Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Junioren - RKKSV JO10-1
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | Berghem Sport JO10-3 | 129061 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Emplina JO10-3 | EVVC JO10-1G | 127729 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | NLC'03 JO10-1 | 129866 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:15 | Nooit Gedacht JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 128835 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | SV TOP JO10-2 | 128968 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | BMC JO10-2 | RKKSV JO10-1 | 131316 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Berghem Sport JO10-3 | HVCH JO10-3 | 130117 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | SV TOP JO10-2 | Emplina JO10-3 | 131236 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | RKKSV JO10-1 | Nooit Gedacht JO10-1 | 127469 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | BMC JO10-2 | 128073 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | EVVC JO10-1G | Nulandia JO10-1 | 131265 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | Margriet JO10-3 | 128377 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | Berghem Sport JO10-3 | 130543 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | RKKSV JO10-1 | 127470 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | SV TOP JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 130739 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | EVVC JO10-1G | 130197 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | BMC JO10-2 | 129478 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Emplina JO10-3 | Nooit Gedacht JO10-1 | 131541 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | Emplina JO10-3 | 131609 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | NLC'03 JO10-1 | 131396 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:15 | Nooit Gedacht JO10-1 | HVCH JO10-3 | 129207 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | BMC JO10-2 | Berghem Sport JO10-3 | 126208 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | RKKSV JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 127218 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | EVVC JO10-1G | SV TOP JO10-2 | 131467 | 0-0 | ||
C | 15-04-2020 18:30 | RKKSV JO10-1 | Berghem Sport JO10-3 | 126203 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | HVCH JO10-3 | 131676 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | Nooit Gedacht JO10-1 | 127190 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Berghem Sport JO10-3 | Emplina JO10-3 | 128447 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | RKKSV JO10-1 | Nulandia JO10-1 | 129637 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | SV TOP JO10-2 | BMC JO10-2 | 127657 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | EVVC JO10-1G | Margriet JO10-3 | 128653 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | BMC JO10-2 | EVVC JO10-1G | 127124 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Emplina JO10-3 | NLC'03 JO10-1 | 127804 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | RKKSV JO10-1 | 130627 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:15 | Nooit Gedacht JO10-1 | Berghem Sport JO10-3 | 126683 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 129411 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | SV TOP JO10-2 | 130258 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | Margriet JO10-3 | 127164 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | SV TOP JO10-2 | 129153 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | Nulandia JO10-1 | 127969 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Berghem Sport JO10-3 | EVVC JO10-1G | 131283 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | BMC JO10-2 | Nooit Gedacht JO10-1 | 131582 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | RKKSV JO10-1 | Emplina JO10-3 | 128719 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | BMC JO10-2 | 126199 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | Nooit Gedacht JO10-1 | 131687 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | SV TOP JO10-2 | Berghem Sport JO10-3 | 127845 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | RKKSV JO10-1 | 129429 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Emplina JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 130169 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | EVVC JO10-1G | HVCH JO10-3 | 125713 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | EVVC JO10-1G | 128109 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:15 | Nooit Gedacht JO10-1 | Margriet JO10-3 | 125834 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | Emplina JO10-3 | 125974 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Berghem Sport JO10-3 | NLC'03 JO10-1 | 130081 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | BMC JO10-2 | Nulandia JO10-1 | 126679 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | RKKSV JO10-1 | SV TOP JO10-2 | 129922 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Margriet JO10-3 | HVCH JO10-3 | 127411 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SV TOP JO10-2 | Nooit Gedacht JO10-1 | 129926 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Emplina JO10-3 | Nulandia JO10-1 | 126113 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | NLC'03 JO10-1 | BMC JO10-2 | 129754 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Berghem Sport JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 130067 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | EVVC JO10-1G | RKKSV JO10-1 | 126262 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | BMC JO10-2 | Emplina JO10-3 | 128166 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | HVCH JO10-3 | SV TOP JO10-2 | 127980 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:15 | Nooit Gedacht JO10-1 | EVVC JO10-1G | 127991 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Nulandia JO10-1 | Margriet JO10-3 | 130536 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | NLC'03 JO10-1 | 126058 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:15 | BMC JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 49535 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | DSC JO10-2 | Maliskamp JO10-2 | 51074 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-7 | 49736 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | B.V.V. JO10-1 | Nivo Sparta JO10-3 | 50080 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | RKKSV JO10-1 | 51424 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | DSC JO10-2 | 52180 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | B.V.V. JO10-1 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | 49507 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Maliskamp JO10-2 | FC Engelen JO10-2 | 49933 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-7 | BMC JO10-2 | 49221 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | Emplina JO10-3 | 50065 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Zwaluw VFC JO10-7 | 52340 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | Nivo Sparta JO10-3 | 50600 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | FC Engelen JO10-2 | Emplina JO10-3 | 52226 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | DSC JO10-2 | B.V.V. JO10-1 | 50413 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | Maliskamp JO10-2 | 52731 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | DSC JO10-2 | BMC JO10-2 | 51933 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | B.V.V. JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-7 | 52025 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | Maliskamp JO10-2 | 50216 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | RKKSV JO10-1 | 51550 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 50694 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 50424 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | BMC JO10-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | 49972 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-7 | Nivo Sparta JO10-3 | 50810 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Maliskamp JO10-2 | Emplina JO10-3 | 49533 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-6 | DSC JO10-2 | 50528 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | Nivo Sparta JO10-3 | 49255 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Maliskamp JO10-2 | 49534 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | DSC JO10-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | 50950 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | B.V.V. JO10-1 | 51069 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | BMC JO10-2 | RKKSV JO10-1 | 51681 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | Emplina JO10-3 | 51371 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Maliskamp JO10-2 | BMC JO10-2 | 52207 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | B.V.V. JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 50795 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-7 | DSC JO10-2 | 49597 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 52788 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | BMC JO10-2 | B.V.V. JO10-1 | 52711 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | 52671 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Zwaluw VFC JO10-7 | RKKSV JO10-1 | 50558 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-6 | Nivo Sparta JO10-3 | 50158 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | DSC JO10-2 | 50737 | 0-0 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedel JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKKSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV BLC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Nivo Sparta JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | TGG JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | HRC'14 JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berghem Sport JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EVVC JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NLC'03 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV TOP JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Margriet JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Emplina JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nulandia JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nooit Gedacht JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BMC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | RKKSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | HVCH JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Emplina JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Engelen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Nivo Sparta JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | B.V.V. JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKKSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Maliskamp JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BMC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zwaluw VFC JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maliskamp JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Emplina JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKKSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |