0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV JO10-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 NLC'03 JO10-1
C 01-02-2020 09:00 Nulandia JO10-1 Margriet JO10-3
C 01-02-2020 09:15 Nooit Gedacht JO10-1 EVVC JO10-1G
C 01-02-2020 10:00 HVCH JO10-3 SV TOP JO10-2
C 01-02-2020 10:15 BMC JO10-2 Emplina JO10-3
C 01-02-2020 10:30 RKKSV JO10-1 Berghem Sport JO10-3
C 08-02-2020 11:30 EVVC JO10-1G RKKSV JO10-1
C 08-02-2020 10:15 Berghem Sport JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-5
C 08-02-2020 10:00 Emplina JO10-3 Nulandia JO10-1
C 08-02-2020 10:00 NLC'03 JO10-1 BMC JO10-2
C 08-02-2020 09:00 SV TOP JO10-2 Nooit Gedacht JO10-1
C 08-02-2020 08:30 Margriet JO10-3 HVCH JO10-3
C 15-02-2020 08:30 OJC ROSMALEN JO10-5 EVVC JO10-1G
C 15-02-2020 09:15 Nooit Gedacht JO10-1 Margriet JO10-3
C 15-02-2020 10:00 HVCH JO10-3 Emplina JO10-3
C 15-02-2020 10:15 Berghem Sport JO10-3 NLC'03 JO10-1
C 15-02-2020 10:15 BMC JO10-2 Nulandia JO10-1
C 15-02-2020 10:30 RKKSV JO10-1 SV TOP JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-12-2019 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G RKKSV JO10-1 51424
C 07-12-2019 afgelast RKKSV JO10-1 Emplina JO10-3 50065
C 30-11-2019 vervallen RKKSV JO10-1 Maliskamp JO10-2 52731
C 23-11-2019 vervallen Nivo Sparta JO10-3 RKKSV JO10-1 51550
C 16-11-2019 vervallen RKKSV JO10-1 FC Engelen JO10-2 50424
C 09-11-2019 10:15 BMC JO10-2 RKKSV JO10-1 51681
C 02-11-2019 10:30 RKKSV JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-6 52788
C 26-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 RKKSV JO10-1 50558
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 BMC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-6 49535 0-0
C 14-12-2019 10:00 DSC JO10-2 Maliskamp JO10-2 51074 0-0
C 14-12-2019 10:00 Emplina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-7 49736 0-0
C 14-12-2019 09:00 B.V.V. JO10-1 Nivo Sparta JO10-3 50080 0-0
C 14-12-2019 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G RKKSV JO10-1 51424 0-0
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-3 DSC JO10-2 52180 0-0
C 07-12-2019 09:00 B.V.V. JO10-1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 49507 0-0
C 07-12-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 FC Engelen JO10-2 49933 0-0
C 07-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 BMC JO10-2 49221 0-0
C 07-12-2019 10:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-3 50065 0-0
C 30-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-6 Zwaluw VFC JO10-7 52340 0-0
C 30-11-2019 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G Nivo Sparta JO10-3 50600 0-0
C 30-11-2019 09:45 FC Engelen JO10-2 Emplina JO10-3 52226 0-0
C 30-11-2019 10:00 DSC JO10-2 B.V.V. JO10-1 50413 0-0
C 30-11-2019 10:30 RKKSV JO10-1 Maliskamp JO10-2 52731 0-0
C 23-11-2019 10:00 DSC JO10-2 BMC JO10-2 51933 0-0
C 23-11-2019 09:00 B.V.V. JO10-1 Zwaluw VFC JO10-7 52025 0-0
C 23-11-2019 09:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G Maliskamp JO10-2 50216 0-0
C 23-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-3 RKKSV JO10-1 51550 0-0
C 23-11-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-6 50694 0-0
C 16-11-2019 10:30 RKKSV JO10-1 FC Engelen JO10-2 50424 0-0
C 16-11-2019 10:15 BMC JO10-2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 49972 0-0
C 16-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 Nivo Sparta JO10-3 50810 0-0
C 16-11-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 Emplina JO10-3 49533 0-0
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-6 DSC JO10-2 50528 0-0
C 09-11-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 Nivo Sparta JO10-3 49255 0-0
C 09-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-6 Maliskamp JO10-2 49534 0-0
C 09-11-2019 10:00 DSC JO10-2 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 50950 0-0
C 09-11-2019 10:00 Emplina JO10-3 B.V.V. JO10-1 51069 0-0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO10-2 RKKSV JO10-1 51681 0-0
C 02-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO10-3 Emplina JO10-3 51371 0-0
C 02-11-2019 09:00 Maliskamp JO10-2 BMC JO10-2 52207 0-0
C 02-11-2019 09:00 B.V.V. JO10-1 FC Engelen JO10-2 50795 0-0
C 02-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 DSC JO10-2 49597 0-0
C 02-11-2019 10:30 RKKSV JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-6 52788 0-0
C 26-10-2019 10:15 BMC JO10-2 B.V.V. JO10-1 52711 0-0
C 26-10-2019 10:00 Emplina JO10-3 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 52671 0-0
C 26-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-7 RKKSV JO10-1 50558 0-0
C 26-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-6 Nivo Sparta JO10-3 50158 0-0
C 26-10-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 DSC JO10-2 50737 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Berghem Sport JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EVVC JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NLC'03 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV TOP JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Margriet JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Emplina JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nulandia JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nooit Gedacht JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BMC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKKSV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HVCH JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nivo Sparta JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 B.V.V. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKKSV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maliskamp JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BMC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Maliskamp JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OJC ROSMALEN JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKKSV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven