513 Vrouwen Zondag
Senioren - RKKSV VR1
Teamleden
Spelers | |||||||
Annebel de Bruijn | |||||||
Eva Hartogs | |||||||
Julia van Heertum | |||||||
Maaike Korsten | |||||||
Sanne van Lith | |||||||
Demy van Lith | |||||||
Maartje Neppelenbroek | |||||||
Sam Pauli | |||||||
Donna van der Plas | |||||||
Jessie Schimmel | |||||||
Jessie Schimmel | |||||||
Wiesje Schimmel | |||||||
Anouk van de Ven | |||||||
Fili van den Wijngaart |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2022 11:00 | Alem VR1 | BZS VR1 | 26003 | 5-3 | ||
C | 29-05-2022 10:30 | Wadenoijen VR1 | GVV VR1 | 97734 | 0-4 | ||
C | 22-05-2022 13:00 | RKKSV VR1 | Alem VR1 | 25968 | 6-1 | ||
C | 22-05-2022 10:30 | Buren VR1 | Wilhelmina VR2 | 26319 | 6-1 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | GVV VR1 | TGG VR1 | 26158 | 0-5 | ||
C | 22-05-2022 11:30 | MEC'07 VR1 | BZS VR1 | 26602 | 2-1 | ||
C | 22-05-2022 11:30 | Theole VR1 | Wadenoijen VR1 | 97735 | 2-2 | ||
C | 17-05-2022 19:30 | Wadenoijen VR1 | Alem VR1 | 97731 | 1-3 | ||
C | 17-05-2022 19:30 | RKKSV VR1 | DSS'14 VR1 | 25964 | 5-1 | ||
C | 17-05-2022 20:15 | MEC'07 VR1 | TGG VR1 | 234313 | 3-1 | ||
C | 15-05-2022 10:00 | Wilhelmina VR2 | MEC'07 VR1 | 26622 | 1-1 | ||
C | 15-05-2022 11:00 | Alem VR1 | Theole VR1 | 26008 | 4-0 | ||
C | 15-05-2022 11:00 | TGG VR1 | Buren VR1 | 26664 | 12-0 | ||
C | 15-05-2022 14:30 | BZS VR1 | DSS'14 VR1 | 26878 | 1-0 | ||
C | 10-05-2022 19:30 | DSS'14 VR1 | Alem VR1 | 26242 | 2-6 | ||
C | 10-05-2022 20:00 | TGG VR1 | RKKSV VR1 | 177320 | 3-3 | ||
C | 08-05-2022 10:30 | Buren VR1 | Alem VR1 | 26313 | 1-4 | ||
C | 08-05-2022 11:00 | TGG VR1 | GVV VR1 | 26656 | 4-0 | ||
C | 08-05-2022 10:30 | DSS'14 VR1 | BZS VR1 | 26241 | 5-0 | ||
C | 08-05-2022 11:00 | RKKSV VR1 | MEC'07 VR1 | 25965 | 6-0 | ||
C | 08-05-2022 10:00 | Wilhelmina VR2 | Wadenoijen VR1 | 97729 | 3-2 | ||
C | 01-05-2022 11:00 | DSS'14 VR1 | Wilhelmina VR2 | 26243 | 2-4 | ||
C | 01-05-2022 13:30 | BZS VR1 | GVV VR1 | 26874 | 4-1 | ||
C | 01-05-2022 11:30 | MEC'07 VR1 | Buren VR1 | 26598 | 3-5 | ||
C | 01-05-2022 11:00 | TGG VR1 | Alem VR1 | 26660 | 2-1 | ||
C | 28-04-2022 19:30 | MEC'07 VR1 | Alem VR1 | 26599 | 1-3 | ||
C | 24-04-2022 11:00 | DSS'14 VR1 | TGG VR1 | 26247 | 1-4 | ||
C | 24-04-2022 11:30 | MEC'07 VR1 | Wadenoijen VR1 | 97733 | 4-0 | ||
C | 24-04-2022 11:00 | GVV VR1 | Alem VR1 | 26157 | 3-0 | ||
C | 24-04-2022 11:30 | Theole VR1 | BZS VR1 | 26309 | 1-0 | ||
C | 24-04-2022 10:30 | Buren VR1 | RKKSV VR1 | 26318 | 3-5 | ||
C | 21-04-2022 20:00 | TGG VR1 | DSS'14 VR1 | 26657 | 5-2 | ||
C | 21-04-2022 20:30 | Wilhelmina VR2 | Buren VR1 | 26617 | 1-3 | ||
C | 19-04-2022 20:00 | RKKSV VR1 | Theole VR1 | 25967 | 6-1 | ||
