0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Junioren - RKKSV JO10-2
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | Theole JO10-3 | 130716 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | Maliskamp JO10-2 | 126347 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | GVV'63 JO10-2 | 130755 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Haaften JO10-1 | Wilhelmina JO10-4 | 126182 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | DSC JO10-3 | 126545 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | GVV'63 JO10-2 | Nivo Sparta JO10-3 | 126707 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | FC Engelen JO10-4 | RKKSV JO10-2 | 126994 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | Theole JO10-3 | Haaften JO10-1 | 130578 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-4 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 131569 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 125724 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | DSC JO10-3 | SV BLC JO10-4 | 129082 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 129406 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | Theole JO10-3 | 126649 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | GVV'63 JO10-2 | 129810 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | Haaften JO10-1 | 127043 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | DSC JO10-3 | Wilhelmina JO10-4 | 125734 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 131225 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | GVV'63 JO10-2 | DSC JO10-3 | 129461 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | Maliskamp JO10-2 | 126540 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | SV BLC JO10-4 | 131520 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Theole JO10-3 | Wilhelmina JO10-4 | 126674 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Haaften JO10-1 | RKKSV JO10-2 | 128642 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | FC Engelen JO10-4 | 126425 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | GVV'63 JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 127439 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | FC Engelen JO10-4 | SV BLC JO10-4 | 131468 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Theole JO10-3 | Nivo Sparta JO10-3 | 128114 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-4 | RKKSV JO10-2 | 126786 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | Haaften JO10-1 | 128542 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | DSC JO10-3 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 129133 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | GVV'63 JO10-2 | 131490 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | Theole JO10-3 | 130396 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | Maliskamp JO10-2 | 126293 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Haaften JO10-1 | FC Engelen JO10-4 | 128372 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | DSC JO10-3 | 129176 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | Wilhelmina JO10-4 | 126369 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | FC Engelen JO10-4 | 128440 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | DSC JO10-3 | 128519 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Theole JO10-3 | SV BLC JO10-4 | 130946 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 130357 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | DSC JO10-3 | 127698 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | FC Engelen JO10-4 | GVV'63 JO10-2 | 129750 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | Nivo Sparta JO10-3 | 127627 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | Haaften JO10-1 | 131083 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | GVV'63 JO10-2 | RKKSV JO10-2 | 129120 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | Haaften JO10-1 | 127487 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 129941 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | Theole JO10-3 | 129521 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | Wilhelmina JO10-4 | 126854 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | DSC JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 127077 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | Nivo Sparta JO10-3 | 157226 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Theole JO10-3 | DSC JO10-3 | 130053 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-4 | GVV'63 JO10-2 | 130294 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Haaften JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 130994 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | FC Engelen JO10-4 | Maliskamp JO10-2 | 129006 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | RKKSV JO10-2 | SV BLC JO10-4 | 129985 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | Nivo Sparta JO10-3 | 126863 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | GVV'63 JO10-2 | Theole JO10-3 | 129732 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-7 | RKKSV JO10-2 | 130799 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Maliskamp JO10-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 131271 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | FC Engelen JO10-4 | Wilhelmina JO10-4 | 126785 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:45 | SV BLC JO10-4 | Nivo Sparta JO10-3 | 127881 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | DSC JO10-3 | Haaften JO10-1 | 128767 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | SV BLC JO10-4 | 128844 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Haaften JO10-1 | GVV'63 JO10-2 | 130864 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-4 | Maliskamp JO10-2 | 130322 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Theole JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 127827 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Nivo Sparta JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 129628 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 08:45 | Wilhelmina JO10-5 | Well JO10-1 | 49193 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | FC Engelen JO10-5 | Wilhelmina JO10-5 | 49629 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:45 | SV BLC JO10-6 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 50809 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | HRC'14 JO101G | DSC JO10-3 | 50992 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 49583 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Well JO10-1 | RKKSV JO10-2 | 49182 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | Den Dungen JO10-2 | Wilhelmina JO10-6 | 49177 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | HRC'14 JO10-1 | 51114 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-5 | Wilhelmina JO10-6 | 50525 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Well JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 51541 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | DSC JO10-3 | Den Dungen JO10-2 | 51548 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | RKKSV JO10-2 | SV BLC JO10-6 | 51474 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | FC Engelen JO10-5 | 49419 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Den Dungen JO10-2 | Wilhelmina JO10-5 | 49638 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 51895 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-6 | DSC JO10-3 | 49579 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | RKKSV JO10-2 | 49860 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | SV BLC JO10-6 | Well JO10-1 | 50232 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | FC Engelen JO10-5 | HRC'14 JO10-1 | 52261 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | RKKSV JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 50335 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | SV BLC JO10-6 | Den Dungen JO10-2 | 52802 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | FC Engelen JO10-5 | Wilhelmina JO10-6 | 52469 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | HRC'14 JO10-1 | Wilhelmina JO10-5 | 49238 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 49642 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Well JO10-1 | DSC JO10-3 | 50004 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | HRC'14 JO10-1 | 51506 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | DSC JO10-3 | RKKSV JO10-2 | 50916 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-6 | SV BLC JO10-6 | 52538 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Den Dungen JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 52853 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | FC Engelen JO10-5 | 52221 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Den Dungen JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 49984 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-5 | DSC JO10-3 | 51472 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-6 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 50461 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | HRC'14 JO10-1 | Well JO10-1 | 50395 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:45 | FC Engelen JO10-5 | RKKSV JO10-2 | 50455 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | SV BLC JO10-6 | Haarsteeg JO10-4 | 52463 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | Wilhelmina JO10-6 | 52522 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Well JO10-1 | FC Engelen JO10-5 | 50018 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Wilhelmina JO10-5 | 51292 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | DSC JO10-3 | SV BLC JO10-6 | 52070 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | RKKSV JO10-2 | HRC'14 JO10-1 | 50542 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | Den Dungen JO10-2 | 52104 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Den Dungen JO10-2 | Well JO10-1 | 49788 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | DSC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 49244 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:45 | FC Engelen JO10-5 | SV BLC JO10-6 | 52539 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | HRC'14 JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 51412 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-5 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 50043 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Wilhelmina JO10-6 | RKKSV JO10-2 | 50337 | 0-0 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GVV'63 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Maliskamp JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DSC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV BLC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nivo Sparta JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haaften JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Wilhelmina JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Theole JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | RKKSV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SV BLC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | HRC'14 JO101G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Engelen JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKKSV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Well JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Den Dungen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wilhelmina JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DSC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wilhelmina JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |