0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - RKKSV 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jan van Balsfoort | |||||||
Lars Bonel | |||||||
Bryan Colijn | |||||||
Ward Coppens | |||||||
Bert Coppens | |||||||
Lars van Dijck | |||||||
Joost Driessen | |||||||
Dani Hanegraaf | |||||||
Kenji Heijmans | |||||||
Cas van Hemmen | |||||||
Tom Hendriks | |||||||
Jeffrey van Laarhoven | |||||||
Chris van Lokven | |||||||
Kas Peters | |||||||
Frank Savelkouls | |||||||
Huub Verputten | |||||||
Dennis Vorstenbosch | |||||||
Rob van Zoggel | |||||||
Danny van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Harold vd Berg | Leider | ||||||
Henk Verputten | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | FC Schadewijk 1 | 37846 | 1-6 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Maliskamp 1 | WEC 1 | 37856 | 2-0 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | NLC'03 1 | Nulandia 1 | 36325 | 1-3 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Cito 1 | VOW 1 | 37366 | 1-0 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | Avesteyn 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 37677 | 1-2 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | RKKSV 1 | SCMH 1 | 35909 | 1-1 | ||
C | 27-05-2018 14:30 | FC Uden 1 | Festilent 1 | 37024 | 2-2 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | VOW 1 | FC de Rakt 1 | 39636 | 6-2 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Festilent 1 | RKKSV 1 | 37852 | 1-1 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | FC Uden 1 | 37732 | 9-0 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | WEC 1 | Cito 1 | 37510 | 0-4 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | SCMH 1 | Avesteyn 1 | 37267 | 3-3 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | NLC'03 1 | 39088 | 3-1 | ||
C | 20-05-2018 14:30 | Nulandia 1 | Maliskamp 1 | 35921 | 5-0 | ||
C | 17-05-2018 19:30 | Cito 1 | Festilent 1 | 90272 | 1-1 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | Maliskamp 1 | FC Schadewijk 1 | 37153 | 1-2 | ||
C | 13-05-2018 14:00 | RKKSV 1 | Nulandia 1 | 36464 | 1-1 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | FC Uden 1 | 36049 | 2-2 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | NLC'03 1 | VOW 1 | 39639 | 2-1 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | SCMH 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38892 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Avesteyn 1 | WEC 1 | 36345 | 0-0 | ||
C | 13-05-2018 14:30 | Cito 1 | Festilent 1 | 38054 | 1-1 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | NLC'03 1 | RKKSV 1 | 36553 | 1-1 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | Festilent 1 | 38806 | 3-4 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | Cito 1 | SCMH 1 | 39284 | 4-6 | ||
C | 09-05-2018 19:15 | FC de Rakt 1 | VOW 1 | 39606 | 2-2 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | RKKSV 1 | 38264 | 2-1 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | Avesteyn 1 | 36142 | 3-3 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | VOW 1 | SCMH 1 | 36602 | 0-7 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | WEC 1 | Nulandia 1 | 36545 | 1-1 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Festilent 1 | Maliskamp 1 | 37057 | 3-1 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Cito 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 35869 | 2-5 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | FC Uden 1 | RKKSV 1 | 37489 | 3-2 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | WEC 1 | 39643 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | SCMH 1 | 36627 | 4-4 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | VOW 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38090 | 0-1 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | Maliskamp 1 | NLC'03 1 | 37639 | 3-1 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Cito 1 | Avesteyn 1 | 38499 | 2-1 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Festilent 1 | Nulandia 1 | 38858 | 2-1 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Nulandia 1 | Avesteyn 1 | 36585 | 1-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Festilent 1 | FC de Rakt 1 | 36360 | 5-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | SCMH 1 | 37434 | 4-2 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | FC Uden 1 | Cito 1 | 39225 | 0-2 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | VOW 1 | Maliskamp 1 | 36359 | 2-5 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | WEC 1 | NLC'03 1 | 39162 | 1-3 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | RKKSV 1 | 38352 | 2-2 | ||
C | 15-04-2018 13:30 | FC Uden 1 | VOW 1 | 37450 | 2-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Cito 1 | Nulandia 1 | 36526 | 0-1 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | WEC 1 | 38004 | 1-2 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | NLC'03 1 | SCMH 1 | 38246 | 4-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Festilent 1 | FC Schadewijk 1 | 38081 | 0-3 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | Maliskamp 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 35789 | 1-4 | ||
C | 15-04-2018 14:00 | RKKSV 1 | Avesteyn 1 | 37307 | 1-1 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Avesteyn 1 | SCMH 1 | 38949 | 2-1 | ||
C | 12-04-2018 20:00 | FC Uden 1 | NLC'03 1 | 36928 | 3-1 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | RKKSV 1 | Festilent 1 | 37655 | 0-5 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | WEC 1 | Festilent 1 | 36775 | 2-1 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Nulandia 1 | FC Uden 1 | 39050 | 5-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | VOW 1 | FC Schadewijk 1 | 37469 | 0-2 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | FC de Rakt 1 | 39085 | 0-1 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | SCMH 1 | Maliskamp 1 | 38484 | 1-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Avesteyn 1 | NLC'03 1 | 38150 | 0-1 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | RKKSV 1 | Cito 1 | 38023 | 0-1 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | Festilent 1 | Avesteyn 1 | 39153 | 1-1 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | NLC'03 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38886 | 1-0 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | RKKSV 1 | Maliskamp 1 | 36507 | 0-0 | ||
C | 05-04-2018 18:30 | SCMH 1 | FC Uden 1 | 39372 | 2-0 | ||
C | 02-04-2018 14:30 | VOW 1 | RKKSV 1 | 36319 | 2-3 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | FC Uden 1 | Maliskamp 1 | 38195 | 1-0 | ||
C | 31-03-2018 19:00 | FC Schadewijk 1 | NLC'03 1 | 35768 | 1-0 | ||
C | 31-03-2018 17:00 | FC de Rakt 1 | Cito 1 | 37951 | 1-2 | ||
C | 29-03-2018 20:00 | Nulandia 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38011 | 2-2 | ||
C | 29-03-2018 20:00 | WEC 1 | SCMH 1 | 38581 | 2-0 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | RKKSV 1 | WEC 1 | 37903 | 0-1 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | Maliskamp 1 | FC de Rakt 1 | 37928 | 3-1 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | FC Uden 1 | 38597 | 1-3 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | NLC'03 1 | Festilent 1 | 38092 | 1-3 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | SCMH 1 | Nulandia 1 | 38100 | 1-5 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Avesteyn 1 | VOW 1 | 38384 | 4-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Cito 1 | FC Schadewijk 1 | 37275 | 1-5 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | SCMH 1 | Festilent 1 | 36929 | 0-3 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | WEC 1 | 36393 | 4-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | NLC'03 1 | FC de Rakt 1 | 36481 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Nulandia 1 | VOW 1 | 36381 | 8-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Avesteyn 1 | FC Uden 1 | 36118 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | RKKSV 1 | FC Schadewijk 1 | 37423 | 1-2 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | Maliskamp 1 | Cito 1 | 36842 | 3-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | WEC 1 | VOW 1 | 37191 | 2-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Avesteyn 1 | FC de Rakt 1 | 37681 | 1-0 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Nulandia 1 | FC Schadewijk 1 | 38138 | 2-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | NLC'03 1 | Cito 1 | 36487 | 1-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | VOW 1 | Cito 1 | 38135 | 1-5 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Nulandia 1 | NLC'03 1 | 37944 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | WEC 1 | Maliskamp 1 | 37352 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | FC de Rakt 1 | 36751 | 5-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Festilent 1 | FC Uden 1 | 38254 | 2-2 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | SCMH 1 | RKKSV 1 | 37973 | 2-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | Avesteyn 1 | 39506 | 2-2 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 35748 | 0-0 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Festilent 1 | VOW 1 | 36135 | 1-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | Nulandia 1 | 37150 | 0-2 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | FC Uden 1 | WEC 1 | 37871 | 0-1 | ||
C | 04-02-2018 14:00 | Maliskamp 1 | Avesteyn 1 | 38121 | 1-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | WEC 1 | FC de Rakt 1 | 39354 | 1-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | FC Schadewijk 1 | Festilent 1 | 38096 | 3-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | Maliskamp 1 | 38190 | 1-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Avesteyn 1 | RKKSV 1 | 38200 | 2-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | SCMH 1 | NLC'03 1 | 39245 | 0-1 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | VOW 1 | FC Uden 1 | 36208 | 1-1 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Nulandia 1 | Cito 1 | 35958 | 3-0 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Cito 1 | WEC 1 | 36134 | 0-3 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | FC Uden 1 | FC Schadewijk 1 | 39356 | 0-2 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | Maliskamp 1 | Nulandia 1 | 36981 | 3-2 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | RKKSV 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 35865 | 2-4 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | Maliskamp 1 | VOW 1 | 35737 | 4-0 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Cito 1 | FC Uden 1 | 36582 | 4-3 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | NLC'03 1 | WEC 1 | 38919 | 0-2 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Avesteyn 1 | Nulandia 1 | 37463 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | FC de Rakt 1 | Festilent 1 | 37512 | 0-3 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | SCMH 1 | FC Schadewijk 1 | 37775 | 3-3 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | WEC 1 | Avesteyn 1 | 36797 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Nulandia 1 | RKKSV 1 | 37842 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | SCMH 1 | 39176 | 2-0 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Festilent 1 | Cito 1 | 36620 | 4-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | VOW 1 | NLC'03 1 | 38230 | 1-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | FC Schadewijk 1 | Maliskamp 1 | 35950 | 4-0 | ||
C | 25-11-2017 19:00 | FC Uden 1 | FC de Rakt 1 | 37365 | 4-2 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | RKKSV 1 | VOW 1 | 37350 | 3-2 | ||
C | 19-11-2017 14:00 | Maliskamp 1 | FC Uden 1 | 39410 | 5-1 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | Nulandia 1 | 37328 | 2-2 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Avesteyn 1 | Festilent 1 | 36060 | 1-1 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | NLC'03 1 | FC Schadewijk 1 | 38883 | 1-1 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | SCMH 1 | WEC 1 | 39695 | 2-3 | ||
C | 19-11-2017 14:30 | Cito 1 | FC de Rakt 1 | 38287 | 0-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Cito 1 | Maliskamp 1 | 38658 | 5-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | FC de Rakt 1 | NLC'03 1 | 36543 | 0-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | FC Uden 1 | Avesteyn 1 | 35837 | 3-2 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | WEC 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 39222 | 3-1 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | Festilent 1 | SCMH 1 | 37280 | 3-0 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | FC Schadewijk 1 | RKKSV 1 | 38248 | 3-0 | ||
C | 05-11-2017 14:30 | VOW 1 | Nulandia 1 | 35732 | 2-6 | ||
C | 29-10-2017 14:30 | Nulandia 1 | WEC 1 | 39286 | 1-2 | ||
C | 29-10-2017 14:00 | RKKSV 1 | FC de Rakt 1 | 39496 | 3-2 | ||
C | 29-10-2017 14:00 | Maliskamp 1 | Festilent 1 | 35749 | 6-1 | ||
C | 29-10-2017 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | Cito 1 | 38968 | 3-4 | ||
C | 29-10-2017 14:30 | NLC'03 1 | FC Uden 1 | 36198 | 3-0 | ||
C | 29-10-2017 14:30 | Avesteyn 1 | FC Schadewijk 1 | 36493 | 2-0 | ||
C | 29-10-2017 14:30 | SCMH 1 | VOW 1 | 37557 | 3-0 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | FC Schadewijk 1 | Cito 1 | 39368 | 5-2 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | FC Uden 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38389 | 6-1 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | FC de Rakt 1 | Maliskamp 1 | 38952 | 2-2 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | Festilent 1 | NLC'03 1 | 38760 | 1-0 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | Nulandia 1 | SCMH 1 | 39564 | 3-1 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | VOW 1 | Avesteyn 1 | 39325 | 0-1 | ||
C | 22-10-2017 14:30 | WEC 1 | RKKSV 1 | 38835 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 14:00 | Maliskamp 1 | RKKSV 1 | 37494 | 0-0 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | FC Schadewijk 1 | Nulandia 1 | 35792 | 5-2 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | VOW 1 | WEC 1 | 39397 | 1-2 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | FC de Rakt 1 | Avesteyn 1 | 36869 | 1-1 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | Cito 1 | NLC'03 1 | 38920 | 0-1 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | FC Uden 1 | SCMH 1 | 37784 | 0-2 | ||
C | 15-10-2017 14:30 | Festilent 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 38556 | 5-0 | ||
C | 08-10-2017 14:00 | RKKSV 1 | FC Uden 1 | 39123 | 3-1 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | WEC 1 | FC Schadewijk 1 | 36042 | 3-3 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | VOW 1 | 36822 | 5-2 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | Avesteyn 1 | Cito 1 | 37417 | 3-0 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | SCMH 1 | FC de Rakt 1 | 38194 | 2-1 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | Nulandia 1 | Festilent 1 | 39228 | 1-0 | ||
C | 08-10-2017 14:30 | NLC'03 1 | Maliskamp 1 | 37968 | 0-1 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | FC de Rakt 1 | Vorstenbossche Boys 1 | 37668 | 6-3 | ||
C | 01-10-2017 14:00 | Maliskamp 1 | SCMH 1 | 38489 | 2-3 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | Festilent 1 | WEC 1 | 37058 | 4-0 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | NLC'03 1 | Avesteyn 1 | 36900 | 1-1 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | FC Schadewijk 1 | VOW 1 | 36969 | 2-1 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | FC Uden 1 | Nulandia 1 | 35978 | 0-4 | ||
C | 01-10-2017 14:30 | Cito 1 | RKKSV 1 | 37516 | 1-2 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | SCMH 1 | Cito 1 | 38850 | 2-0 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | Nulandia 1 | FC de Rakt 1 | 36037 | 7-0 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | WEC 1 | FC Uden 1 | 36638 | 3-2 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | Vorstenbossche Boys 1 | FC Schadewijk 1 | 36387 | 2-4 | ||
C | 24-09-2017 14:00 | RKKSV 1 | NLC'03 1 | 37975 | 1-1 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | Avesteyn 1 | Maliskamp 1 | 36193 | 4-2 | ||
C | 24-09-2017 14:30 | VOW 1 | Festilent 1 | 39209 | 2-6 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
n | 10-06-2018 14:30 | Gassel 1 | Heijen 1 | 90490 | 1-3 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Amstenrade 1 | Passart-VKC 1 | 90410 | 0-0 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | HBC'09 1 | RIOS'31 1 | 90412 | 2-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | EMS/RFC 1 | SVM 1 | 90414 | 1-0 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Koningslust 1 | RKAVC 1 | 90418 | 2-0 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Grashoek 1 | Roggel 1 | 90420 | 0-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | BVV'27 1 | Leunen 1 | 90422 | 4-0 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | SV United 1 | Neerkandia 1 | 90424 | 1-4 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | America 1 | Rood Wit'62 1 | 90426 | 3-3 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | FC de Rakt 1 | HBV 1 | 90479 | 3-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | FC Bemelen 1 | Daalhof 1 | 90483 | 1-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | SCG 1 | Berg'28 1 | 90485 | 3-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Toxandria 1 | Kwiek Venlo 1 | 90488 | 2-0 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | KCC'13 1 | SV Zwart - Wit '19 1 | 90408 | 1-2 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Kessel VV 1 | SVH'39 1 | 90406 | 5-1 | ||
n | 10-06-2018 14:30 | Abdissenbosch 1 | FC Gulpen 1 | 90404 | 1-1 | ||
n | 07-06-2018 20:00 | De Zwaluw 1 | RKKSV 1 | 90492 | 2-3 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | SV Zwart - Wit '19 1 | KCC'13 1 | 90407 | 2-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Passart-VKC 1 | Amstenrade 1 | 90409 | 2-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | SVH'39 1 | Kessel VV 1 | 90405 | 4-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | RKKSV 1 | De Zwaluw 1 | 90491 | 2-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Heijen 1 | Gassel 1 | 90489 | 3-5 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Kwiek Venlo 1 | Toxandria 1 | 90487 | 3-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Berg'28 1 | SCG 1 | 90484 | 1-3 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Daalhof 1 | FC Bemelen 1 | 90482 | 3-2 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | RIOS'31 1 | HBC'09 1 | 90411 | 1-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | SVM 1 | EMS/RFC 1 | 90413 | 1-3 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | RKAVC 1 | Koningslust 1 | 90417 | 1-3 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Roggel 1 | Grashoek 1 | 90419 | 3-2 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Leunen 1 | BVV'27 1 | 90421 | 1-2 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Neerkandia 1 | SV United 1 | 90423 | 2-2 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | Rood Wit'62 1 | America 1 | 90425 | 1-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | HBV 1 | FC de Rakt 1 | 90478 | 3-1 | ||
n | 03-06-2018 14:30 | FC Gulpen 1 | Abdissenbosch 1 | 90403 | 2-3 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BVV'27 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | SCG 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | Koningslust 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 1 | 4 | 0 |
4 | EMS/RFC 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 |
5 | RKKSV 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 3 | 2 | 0 |
6 | Roggel 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 |
7 | SV Zwart - Wit '19 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 |
8 | Neerkandia 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 |
9 | Abdissenbosch 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
10 | Daalhof 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
11 | HBC'09 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
12 | Passart-VKC 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
13 | Kessel VV 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
14 | Gassel 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
15 | Heijen 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
16 | HBV 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
17 | FC de Rakt 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
18 | Kwiek Venlo 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
19 | Toxandria 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
20 | SVH'39 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 6 | -1 | 0 |
21 | America 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
22 | Rood Wit'62 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
23 | FC Bemelen 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
24 | FC Gulpen 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
25 | RIOS'31 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
26 | Amstenrade 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
27 | SV United 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 0 |
28 | De Zwaluw 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | -2 | 0 |
29 | Grashoek 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
30 | KCC'13 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
31 | SVM 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
32 | Berg'28 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
33 | RKAVC 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
34 | Leunen 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 | TB_Trainingsveld voor | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 | TB_Trainingsveld voor | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|