C | 18-04-2022 10:30 | Buren VR1 | Wadenoijen VR1 | 97721 | 3-0 | ||
C | 18-04-2022 11:30 | MEC'07 VR1 | TGG VR1 | 26597 | 3-0 | ||
C | 18-04-2022 11:00 | DSS'14 VR1 | GVV VR1 | 26244 | 1-1 | ||
C | 18-04-2022 11:00 | Alem VR1 | Wilhelmina VR2 | 26005 | 3-0 | ||
C | 16-04-2022 18:30 | Alem VR1 | Wadenoijen VR1 | 97714 | 4-2 | ||
C | 14-04-2022 20:15 | Buren VR1 | BZS VR1 | 26315 | 5-3 | ||
C | 12-04-2022 19:30 | DSS'14 VR1 | Wadenoijen VR1 | 97725 | 3-0 | ||
C | 10-04-2022 13:30 | BZS VR1 | Wilhelmina VR2 | 26877 | 4-0 | ||
C | 10-04-2022 12:00 | Wadenoijen VR1 | Buren VR1 | 97732 | 0-4 | ||
C | 10-04-2022 11:00 | TGG VR1 | MEC'07 VR1 | 26663 | 4-2 | ||
C | 10-04-2022 11:00 | Alem VR1 | DSS'14 VR1 | 26007 | 1-0 | ||
C | 03-04-2022 13:30 | BZS VR1 | TGG VR1 | 26876 | 3-5 | ||
C | 03-04-2022 11:00 | GVV VR1 | RKKSV VR1 | 26156 | 1-4 | ||
C | 03-04-2022 10:30 | Buren VR1 | Theole VR1 | 26317 | 2-1 | ||
C | 03-04-2022 10:00 | Wilhelmina VR2 | DSS'14 VR1 | 26620 | 1-2 | ||
C | 27-03-2022 10:30 | DSS'14 VR1 | MEC'07 VR1 | 26246 | 1-3 | ||
C | 27-03-2022 11:00 | Alem VR1 | Buren VR1 | 26006 | 3-2 | ||
C | 27-03-2022 11:30 | Theole VR1 | GVV VR1 | 26308 | 3-2 | ||
C | 27-03-2022 13:00 | RKKSV VR1 | Wadenoijen VR1 | 97730 | 8-0 | ||
C | 27-03-2022 11:00 | TGG VR1 | Wilhelmina VR2 | 26662 | 1-0 | ||
C | 20-03-2022 11:30 | MEC'07 VR1 | Theole VR1 | 26600 | 1-1 | ||
C | 20-03-2022 11:00 | GVV VR1 | Buren VR1 | 26155 | 1-2 | ||
C | 20-03-2022 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | TGG VR1 | 26711 | 0-0 | ||
C | 20-03-2022 12:30 | DSS'14 VR1 | RKKSV VR1 | 26245 | 0-3 | ||
C | 20-03-2022 13:30 | BZS VR1 | Alem VR1 | 26875 | 0-4 | ||
C | 13-03-2022 10:00 | Buren VR1 | DSS'14 VR1 | 26316 | 4-0 | ||
C | 13-03-2022 13:00 | RKKSV VR1 | BZS VR1 | 25966 | 3-0 | ||
C | 13-03-2022 12:00 | Wadenoijen VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 97728 | 0-0 | ||
C | 13-03-2022 11:30 | Theole VR1 | TGG VR1 | 26307 | 2-0 | ||
C | 13-03-2022 11:00 | GVV VR1 | MEC'07 VR1 | 26154 | 6-2 | ||
C | 08-03-2022 20:00 | Theole VR1 | MEC'07 VR1 | 26305 | 0-3 | ||
C | 06-03-2022 13:00 | RKKSV VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 25963 | 0-0 | ||
C | 20-02-2022 11:00 | TGG VR1 | RKKSV VR1 | 26661 | 3-3 | ||
C | 20-02-2022 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | Buren VR1 | 26710 | 0-0 | ||
C | 20-02-2022 10:00 | Wilhelmina VR2 | Theole VR1 | 26619 | 1-0 | ||
C | 20-02-2022 13:30 | BZS VR1 | Wadenoijen VR1 | 97727 | 3-0 | ||
C | 13-02-2022 12:00 | Wadenoijen VR1 | TGG VR1 | 97726 | 1-10 | ||
C | 13-02-2022 11:00 | Alem VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26004 | 0-0 | ||
C | 13-02-2022 11:00 | GVV VR1 | Wilhelmina VR2 | 26153 | 0-2 | ||
C | 13-02-2022 11:30 | Theole VR1 | DSS'14 VR1 | 26306 | 2-1 | ||
C | 10-02-2022 20:00 | Buren VR1 | GVV VR1 | 26314 | 3-3 | ||
C | 06-02-2022 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | Theole VR1 | 26709 | 0-0 | ||
C | 06-02-2022 10:00 | Wilhelmina VR2 | RKKSV VR1 | 26618 | 4-3 | ||
C | 30-01-2022 11:00 | TGG VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26659 | 0-0 | ||
C | 30-01-2022 12:00 | Wadenoijen VR1 | Wilhelmina VR2 | 97724 | 0-4 | ||
C | 23-01-2022 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | MEC'07 VR1 | 26707 | 0-0 | ||
C | 12-12-2021 11:00 | GVV VR1 | Wadenoijen VR1 | 97723 | 5-2 | ||
C | 12-12-2021 13:30 | BZS VR1 | Theole VR1 | 26873 | 0-0 | ||
C | 05-12-2021 12:30 | OJC ROSMALEN VR3 | DSS'14 VR1 | 26708 | 0-0 | ||
C | 05-12-2021 11:00 | TGG VR1 | BZS VR1 | 26658 | 4-1 | ||
C | 05-12-2021 12:00 | Theole VR1 | RKKSV VR1 | 26304 | 0-4 | ||
C | 05-12-2021 11:00 | Alem VR1 | GVV VR1 | 26002 | 3-1 | ||
C | 05-12-2021 12:00 | Wadenoijen VR1 | MEC'07 VR1 | 97722 | 0-3 | ||
C | 30-11-2021 12:30 | BZS VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26872 | 0-0 | ||
C | 28-11-2021 11:00 | GVV VR1 | Theole VR1 | 26152 | 0-0 | ||
C | 28-11-2021 11:30 | MEC'07 VR1 | Wilhelmina VR2 | 26596 | 1-1 | ||
C | 28-11-2021 13:00 | RKKSV VR1 | TGG VR1 | 25962 | 1-2 | ||
C | 21-11-2021 12:00 | Wadenoijen VR1 | BZS VR1 | 97720 | 2-5 | ||
C | 21-11-2021 12:00 | Theole VR1 | Buren VR1 | 26303 | 1-4 | ||
C | 21-11-2021 11:00 | Alem VR1 | RKKSV VR1 | 26001 | 2-5 | ||
C | 21-11-2021 10:00 | Wilhelmina VR2 | GVV VR1 | 26616 | 3-0 | ||
C | 18-11-2021 20:00 | Buren VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26310 | 0-3 | ||
C | 14-11-2021 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | Wilhelmina VR2 | 26705 | 4-1 | ||
C | 07-11-2021 13:30 | BZS VR1 | RKKSV VR1 | 26871 | 2-6 | ||
C | 07-11-2021 11:00 | GVV VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26151 | 3-0 | ||
C | 07-11-2021 10:30 | Buren VR1 | TGG VR1 | 26312 | 2-5 | ||
C | 07-11-2021 12:00 | Wadenoijen VR1 | Theole VR1 | 97719 | 3-4 | ||
C | 07-11-2021 10:00 | Wilhelmina VR2 | Alem VR1 | 26615 | 0-2 | ||
C | 07-11-2021 11:30 | MEC'07 VR1 | DSS'14 VR1 | 26595 | 2-5 | ||
C | 31-10-2021 13:00 | RKKSV VR1 | Buren VR1 | 25961 | 6-2 | ||
C | 31-10-2021 11:30 | Theole VR1 | Wilhelmina VR2 | 26302 | 2-0 | ||
C | 31-10-2021 11:00 | Alem VR1 | MEC'07 VR1 | 26000 | 2-0 | ||
C | 31-10-2021 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | Wadenoijen VR1 | 97718 | 4-0 | ||
C | 26-10-2021 20:00 | GVV VR1 | BZS VR1 | 26149 | 2-5 | ||
C | 17-10-2021 11:30 | Theole VR1 | OJC ROSMALEN VR3 | 26301 | 2-1 | ||
C | 17-10-2021 10:00 | Wilhelmina VR2 | BZS VR1 | 26614 | 2-1 | ||
C | 17-10-2021 11:00 | Alem VR1 | TGG VR1 | 25999 | 4-2 | ||
C | 17-10-2021 12:00 | Wadenoijen VR1 | RKKSV VR1 | 97717 | 0-12 | ||
C | 17-10-2021 11:00 | GVV VR1 | DSS'14 VR1 | 26150 | 4-3 | ||
C | 17-10-2021 10:00 | Buren VR1 | MEC'07 VR1 | 26311 | 2-1 | ||
C | 10-10-2021 11:30 | MEC'07 VR1 | GVV VR1 | 26594 | 5-1 | ||
C | 10-10-2021 11:00 | TGG VR1 | Wadenoijen VR1 | 97716 | 11-0 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | OJC ROSMALEN VR3 | Alem VR1 | 26706 | 0-5 | ||
C | 10-10-2021 11:00 | DSS'14 VR1 | Theole VR1 | 26240 | 3-1 | ||
C | 10-10-2021 13:00 | RKKSV VR1 | Wilhelmina VR2 | 25960 | 7-2 | ||
C | 07-10-2021 20:00 | BZS VR1 | Buren VR1 | 26870 | 2-7 | ||
C | 03-10-2021 11:30 | Theole VR1 | Alem VR1 | 26300 | 0-3 | ||
C | 03-10-2021 10:00 | Wilhelmina VR2 | TGG VR1 | 26613 | 2-7 | ||
C | 03-10-2021 12:00 | Wadenoijen VR1 | DSS'14 VR1 | 97715 | 2-5 | ||
C | 03-10-2021 11:30 | MEC'07 VR1 | RKKSV VR1 | 26593 | 2-7 | ||
C | 26-09-2021 13:00 | RKKSV VR1 | GVV VR1 | 25959 | 7-2 | ||
C | 26-09-2021 11:00 | TGG VR1 | Theole VR1 | 26655 | 6-0 | ||
C | 26-09-2021 11:00 | DSS'14 VR1 | Buren VR1 | 26239 | 3-4 | ||
C | 26-09-2021 14:30 | BZS VR1 | MEC'07 VR1 | 26869 | 7-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-09-2021 09:30 | BMC VR1 | RKKSV VR1 | 149 | 7-0 | ||
B | 19-09-2021 10:00 | SVSSS VR2 | Den Dungen VR1 | 173 | 0-0 | ||
B | 12-09-2021 10:00 | Den Dungen VR1 | RKKSV VR1 | 183 | 3-2 | ||
B | 12-09-2021 10:00 | SVSSS VR2 | BMC VR1 | 55 | 3-4 | ||
B | 05-09-2021 09:30 | BMC VR1 | Den Dungen VR1 | 115 | 8-0 | ||
B | 05-09-2021 13:00 | RKKSV VR1 | SVSSS VR2 | 180 | 5-3 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKKSV VR1 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 107 | 28 | 79 | 0 |
2 | TGG VR1 | 20 | 16 | 1 | 3 | 49 | 93 | 28 | 65 | 0 |
3 | Alem VR1 | 20 | 16 | 0 | 4 | 48 | 58 | 31 | 27 | 0 |
4 | Buren VR1 | 20 | 13 | 1 | 6 | 40 | 64 | 55 | 9 | 0 |
5 | Wilhelmina VR2 | 20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 32 | 47 | -15 | 0 |
6 | MEC'07 VR1 | 20 | 7 | 3 | 10 | 24 | 41 | 54 | -13 | 0 |
7 | BZS VR1 | 20 | 7 | 1 | 12 | 22 | 45 | 56 | -11 | 0 |
8 | Theole VR1 | 20 | 6 | 4 | 10 | 22 | 21 | 45 | -24 | 0 |
9 | DSS'14 VR1 | 20 | 6 | 1 | 13 | 19 | 40 | 53 | -13 | 0 |
10 | GVV VR1 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 37 | 58 | -21 | 0 |
11 | Wadenoijen VR1 | 20 | 0 | 1 | 19 | 1 | 17 | 100 | -83 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BMC VR1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 3 | 8 | 0 |
2 | RKKSV VR1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 0 |
3 | SVSSS VR2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 9 | -3 | 0 |