0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 5

Teamleden

Spelers
Jeffry Adriaanse        
Toiny Beaudoux        
Dies vd Bosch        
Nikolai Clement        
Bas Fronen        
Aron van Geemen        
Tom de Gruijter        
Sander van den Hoven        
Brian Hurkens        
Rein van Lieshout        
Jan van Lieshout        
Keanu Manders        
Teun Roozen        
Richard Scheffers        
Tommie v.d. Sluis        
Julian Straatman        
Maarten van der Veen        
Stefan Verschuren        
Maikel Verwijmeren        
Stijn Wessels        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 29-03-2020 afgelast RKKSV 5 OJC ROSMALEN 11 80306 Sportpark Eikenhage
C 05-04-2020 afgelast DSC 6 RKKSV 5 83650 Sportpark Ipperakkeren
C 19-04-2020 13:00 RKKSV 5 RKVSC 2 88528 Sportpark Eikenhage
C 10-05-2020 12:00 Ophemert 2 RKKSV 5 83857 Sportpark Kapelhof
C 17-05-2020 11:00 Hedel 4 RKKSV 5 84817 Sportpark De Winkels
C 24-05-2020 13:00 RKKSV 5 HRC'14 5 80307 Sportpark Eikenhage
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 10:00 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 5
C 05-04-2020 10:00 HRC'14 5 Emplina 9
C 05-04-2020 10:00 DSC 6 RKKSV 5
C 05-04-2020 11:00 Hedel 4 Ophemert 2
C 05-04-2020 11:00 DSS'14 2 Heerewaarden 1
C 05-04-2020 11:30 RKVSC 2 Alem 4
C 19-04-2020 13:00 Emplina 9 DSS'14 2
C 19-04-2020 13:00 RKKSV 5 RKVSC 2
C 19-04-2020 10:00 HRC'14 5 Hedel 4
C 19-04-2020 10:00 OJC ROSMALEN 11 DSC 6
C 19-04-2020 10:00 Wilhelmina 5 Alem 4
C 19-04-2020 13:30 Heerewaarden 1 Ophemert 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 29-03-2020 afgelast RKKSV 5 OJC ROSMALEN 11 80306
C 22-03-2020 11:00 DSS'14 2 RKKSV 5 P. (Peter) de Jong 84233
C 15-03-2020 13:00 RKKSV 5 Heerewaarden 1 JHJ (Johnny) van de Wardt 80305
C 08-03-2020 10:00 Wilhelmina 5 RKKSV 5 Afgeschermd 83217 9 - 1
C 01-03-2020 13:00 RKKSV 5 Emplina 9 80304
C 02-02-2020 13:00 RKKSV 5 Alem 4 M. (Mari) Smulders 80303
C 26-01-2020 12:00 RKKSV 5 DSC 6 M. (Mari) Smulders 80302 3 - 1
C 19-01-2020 10:00 HRC'14 5 RKKSV 5 Afgeschermd 86151
C 15-12-2019 13:30 Heerewaarden 1 RKKSV 5 JHJ (Johnny) van de Wardt 82004 6 - 1
C 08-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 RKKSV 5 K.M. (Kees Michel) Heemskerk 85038 2 - 2
C 17-11-2019 11:30 RKVSC 2 RKKSV 5 Afgeschermd 88517 2 - 2
C 10-11-2019 13:00 RKKSV 5 DSS'14 2 P. (Peter) de Jong 80301 0 - 3
C 27-10-2019 13:00 RKKSV 5 Hedel 4 M. (Mari) Smulders 80300 2 - 2
C 13-10-2019 13:00 Emplina 9 RKKSV 5 D. (Daan) van Dijck 85761 1 - 2
C 06-10-2019 13:00 RKKSV 5 Ophemert 2 M. (Mari) Smulders 80299 1 - 5
C 29-09-2019 13:00 RKKSV 5 Wilhelmina 5 Afgeschermd 80298 2 - 3
C 22-09-2019 11:00 Alem 4 RKKSV 5 D. (Daan) van Dijck 86181 2 - 2
B 08-09-2019 13:00 RKKSV 5 Den Dungen 5 D. (Daan) van Dijck 16640 2 - 3
B 01-09-2019 10:00 BMC 8 RKKSV 5 L. (Lowie) Verkuijlen 16345 1 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-03-2020 10:00 Wilhelmina 5 DSC 6 83218 0-0
C 29-03-2020 13:00 Emplina 9 Hedel 4 85767 0-0
C 29-03-2020 13:00 RKKSV 5 OJC ROSMALEN 11 80306 0-0
C 29-03-2020 12:00 Ophemert 2 HRC'14 5 83856 0-0
C 29-03-2020 11:00 Alem 4 DSS'14 2 86188 0-0
C 29-03-2020 13:30 Heerewaarden 1 RKVSC 2 88526 0-0
C 22-03-2020 11:00 DSS'14 2 RKKSV 5 84233 0-0
C 22-03-2020 11:00 Alem 4 Emplina 9 86186 0-0
C 22-03-2020 11:30 RKVSC 2 Hedel 4 88522 0-0
C 22-03-2020 10:00 DSC 6 Heerewaarden 1 83649 0-0
C 22-03-2020 10:00 OJC ROSMALEN 11 HRC'14 5 85039 0-0
C 22-03-2020 10:00 Wilhelmina 5 Ophemert 2 83216 0-0
C 15-03-2020 11:00 Hedel 4 Wilhelmina 5 84815 0-0
C 15-03-2020 13:00 RKKSV 5 Heerewaarden 1 80305 0-0
C 15-03-2020 12:00 Ophemert 2 Emplina 9 83855 0-0
C 15-03-2020 10:00 HRC'14 5 Alem 4 86155 0-0
C 15-03-2020 11:00 DSS'14 2 DSC 6 84235 0-0
C 15-03-2020 11:30 RKVSC 2 OJC ROSMALEN 11 88525 0-0
C 08-03-2020 10:00 Wilhelmina 5 RKKSV 5 83217 9-1
C 08-03-2020 10:00 DSC 6 RKVSC 2 88524 4-2
C 08-03-2020 14:00 Emplina 9 Heerewaarden 1 85766 0-2
C 08-03-2020 10:00 OJC ROSMALEN 11 Ophemert 2 85040 0-8
C 08-03-2020 11:00 DSS'14 2 HRC'14 5 84234 1-2
C 08-03-2020 11:00 Alem 4 Hedel 4 86187 1-2
C 01-03-2020 10:00 DSC 6 HRC'14 5 83646 5-1
C 01-03-2020 13:30 DSS'14 2 Alem 4 84230 2-1
C 01-03-2020 13:30 Heerewaarden 1 Wilhelmina 5 82007 0-0
C 01-03-2020 13:00 RKKSV 5 Emplina 9 80304 0-0
C 16-02-2020 10:00 HRC'14 5 DSC 6 86154 0-0
C 16-02-2020 11:00 Hedel 4 OJC ROSMALEN 11 84814 3-1
C 16-02-2020 11:30 RKVSC 2 DSS'14 2 88523 0-0
C 16-02-2020 12:00 Ophemert 2 Alem 4 83854 3-0
C 02-02-2020 10:00 HRC'14 5 RKVSC 2 88521 0-0
C 02-02-2020 10:30 Hedel 4 DSS'14 2 84813 5-1
C 02-02-2020 13:00 RKKSV 5 Alem 4 80303 0-0
C 02-02-2020 13:00 Emplina 9 Wilhelmina 5 85765 4-5
C 02-02-2020 11:30 Heerewaarden 1 OJC ROSMALEN 11 82006 3-1
C 02-02-2020 12:00 Ophemert 2 DSC 6 83853 2-4
C 26-01-2020 11:00 Alem 4 Wilhelmina 5 86185 1-2
C 26-01-2020 12:00 RKKSV 5 DSC 6 80302 3-1
C 26-01-2020 11:00 DSS'14 2 Ophemert 2 84232 1-5
C 19-01-2020 10:00 DSC 6 OJC ROSMALEN 11 83644 8-1
C 19-01-2020 11:00 Alem 4 Ophemert 2 86184 1-3
C 19-01-2020 10:00 HRC'14 5 RKKSV 5 86151 0-0
C 15-12-2019 13:30 Heerewaarden 1 RKKSV 5 82004 6-1
C 15-12-2019 11:00 Hedel 4 DSC 6 84808 2-3
C 15-12-2019 10:00 Wilhelmina 5 DSS'14 2 83213 5-1
C 08-12-2019 11:30 RKVSC 2 Heerewaarden 1 88520 1-5
C 08-12-2019 10:00 DSC 6 Emplina 9 83648 8-2
C 08-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 RKKSV 5 85038 2-2
C 08-12-2019 10:00 Hedel 4 HRC'14 5 84812 12-1
C 01-12-2019 10:00 Wilhelmina 5 OJC ROSMALEN 11 83215 10-3
C 01-12-2019 11:00 Alem 4 RKVSC 2 88519 1-2
C 01-12-2019 12:00 Ophemert 2 Hedel 4 83852 2-0
C 01-12-2019 13:00 Emplina 9 HRC'14 5 85764 4-2
C 01-12-2019 13:30 Heerewaarden 1 DSS'14 2 82005 4-1
C 24-11-2019 10:00 DSC 6 DSS'14 2 83647 6-1
C 24-11-2019 10:00 Hedel 4 Emplina 9 84811 3-2
C 24-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 Alem 4 85037 2-1
C 24-11-2019 10:00 HRC'14 5 Ophemert 2 86153 2-3
C 24-11-2019 11:30 RKVSC 2 Wilhelmina 5 88518 1-4
C 17-11-2019 10:00 Wilhelmina 5 Heerewaarden 1 83214 4-1
C 17-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 Hedel 4 85036 0-7
C 17-11-2019 11:30 RKVSC 2 RKKSV 5 88517 2-2
C 17-11-2019 11:00 DSS'14 2 Emplina 9 84231 2-5
C 10-11-2019 13:00 Emplina 9 Alem 4 85763 2-5
C 10-11-2019 10:00 HRC'14 5 OJC ROSMALEN 11 86152 3-6
C 10-11-2019 11:00 Hedel 4 RKVSC 2 88516 2-0
C 10-11-2019 12:00 Ophemert 2 Wilhelmina 5 83851 4-0
C 10-11-2019 13:00 RKKSV 5 DSS'14 2 80301 0-3
C 10-11-2019 12:00 Heerewaarden 1 DSC 6 82003 2-6
C 03-11-2019 10:00 DSC 6 Wilhelmina 5 83645 3-1
C 03-11-2019 11:00 Hedel 4 Heerewaarden 1 84810 3-2
C 03-11-2019 13:00 Emplina 9 Ophemert 2 85762 1-4
C 03-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN 11 RKVSC 2 88515 1-4
C 27-10-2019 13:00 RKKSV 5 Hedel 4 80300 2-2
C 27-10-2019 11:00 Heerewaarden 1 HRC'14 5 82002 4-3
C 27-10-2019 12:00 Ophemert 2 OJC ROSMALEN 11 83850 5-1
C 27-10-2019 11:30 RKVSC 2 Emplina 9 88514 2-2
C 27-10-2019 10:30 Alem 4 DSC 6 86183 1-4
C 20-10-2019 13:30 Heerewaarden 1 Emplina 9 82001 5-1
C 20-10-2019 11:30 RKVSC 2 HRC'14 5 88510 2-1
C 13-10-2019 11:00 Hedel 4 Alem 4 84809 1-2
C 13-10-2019 13:00 Emplina 9 RKKSV 5 85761 1-2
C 13-10-2019 12:00 Ophemert 2 Heerewaarden 1 83849 4-2
C 13-10-2019 11:00 DSS'14 2 RKVSC 2 88513 4-1
C 13-10-2019 10:00 HRC'14 5 Wilhelmina 5 86150 2-3

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Ophemert 2 14 13 0 1 39 56 16 40 0
2 DSC 6 13 11 0 2 33 59 21 38 0
3 Hedel 4 14 10 1 3 31 48 21 27 0
4 Wilhelmina 5 13 10 0 3 30 58 27 31 0
5 Heerewaarden 1 13 8 0 5 24 41 31 10 0
6 DSS'14 2 13 5 0 8 15 31 40 -9 0
7 Alem 4 13 4 1 8 13 21 27 -6 0
8 RKVSC 2 12 3 2 7 11 18 36 -18 0
9 RKKSV 5 11 2 4 5 10 18 36 -18 0
10 Emplina 9 13 3 1 9 10 32 52 -20 0
11 OJC ROSMALEN 11 14 2 1 11 7 23 70 -47 0
12 HRC'14 5 11 1 0 10 3 19 47 -28 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Den Dungen 5 2 2 0 0 6 6 4 2 0
2 RKKSV 5 2 1 0 1 3 6 4 2 0
3 BMC 8 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven