC 5 Wilhelmina 8 80203 3-3
C 28-10-2018 12:00 RKKSV 5 RKDVC 13 84125 0-1
C 21-10-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 101811 10-1
C 14-10-2018 10:00 Wilhelmina 8 Den Dungen 9 82296 7-7
C 14-10-2018 10:00 Boxtel 9 Nemelaer 5 89841 1-2
C 14-10-2018 10:00 Real Lunet 5 SCG'18 9 84632 2-5
C 14-10-2018 11:00 SV BLC 3 RKDVC 13 82880 0-2
C 14-10-2018 11:00 OSC'45 5 CHC 5 91968 2-1
C 14-10-2018 12:00 Essche Boys 4 RKKSV 5 84664 9-4
C 07-10-2018 10:00 SCG'18 9 Essche Boys 4 91413 5-1
C 07-10-2018 10:30 RKDVC 13 Wilhelmina 8 89576 3-4
C 07-10-2018 11:00 Den Dungen 9 Real Lunet 5 83142 2-6
C 07-10-2018 11:00 CHC 5 Boxtel 9 82686 10-1
C 07-10-2018 12:00 RKKSV 5 SV BLC 3 86282 4-3
C 07-10-2018 12:00 Nemelaer 5 OSC'45 5 91967 2-5
C 30-09-2018 10:00 Boxtel 9 Den Dungen 9 90511 5-0
C 30-09-2018 10:00 Real Lunet 5 SV BLC 3 88973 5-1
C 30-09-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 90765 0-0
C 30-09-2018 13:00 Nemelaer 5 SCG'18 9 80969 2-4
C 30-09-2018 11:00 OSC'45 5 RKKSV 5 91966 7-1
C 30-09-2018 12:15 Essche Boys 4 Wilhelmina 8 85105 5-5
C 23-09-2018 11:45 SCG'18 9 OSC'45 5 91965 3-4
C 23-09-2018 12:00 RKKSV 5 CHC 5 87524 0-7
C 23-09-2018 11:00 SV BLC 3 Boxtel 9 79992 6-0
C 23-09-2018 12:30 Den Dungen 9 Nemelaer 5 83062 0-3
C 23-09-2018 10:00 Wilhelmina 8 Real Lunet 5 82965 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:15 Den Dungen 5 BMC 8 16945 0-0
B 08-09-2019 13:00 RKKSV 5 Den Dungen 5 16640 0-0
B 01-09-2019 10:00 BMC 8 RKKSV 5 16345 0-0
B 16-09-2018 12:00 RKKSV 5 Wilhelmina 11 18799 3-12
B 16-09-2018 12:00 Emplina 7 OJC ROSMALEN 11 19962 2-3
B 09-09-2018 12:00 RKKSV 5 Emplina 7 19827 0-6
B 09-09-2018 10:00 Wilhelmina 11 OJC ROSMALEN 11 19464 2-4
B 02-09-2018 12:00 Emplina 7 Wilhelmina 11 20132 5-1
B 02-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 RKKSV 5 19867 3-1

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Alem 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSS'14 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heerewaarden 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HRC'14 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ophemert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 BMC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKKSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven