0276 Onder 8 competitie (najaar)

Junioren - RKKSV JO8-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Emplina JO8-3 FC Engelen JO8-2
C 01-02-2020 09:00 BMC JO8-3 Maliskamp JO8-1
C 01-02-2020 10:15 Haarsteeg JO8-2 Wilhelmina JO8-3
C 01-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 DSC JO8-1
C 01-02-2020 10:30 RKKSV JO8-1 B.V.V. JO8-1
C 01-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 Den Dungen JO8-1
C 08-02-2020 12:15 FC Engelen JO8-2 RKKSV JO8-1
C 08-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-1 Maliskamp JO8-2
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO8-3 BMC JO8-3
C 08-02-2020 10:00 Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7
C 08-02-2020 09:00 B.V.V. JO8-1 Haarsteeg JO8-2
C 08-02-2020 08:45 DSC JO8-1 Emplina JO8-3
C 15-02-2020 08:30 Emplina JO8-3 Den Dungen JO8-1
C 15-02-2020 08:45 DSC JO8-1 FC Engelen JO8-2
C 15-02-2020 09:00 BMC JO8-3 B.V.V. JO8-1
C 15-02-2020 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Maliskamp JO8-1
C 15-02-2020 10:30 RKKSV JO8-1 Haarsteeg JO8-2
C 15-02-2020 10:30 Maliskamp JO8-2 Wilhelmina JO8-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-12-2019 afgelast RKKSV JO8-1 Wilhelmina JO8-3 57346
C 07-12-2019 afgelast Maliskamp JO8-2 RKKSV JO8-1 58310
C 30-11-2019 vervallen RKKSV JO8-1 Nivo Sparta JO8-2 60000
C 23-11-2019 vervallen DSC JO8-1 RKKSV JO8-1 57406
C 16-11-2019 vervallen RKKSV JO8-1 Emplina JO8-3 59390
C 09-11-2019 vervallen RKKSV JO8-1 SCG'18 JO8-2 57124
C 02-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO8-4 RKKSV JO8-1 57947
C 26-10-2019 vervallen RKKSV JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-5 57852
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:30 RKKSV JO8-1 Wilhelmina JO8-3 57346 0-0
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 FC Engelen JO8-2 60066 0-0
C 14-12-2019 09:00 BMC JO8-2G Maliskamp JO8-2 58499 0-0
C 14-12-2019 09:00 Nemelaer JO8-1 Nivo Sparta JO8-2 57715 0-0
C 14-12-2019 08:45 DSC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-4 59785 0-0
C 14-12-2019 08:30 Emplina JO8-3 SCG'18 JO8-2 60378 0-0
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Wilhelmina JO8-3 58610 0-0
C 07-12-2019 08:30 FC Engelen JO8-2 DSC JO8-1 58676 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 Nemelaer JO8-1 57924 0-0
C 07-12-2019 10:00 SCG'18 JO8-2 BMC JO8-2G 59934 0-0
C 07-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Emplina JO8-3 59512 0-0
C 07-12-2019 10:30 Maliskamp JO8-2 RKKSV JO8-1 58310 0-0
C 30-11-2019 08:30 Emplina JO8-3 FC Engelen JO8-2 60038 0-0
C 30-11-2019 08:45 DSC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-5 57554 0-0
C 30-11-2019 09:00 Nemelaer JO8-1 BMC JO8-2G 57704 0-0
C 30-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Zwaluw VFC JO8-4 58526 0-0
C 30-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 Maliskamp JO8-2 57281 0-0
C 30-11-2019 10:30 RKKSV JO8-1 Nivo Sparta JO8-2 60000 0-0
C 23-11-2019 11:00 FC Engelen JO8-2 SCG'18 JO8-2 57253 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Maliskamp JO8-2 59353 0-0
C 23-11-2019 09:00 Nemelaer JO8-1 Wilhelmina JO8-3 60322 0-0
C 23-11-2019 09:00 BMC JO8-2G Nivo Sparta JO8-2 57292 0-0
C 23-11-2019 08:45 DSC JO8-1 RKKSV JO8-1 57406 0-0
C 23-11-2019 08:30 Emplina JO8-3 Zwaluw VFC JO8-4 58468 0-0
C 16-11-2019 10:30 RKKSV JO8-1 Emplina JO8-3 59390 0-0
C 16-11-2019 10:30 Maliskamp JO8-2 FC Engelen JO8-2 57688 0-0
C 16-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 DSC JO8-1 59586 0-0
C 16-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Nemelaer JO8-1 60121 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 BMC JO8-2G 56967 0-0
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-5 56988 0-0
C 09-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Maliskamp JO8-2 60411 0-0
C 09-11-2019 08:45 DSC JO8-1 Emplina JO8-3 58573 0-0
C 09-11-2019 09:00 Nemelaer JO8-1 FC Engelen JO8-2 57432 0-0
C 09-11-2019 09:00 BMC JO8-2G OJC ROSMALEN JO8-5 60232 0-0
C 09-11-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 Zwaluw VFC JO8-4 59177 0-0
C 09-11-2019 10:30 RKKSV JO8-1 SCG'18 JO8-2 57124 0-0
C 02-11-2019 08:30 Emplina JO8-3 Nivo Sparta JO8-2 59814 0-0
C 02-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-4 RKKSV JO8-1 57947 0-0
C 02-11-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Wilhelmina JO8-3 57496 0-0
C 02-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Nemelaer JO8-1 59864 0-0
C 02-11-2019 10:30 FC Engelen JO8-2 BMC JO8-2G 59804 0-0
C 02-11-2019 10:30 Maliskamp JO8-2 DSC JO8-1 57772 0-0
C 26-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Zwaluw VFC JO8-4 59951 0-0
C 26-10-2019 10:30 RKKSV JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-5 57852 0-0
C 26-10-2019 10:30 Maliskamp JO8-2 SCG'18 JO8-2 58200 0-0
C 26-10-2019 10:15 Wilhelmina JO8-3 FC Engelen JO8-2 59992 0-0
C 26-10-2019 09:00 Nemelaer JO8-1 DSC JO8-1 58660 0-0
C 26-10-2019 09:00 BMC JO8-2G Emplina JO8-3 59309 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Emplina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluw VFC JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKKSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Maliskamp JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Emplina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OJC ROSMALEN JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKKSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKKSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 DSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maliskamp JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wilhelmina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 B.V.V. JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maliskamp JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKKSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Emplina JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 OJC ROSMALEN JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BMC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven