514 Vrouwen Zondag 7x7

Senioren - RKKSV VR2

Teamleden

Spelers
Sjanet Thijssen Keeper      
Sharona van den Berg        
Tisha Deckers        
Elrieke Dielissen        
Kelly van der Geld        
Saskia Gruijter        
Astrid Gruijter        
Ilse van den Hanenberg-v.d.Oever        
Roelien Hendriks        
Mandy Jagers        
Ankie van Kessel        
Jolanda van Kessel        
Resie Kouwenberg        
Marli van Lith        
Ivy van den Nieuwenhof        
Mariëlle Ploegmakers        
Jennifer Steenkist        
Mabel Voets        
 
Technische staf
Andreas Clement Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-04-2020 10:30 Real Lunet VR1 Emplina VR2
C 05-04-2020 11:00 VOAB VR1 FC Cranendonck VR2
C 05-04-2020 10:00 Boskant VR1 RKKSV VR2
C 05-04-2020 09:30 Ollandia VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2
C 05-04-2020 11:00 Essche Boys VR1 The White Boys VR1
C 13-04-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 FC Cranendonck VR2
C 19-04-2020 10:30 Real Lunet VR1 Ollandia VR1
C 19-04-2020 11:00 VOAB VR1 Boskant VR1
C 19-04-2020 11:00 The White Boys VR1 RKKSV VR2
C 19-04-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 Essche Boys VR1
C 19-04-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Tivoli VR1
C 26-04-2020 09:30 Ollandia VR1 Tivoli VR1
C 26-04-2020 10:00 Boskant VR1 VOAB VR1
C 03-05-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 The White Boys VR1
C 03-05-2020 10:30 Real Lunet VR1 VOAB VR1
C 03-05-2020 10:00 Emplina VR2 RKKSV VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 29-03-2020 10:00 RKKSV VR2 VOAB VR1 Afgeschermd 74941
C 15-03-2020 10:00 RKKSV VR2 FC Cranendonck VR2 74940
C 08-03-2020 10:30 Real Lunet VR1 RKKSV VR2 Afgeschermd 74863 8 - 3
C 16-02-2020 vervallen RKKSV VR2 Cito VR1 74939
C 02-02-2020 10:00 RKKSV VR2 Ollandia VR1 M. (Mari) Smulders 74938 0 - 15
C 08-12-2019 11:00 Essche Boys VR1 RKKSV VR2 A.M.H.P. (Ton) van den Akker 74827 5 - 0
C 01-12-2019 10:00 RKKSV VR2 Boskant VR1 T. (Ton) van de Wijdeven 74937 1 - 7
C 24-11-2019 11:00 VOAB VR1 RKKSV VR2 Afgeschermd 74838 6 - 2
C 17-11-2019 10:30 Cito VR1 RKKSV VR2 Afgeschermd 74881 3 - 6
C 10-11-2019 10:00 RKKSV VR2 Emplina VR2 Afgeschermd 74936 1 - 22
C 03-11-2019 10:00 FC Cranendonck VR2 RKKSV VR2 Afgeschermd 74913 6 - 0
C 27-10-2019 10:00 RKKSV VR2 Real Lunet VR1 Afgeschermd 74935 1 - 6
C 13-10-2019 10:00 RKKSV VR2 The White Boys VR1 A.A.R. (Peter) Nieborg 74934 0 - 5
C 06-10-2019 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 RKKSV VR2 P. (Piet) Janssen 74923 2 - 1
C 29-09-2019 10:00 RKKSV VR2 Tivoli VR1 Afgeschermd 74933 0 - 15
C 22-09-2019 09:30 Ollandia VR1 RKKSV VR2 W.M.A (Wil) Thomassen 74845 10 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-03-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Real Lunet VR1 74930 0-0
C 29-03-2020 11:00 The White Boys VR1 Tivoli VR1 74897 0-0
C 29-03-2020 10:00 RKKSV VR2 VOAB VR1 74941 0-0
C 29-03-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 Boskant VR1 74918 0-0
C 29-03-2020 10:00 Emplina VR2 Ollandia VR1 74874 0-0
C 22-03-2020 11:00 VOAB VR1 Tivoli VR1 74839 0-0
C 22-03-2020 10:00 The White Boys VR1 FC Cranendonck VR2 74890 0-0
C 22-03-2020 12:00 Essche Boys VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74828 0-0
C 15-03-2020 10:00 Tivoli VR1 Real Lunet VR1 74908 0-0
C 15-03-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 The White Boys VR1 74929 0-0
C 15-03-2020 11:00 Essche Boys VR1 Ollandia VR1 74830 0-0
C 15-03-2020 10:00 RKKSV VR2 FC Cranendonck VR2 74940 0-0
C 15-03-2020 10:00 Boskant VR1 Emplina VR2 74820 0-0
C 08-03-2020 10:30 Real Lunet VR1 RKKSV VR2 74863 8-3
C 08-03-2020 10:00 Emplina VR2 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74873 3-2
C 08-03-2020 11:00 Essche Boys VR1 VOAB VR1 74829 4-2
C 01-03-2020 09:30 Ollandia VR1 The White Boys VR1 74851 2-5
C 01-03-2020 10:00 Tivoli VR1 Boskant VR1 74906 3-0
C 16-02-2020 09:30 RKKSV VR2 Cito VR1 74939 0-0
C 16-02-2020 10:00 Boskant VR1 Real Lunet VR1 74819 0-3
C 16-02-2020 10:00 The White Boys VR1 Emplina VR2 74896 7-3
C 16-02-2020 11:00 VOAB VR1 Ollandia VR1 74840 2-2
C 16-02-2020 10:00 Tivoli VR1 Essche Boys VR1 74907 1-2
C 09-02-2020 10:30 Cito VR1 FC Cranendonck VR2 74884 0-0
C 02-02-2020 10:00 Boskant VR1 Essche Boys VR1 74818 2-2
C 02-02-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 Emplina VR2 74916 2-10
C 02-02-2020 10:00 RKKSV VR2 Ollandia VR1 74938 0-15
C 02-02-2020 11:00 The White Boys VR1 Real Lunet VR1 74895 1-0
C 02-02-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Cito VR1 74927 0-0
C 26-01-2020 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Ollandia VR1 74926 2-5
C 26-01-2020 10:00 Tivoli VR1 Emplina VR2 74904 3-0
C 26-01-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 VOAB VR1 74915 1-3
C 19-01-2020 10:00 FC Cranendonck VR2 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74912 5-2
C 19-01-2020 10:15 Cito VR1 Tivoli VR1 74882 0-0
C 08-12-2019 10:30 Real Lunet VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74861 4-0
C 08-12-2019 11:00 Essche Boys VR1 RKKSV VR2 74827 5-0
C 08-12-2019 10:15 Cito VR1 Emplina VR2 74883 0-0
C 08-12-2019 09:55 Tivoli VR1 The White Boys VR1 74905 3-2
C 08-12-2019 09:30 Ollandia VR1 FC Cranendonck VR2 74850 12-1
C 01-12-2019 11:00 The White Boys VR1 Essche Boys VR1 74894 10-4
C 01-12-2019 10:00 Emplina VR2 Real Lunet VR1 74871 2-3
C 01-12-2019 10:00 RKKSV VR2 Boskant VR1 74937 1-7
C 24-11-2019 10:00 The White Boys VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74893 10-1
C 24-11-2019 10:30 Real Lunet VR1 Cito VR1 74860 12-0
C 24-11-2019 11:00 VOAB VR1 RKKSV VR2 74838 6-2
C 24-11-2019 10:00 Boskant VR1 FC Cranendonck VR2 74816 4-1
C 24-11-2019 09:30 Ollandia VR1 Essche Boys VR1 74849 2-4
C 17-11-2019 10:00 Emplina VR2 The White Boys VR1 74870 4-2
C 17-11-2019 10:30 Real Lunet VR1 Boskant VR1 74859 7-1
C 17-11-2019 10:30 Cito VR1 RKKSV VR2 74881 3-6
C 17-11-2019 11:00 Essche Boys VR1 FC Cranendonck VR2 74826 6-1
C 17-11-2019 10:00 Tivoli VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74903 4-0
C 17-11-2019 09:30 Ollandia VR1 VOAB VR1 74848 0-4
C 10-11-2019 10:00 RKKSV VR2 Emplina VR2 74936 1-22
C 10-11-2019 10:00 FC Cranendonck VR2 Cito VR1 74914 10-0
C 10-11-2019 10:00 Boskant VR1 Tivoli VR1 74815 2-1
C 10-11-2019 11:00 The White Boys VR1 Ollandia VR1 74892 3-6
C 10-11-2019 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Essche Boys VR1 74925 0-2
C 10-11-2019 11:00 VOAB VR1 Real Lunet VR1 74837 4-2
C 03-11-2019 10:00 FC Cranendonck VR2 RKKSV VR2 74913 6-0
C 03-11-2019 09:30 Ollandia VR1 Emplina VR2 74847 2-9
C 03-11-2019 10:30 Real Lunet VR1 Tivoli VR1 74858 4-0
C 03-11-2019 11:00 Essche Boys VR1 Cito VR1 74825 15-0
C 03-11-2019 11:00 VOAB VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 74836 6-4
C 03-11-2019 10:00 Boskant VR1 The White Boys VR1 74814 7-0
C 27-10-2019 10:00 The White Boys VR1 VOAB VR1 74891 8-5
C 27-10-2019 10:00 Emplina VR2 Essche Boys VR1 74869 8-4
C 27-10-2019 10:00 RKKSV VR2 Real Lunet VR1 74935 1-6
C 27-10-2019 10:30 Cito VR1 Ollandia VR1 74880 1-11
C 27-10-2019 09:55 Tivoli VR1 FC Cranendonck VR2 74902 7-0
C 27-10-2019 12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 Boskant VR1 74924 3-10
C 20-10-2019 10:00 Boskant VR1 Cito VR1 74813 18-0
C 13-10-2019 11:00 VOAB VR1 Emplina VR2 74835 2-0
C 13-10-2019 11:00 Essche Boys VR1 Tivoli VR1 74824 1-3
C 13-10-2019 09:30 Ollandia VR1 Real Lunet VR1 74846 1-6
C 13-10-2019 10:00 RKKSV VR2 The White Boys VR1 74934 0-5

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Real Lunet VR1 13 11 0 2 33 55 16 39 0
2 Emplina VR2 13 9 0 4 27 88 29 59 0
3 Tivoli VR1 12 8 1 3 25 44 14 30 0
4 Essche Boys VR1 13 8 1 4 25 45 36 9 0
5 The White Boys VR1 12 7 0 5 21 54 40 14 0
6 VOAB VR1 11 6 1 4 19 36 31 5 0
7 Ollandia VR1 13 5 3 5 18 61 40 21 0
8 Boskant VR1 12 5 2 5 17 39 34 5 0
9 FC Cranendonck VR2 10 2 0 8 6 18 55 -37 0
10 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 11 1 0 10 3 16 63 -47 0
11 RKKSV VR2 12 0 0 12 0 9 107 -98 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven