514 Vrouwen Zondag 7x7

Senioren - RKKSV VR1

Teamleden

Spelers
Sjanet Thijssen Keeper      
Sharona van den Berg        
Tisha Deckers        
Elrieke Dielissen        
Kelly van der Geld        
Saskia Gruijter        
Astrid Gruijter        
Ilse van den Hanenberg-v.d.Oever        
Roelien Hendriks        
Mandy Jagers        
Ankie van Kessel        
Jolanda van Kessel        
Resie Kouwenberg        
Marli van Lith        
Ivy van den Nieuwenhof        
Mariëlle Ploegmakers        
Jennifer Steenkist        
Mabel Voets        
 
Technische staf
Andreas Clement Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 10:30 Real Lunet VR1 FC Cranendonck VR2
C 27-01-2019 09:45 RKKSV VR1 Emplina VR2
C 03-02-2019 10:00 Emplina VR2 FC Cranendonck VR2
C 03-02-2019 10:30 SPV VR1 ST Geldrop/Braakhuizen VR1
C 10-02-2019 11:00 De Bocht'80 VR1 FC Cranendonck VR2
C 10-02-2019 10:30 Real Lunet VR1 Ollandia VR1
C 10-02-2019 10:30 SPV VR1 Baardwijk VR3
C 10-02-2019 10:00 RKKSV VR1 Cito VR1
C 10-02-2019 10:00 Emplina VR2 ST Geldrop/Braakhuizen VR1
C 17-02-2019 10:00 FC Cranendonck VR2 SPV VR1
C 17-02-2019 10:00 Ollandia VR1 RKKSV VR1
C 17-02-2019 10:30 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 Real Lunet VR1
C 17-02-2019 10:30 Baardwijk VR3 Emplina VR2
C 17-02-2019 10:30 Cito VR1 FC Uden VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-12-2018 vervallen Vlijmense Boys VR1 RKKSV VR1 76654
C 02-12-2018 vervallen RKKSV VR1 Helvoirt VR2 76452
C 25-11-2018 10:00 RKKSV VR1 Real Lunet VR1 M. (Mari) Smulders 59103 0 - 16
C 18-11-2018 11:00 De Bocht\'80 VR1 RKKSV VR1 N.C.A.M. (Norbert) Fonken 59102 21 - 0
C 18-11-2018 vervallen RKKSV VR1 Den Dungen VR2 75367
C 04-11-2018 10:00 RKKSV VR1 SPV VR1 M. (Mari) Smulders 59100 1 - 8
C 28-10-2018 vervallen Nieuwkuijk VR2 RKKSV VR1 76041
C 28-10-2018 10:30 Baardwijk VR3 RKKSV VR1 M.J.H.A. (Rini) Laros 59099 3 - 2
C 21-10-2018 10:00 RKKSV VR1 Ollandia VR1 Afgeschermd 59097 0 - 16
C 14-10-2018 vervallen RKKSV VR1 TGG VR1 75308
C 07-10-2018 vervallen ODC VR2 RKKSV VR1 Afgeschermd 76157
C 07-10-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 RKKSV VR1 Afgeschermd 59098 13 - 1
B 25-09-2018 20:00 OJC ROSMALEN VR4 RKKSV VR1 H.J. (Hennie) Kerssens 20474 8 - 4
C 23-09-2018 vervallen SCG'18 VR2 RKKSV VR1 M. (Marcel) Schrover 75732
B 16-09-2018 10:00 RKKSV VR1 Emplina VR1 M. (Mari) Smulders 20492 0 - 18
B 09-09-2018 vervallen RKKSV VR1 GVV VR1 20548
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2019 10:00 RKKSV VR1 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 59101 0-0
C 16-12-2018 10:00 Ollandia VR1 Real Lunet VR1 52770 0-0
C 16-12-2018 10:30 Emplina VR2 SPV VR1 52788 0-0
C 09-12-2018 10:30 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 De Bocht'80 VR1 55375 1-0
C 09-12-2018 10:00 Ollandia VR1 SPV VR1 52772 1-0
C 02-12-2018 11:00 De Bocht'80 VR1 Real Lunet VR1 55374 3-1
C 02-12-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 Ollandia VR1 52802 1-3
C 25-11-2018 10:30 SPV VR1 De Bocht'80 VR1 55368 1-2
C 25-11-2018 10:00 Ollandia VR1 Emplina VR2 52771 10-0
C 25-11-2018 10:00 RKKSV VR1 Real Lunet VR1 59103 0-16
C 25-11-2018 10:30 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 Baardwijk VR3 53789 11-0
C 18-11-2018 11:00 De Bocht'80 VR1 RKKSV VR1 59102 21-0
C 18-11-2018 11:00 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 Ollandia VR1 53788 6-1
C 11-11-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 Baardwijk VR3 52806 4-3
C 11-11-2018 10:00 Ollandia VR1 De Bocht'80 VR1 55371 2-1
C 04-11-2018 10:30 Real Lunet VR1 Emplina VR2 52779 9-1
C 04-11-2018 10:00 RKKSV VR1 SPV VR1 59100 1-8
C 04-11-2018 09:00 De Bocht'80 VR1 Baardwijk VR3 55370 8-1
C 28-10-2018 12:30 SPV VR1 Real Lunet VR1 52795 3-3
C 28-10-2018 10:30 Baardwijk VR3 RKKSV VR1 59099 3-2
C 28-10-2018 10:00 Emplina VR2 De Bocht'80 VR1 55369 1-1
C 28-10-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 53786 0-10
C 21-10-2018 10:00 Emplina VR2 Baardwijk VR3 52790 7-0
C 21-10-2018 10:00 RKKSV VR1 Ollandia VR1 59097 0-16
C 14-10-2018 10:00 Ollandia VR1 Baardwijk VR3 52774 5-2
C 07-10-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 RKKSV VR1 59098 13-1
C 07-10-2018 10:30 Baardwijk VR3 Real Lunet VR1 52811 0-5
C 30-09-2018 10:30 Real Lunet VR1 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 53784 8-3
C 30-09-2018 10:30 SPV VR1 FC Cranendonck VR2 52797 4-0
C 23-09-2018 10:30 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 Emplina VR2 53783 5-3
C 23-09-2018 10:30 Baardwijk VR3 SPV VR1 52813 3-4
C 23-09-2018 10:00 FC Cranendonck VR2 De Bocht'80 VR1 55367 0-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 25-09-2018 20:00 OJC ROSMALEN VR4 RKKSV VR1 20474 8-4
B 16-09-2018 10:00 RKKSV VR1 Emplina VR1 20492 0-18
B 09-09-2018 10:00 RKKSV VR1 GVV VR1 20548 0-0
B 09-09-2018 10:30 Emplina VR1 OJC ROSMALEN VR4 20486 5-1
B 02-09-2018 11:00 GVV VR1 Emplina VR1 20465 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-10-2018 10:00 SC Elshout VR1 Helvoirt VR2 75983 0-0
C 14-10-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 Nemelaer VR2 75606 0-0
C 14-10-2018 12:00 Nieuwkuijk VR2 ODC VR2 75183 0-0
C 14-10-2018 11:00 Helvoirt VR2 SCG'18 VR2 77031 0-0
C 14-10-2018 10:00 RKKSV VR1 TGG VR1 75308 0-0
C 14-10-2018 08:30 Den Dungen VR2 Wilhelmina VR2 95289 0-0
C 07-10-2018 10:00 Wilhelmina VR2 Vlijmense Boys VR1 95288 0-0
C 07-10-2018 12:15 ODC VR2 RKKSV VR1 76157 0-0
C 07-10-2018 12:00 SCG'18 VR2 Den Dungen VR2 76009 0-0
C 07-10-2018 11:00 TGG VR1 Nieuwkuijk VR2 75335 0-0
C 30-09-2018 12:15 ODC VR2 SCG'18 VR2 76072 0-0
C 30-09-2018 11:00 TGG VR1 Nemelaer VR2 75199 0-0
C 30-09-2018 12:00 Nieuwkuijk VR2 SC Elshout VR1 76271 0-0
C 30-09-2018 10:00 RKKSV VR1 Wilhelmina VR2 95287 0-0
C 30-09-2018 10:00 Helvoirt VR2 Vlijmense Boys VR1 76597 0-0
C 23-09-2018 10:00 Wilhelmina VR2 TGG VR1 95286 0-0
C 23-09-2018 12:00 Vlijmense Boys VR1 Nieuwkuijk VR2 76147 0-0
C 23-09-2018 13:00 SCG'18 VR2 RKKSV VR1 75732 0-0
C 23-09-2018 10:00 SC Elshout VR1 ODC VR2 75493 0-0
C 23-09-2018 10:00 Nemelaer VR2 Den Dungen VR2 75418 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Ollandia VR1 7 6 0 1 18 38 10 28 0
2 De Bocht'80 VR1 8 5 1 2 16 41 7 34 0
3 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 6 5 0 1 15 36 12 24 0
4 Real Lunet VR1 6 4 1 1 13 42 10 32 0
5 SPV VR1 6 3 1 2 10 20 10 10 0
6 FC Cranendonck VR2 6 2 0 4 6 18 26 -8 0
7 Emplina VR2 5 1 1 3 4 12 25 -13 0
8 Baardwijk VR3 8 1 0 7 3 12 46 -34 0
9 RKKSV VR1 6 0 0 6 0 4 77 -73 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Emplina VR1 2 2 0 0 6 23 1 22 0
2 OJC ROSMALEN VR4 2 1 0 1 3 9 9 0 0
3 RKKSV VR1 2 0 0 2 0 4 26 -22 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Den Dungen VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Elshout VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwkuijk VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKKSV VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TGG VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
dinsdag 18:30 Veld 2 Team training

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
di 28-08-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
donderdag 18:00 Trainingsveld Team training

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
do 30-08-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 00:00 Trainingsveld Team training gaat_door

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven