0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jaap van Doesburg | Keeper | ||||||
Jeroen vd Biezen | |||||||
Bjorn v.d. Broek | |||||||
Pieter Dielissen | |||||||
Roy Eltink | |||||||
Kai Kouwenberg | |||||||
Erik van Laarhoven | |||||||
Niels van Mierlo | |||||||
Maik van Mierlo | |||||||
Peter Nieborg | |||||||
Rob Pels | |||||||
Koen Pennings | |||||||
Koen Ulijn | |||||||
Paul van Venrooij | |||||||
Ralf Verputten | |||||||
Glen Vorstermans | |||||||
Thijs v Zoggel | |||||||
Bart van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Peter Nieborg | Trainer | ||||||
Cees van Iersel | Leider/Trainer | ||||||
Maik van Mierlo | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2017 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | RKKSV 3 | 137615 | 3-0 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Wilhelmina 10 | Theole 6 | Brouwer, M.J.W. | 63391 | 2-3 | |
C | 07-05-2017 12:00 | Maliskamp 5 | RKVSC 2 | Wetering, E.A.E. v.d. | 58653 | 0-3 | |
C | 07-05-2017 11:00 | RKKSV 3 | Alem 3 | Mierlo, M. van | 62685 | 3-0 | |
C | 07-05-2017 10:00 | SCR 5 | OJC ROSMALEN 14 | Verwoert, F.T | 62092 | 0-3 | |
C | 07-05-2017 10:00 | GVV 5 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Rietvink, P. | 96746 | 14-3 | |
C | 07-05-2017 10:00 | HRC'14 4 | BVV/Timmermans Infra 3 | Schungel, J.M. | 65390 | 1-3 | |
C | 30-04-2017 10:30 | Alem 3 | GVV 5 | Veeren, J. van | 96745 | 4-1 | |
C | 30-04-2017 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | RKKSV 3 | Tezemir, M. | 61225 | 0-0 | |
C | 30-04-2017 11:00 | BVV/Timmermans Infra 3 | Maliskamp 5 | Dera, N.J. | 62029 | 3-1 | |
C | 30-04-2017 12:00 | RKVSC 2 | Wilhelmina 10 | Bighelaar, HGW vd | 64690 | 2-0 | |
C | 30-04-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | HRC'14 4 | Lith, L.A.M. van | 57795 | 3-1 | |
C | 30-04-2017 14:00 | Theole 6 | SCR 5 | Meerten, S van | 64395 | 6-1 | |
C | 25-04-2017 18:45 | BVV/Timmermans Infra 3 | RKVSC 2 | 67309 | 1-1 | ||
C | 25-04-2017 20:00 | GVV 5 | HRC'14 4 | Rietvink, P. | 96738 | 2-3 | |
C | 23-04-2017 12:00 | Maliskamp 5 | BVV/Timmermans Infra 3 | Vugt, K.J.T. van | 57160 | 0-7 | |
C | 23-04-2017 10:00 | SCR 5 | RKKSV 3 | Verwoert, F.T | 56984 | 3-4 | |
C | 23-04-2017 12:00 | RKVSC 2 | Theole 6 | Bighelaar, HGW vd | 67105 | 8-0 | |
C | 23-04-2017 10:00 | HRC'14 4 | GVV 5 | Schungel, J.M. | 96725 | 5-4 | |
C | 23-04-2017 12:00 | Wilhelmina 10 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Konings, JJ | 135332 | 2-6 | |
C | 19-04-2017 20:00 | Alem 3 | Wilhelmina 10 | Lent, J. van | 59691 | 1-0 | |
C | 17-04-2017 12:00 | RKVSC 2 | RKKSV 3 | Maas, N. | 99377 | 4-1 | |
C | 17-04-2017 11:00 | GVV 5 | SCR 5 | Rietvink, P. | 96726 | 3-0 | |
C | 15-04-2017 16:30 | RKKSV 3 | GVV 5 | Mierlo, M. van | 96735 | 8-2 | |
C | 15-04-2017 16:30 | RKJVV/V. Dalsen 6 | SCR 5 | Dalsen, A. van | 57575 | 3-0 | |
C | 15-04-2017 16:30 | RKVSC 2 | Maliskamp 5 | Bighelaar, HGW vd | 59948 | 2-0 | |
C | 09-04-2017 10:00 | SCR 5 | RKVSC 2 | Onink, J.B. | 60234 | 1-4 | |
C | 09-04-2017 11:00 | RKKSV 3 | Theole 6 | Mierlo, M. van | 64914 | 2-3 | |
C | 09-04-2017 10:00 | HRC'14 4 | Alem 3 | Schungel, J.M. | 68550 | 6-0 | |
C | 09-04-2017 11:00 | GVV 5 | BVV/Timmermans Infra 3 | Rietvink, P. | 96744 | 0-4 | |
C | 09-04-2017 12:00 | Maliskamp 5 | Wilhelmina 10 | Kersten, WTA | 59864 | 3-0 | |
C | 09-04-2017 12:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | OJC ROSMALEN 14 | Tezemir, M. | 57577 | 6-1 | |
C | 02-04-2017 12:00 | Wilhelmina 10 | HRC'14 4 | Vries, F.H.G de | 60261 | 2-4 | |
C | 02-04-2017 11:30 | Theole 6 | Maliskamp 5 | Bleek, G.W. van | 66348 | 3-3 | |
C | 02-04-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | RKKSV 3 | Broek, R. van den | 61163 | 1-1 | |
C | 02-04-2017 12:00 | RKVSC 2 | GVV 5 | Bighelaar, HGW vd | 96743 | 10-0 | |
C | 02-04-2017 11:00 | BVV/Timmermans Infra 3 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Dera, N.J. | 68244 | 3-1 | |
C | 02-04-2017 10:30 | Alem 3 | SCR 5 | Zwamborn, W. | 61815 | 4-2 | |
C | 26-03-2017 10:00 | SCR 5 | Maliskamp 5 | Verwoert, F.T | 63859 | 1-8 | |
C | 26-03-2017 10:00 | HRC'14 4 | Theole 6 | Schungel, R. | 64125 | 4-0 | |
C | 26-03-2017 11:00 | GVV 5 | Wilhelmina 10 | Rietvink, P. | 96742 | 1-4 | |
C | 26-03-2017 11:00 | RKKSV 3 | RKVSC 2 | Iersel, C.A.J.M. van | 68969 | 0-1 | |
C | 26-03-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | BVV/Timmermans Infra 3 | Pennings, J.M. | 57570 | 2-4 | |
C | 26-03-2017 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Alem 3 | Tezemir, M. | 67602 | 3-3 | |
C | 19-03-2017 12:00 | Maliskamp 5 | HRC'14 4 | Lier, B van | 67631 | 2-1 | |
C | 19-03-2017 14:00 | Theole 6 | GVV 5 | Dee, R. van | 96741 | 3-2 | |
C | 19-03-2017 12:00 | RKVSC 2 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Bighelaar, HGW vd | 64468 | 1-0 | |
C | 19-03-2017 10:30 | Alem 3 | OJC ROSMALEN 14 | Veeren, J. van | 67024 | 2-2 | |
C | 19-03-2017 12:00 | Wilhelmina 10 | SCR 5 | Brouwer, M.J.W. | 62458 | 1-1 | |
C | 19-03-2017 11:00 | BVV 3 | RKKSV 3 | Vorstenbosch, P. | 59070 | 3-0 | |
C | 12-03-2017 10:00 | SCR 5 | HRC'14 4 | Onink, J.B. | 61953 | 2-2 | |
C | 12-03-2017 10:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Theole 6 | Tezemir, M. | 60884 | 9-0 | |
C | 12-03-2017 11:00 | RKKSV 3 | Wilhelmina 10 | Mierlo, M. van | 69051 | 3-1 | |
C | 12-03-2017 10:30 | GVV 5 | Maliskamp 5 | Rietvink, P. | 96740 | 0-5 | |
C | 12-03-2017 11:00 | BVV 3 | Alem 3 | Dera, N.J. | 63585 | 3-0 | |
C | 12-03-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | RKVSC 2 | Konings, JJ | 57112 | 0-2 | |
C | 05-03-2017 11:00 | RKKSV 3 | Maliskamp 5 | Mierlo, M. van | 59152 | 1-4 | |
C | 05-03-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | Theole 6 | Heemskerk, K.M. | 65813 | 3-0 | |
C | 19-02-2017 12:00 | Wilhelmina 10 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Vries, F.H.G de | 65751 | 0-0 | |
C | 19-02-2017 12:00 | RKVSC 2 | Alem 3 | Kessel, A.M.M. van | 61728 | 3-0 | |
C | 19-02-2017 12:00 | Maliskamp 5 | OJC ROSMALEN 14 | Biezen, FE vd | 64622 | 4-2 | |
C | 19-02-2017 10:00 | SCR 5 | GVV 5 | Verwoert, F.T | 96739 | 4-2 | |
C | 19-02-2017 10:00 | HRC'14 4 | RKKSV 3 | Doorn, B.H. van | 64230 | 4-2 | |
C | 19-02-2017 14:00 | Theole 6 | BVV 3 | Smits, C. | 67118 | 2-8 | |
C | 05-02-2017 11:00 | BVV 3 | Wilhelmina 10 | Putten, V.F. van der | 68715 | 4-1 | |
C | 05-02-2017 12:00 | RKVSC 2 | HRC'14 4 | Kessel, A.M.M. van | 58137 | 11-0 | |
C | 05-02-2017 12:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Maliskamp 5 | Tezemir, M. | 60431 | 5-3 | |
C | 05-02-2017 12:00 | RKKSV 3 | SCR 5 | Mierlo, M. van | 62529 | 5-1 | |
C | 05-02-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | GVV 5 | Lith, L.A.M. van | 96737 | 5-0 | |
C | 05-02-2017 10:30 | Alem 3 | Theole 6 | Boxtel, B.P.O. van | 59971 | 3-0 | |
C | 29-01-2017 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | HRC'14 4 | Swarts, F. | 67966 | 5-4 | |
C | 29-01-2017 11:00 | BVV 3 | Theole 6 | Ham, D. van | 61001 | 6-4 | |
C | 18-12-2016 11:00 | BVV 3 | HRC'14 4 | Lent, G. van | 60464 | 4-0 | |
C | 18-12-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | GVV 5 | Willems, P | 96727 | 6-1 | |
C | 11-12-2016 12:00 | GVV 5 | OJC ROSMALEN 14 | Ledden, E.A.M. van | 96736 | 1-3 | |
C | 11-12-2016 14:00 | Theole 6 | Alem 3 | Dee, R. van | 64168 | 3-1 | |
C | 11-12-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | BVV 3 | Vugt, M.C.J.G van | 64982 | 2-3 | |
C | 11-12-2016 10:00 | HRC'14 4 | RKVSC 2 | Doorn, B.H. van | 63181 | 1-6 | |
C | 11-12-2016 12:00 | Maliskamp 5 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Biezen, FE vd | 68303 | 0-7 | |
C | 04-12-2016 11:30 | Alem 3 | Maliskamp 5 | Kammen, M. van der | 60243 | 1-0 | |
C | 04-12-2016 11:00 | BVV 3 | SCR 5 | Ham, D. van | 63041 | 3-3 | |
C | 04-12-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | Wilhelmina 10 | Burmanje, J | 58739 | 1-5 | |
C | 27-11-2016 11:00 | RKKSV 3 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Mierlo, M. van | 61635 | 1-1 | |
C | 27-11-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | RKVSC 2 | Horst, W.A. van der | 61266 | 0-1 | |
C | 27-11-2016 10:00 | SCR 5 | Theole 6 | Verwoert, F.T | 61649 | 3-3 | |
C | 27-11-2016 10:00 | HRC'14 4 | OJC ROSMALEN 14 | Zwan, C. van der | 63213 | 0-3 | |
C | 27-11-2016 11:00 | GVV 5 | Alem 3 | Ruiter, W de | 96734 | 5-3 | |
C | 13-11-2016 14:00 | Theole 6 | Wilhelmina 10 | Dee, R. van | 57868 | 0-1 | |
C | 13-11-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | SCR 5 | Lith, L.A.M. van | 68071 | 3-1 | |
C | 13-11-2016 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | GVV 5 | Tezemir, M. | 96733 | 9-1 | |
C | 13-11-2016 10:30 | Alem 3 | RKKSV 3 | Veeren, J. van | 62759 | 0-4 | |
C | 06-11-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | RKKSV 3 | Nota, R.J. | 57025 | 1-1 | |
C | 06-11-2016 14:00 | Theole 6 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Dee, R. van | 66973 | 1-2 | |
C | 06-11-2016 12:00 | RKVSC 2 | OJC ROSMALEN 14 | Kessel, A.M.M. van | 61679 | 8-1 | |
C | 06-11-2016 12:00 | Maliskamp 5 | GVV 5 | Kennis, N.M. | 96732 | 2-0 | |
C | 06-11-2016 10:30 | Alem 3 | BVV 3 | Lent, J. van | 61502 | 1-5 | |
C | 06-11-2016 10:00 | HRC'14 4 | SCR 5 | Doorn, B.H. van | 60840 | 3-3 | |
C | 30-10-2016 12:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | BVV 3 | Swarts, F. | 63574 | 0-3 | |
C | 30-10-2016 12:00 | Maliskamp 5 | Theole 6 | Kennis, N.M. | 65871 | 3-2 | |
C | 30-10-2016 10:00 | SCR 5 | Alem 3 | Verwoert, F.T | 57616 | 6-4 | |
C | 30-10-2016 10:00 | HRC'14 4 | Wilhelmina 10 | Koman, J. | 63658 | 1-1 | |
C | 30-10-2016 11:00 | GVV 5 | RKVSC 2 | Lafranceschina, R. | 96731 | 2-10 | |
C | 30-10-2016 11:00 | RKKSV 3 | OJC ROSMALEN 14 | Mierlo, M. van | 68098 | 5-2 | |
C | 23-10-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | OJC ROSMALEN 14 | Vries, F.H.G de | 57665 | 3-4 | |
C | 23-10-2016 10:00 | SCR 5 | BVV 3 | Onink, J.B. | 65735 | 5-12 | |
C | 23-10-2016 12:00 | Maliskamp 5 | Alem 3 | Veghel, H.A.A. van | 60202 | 5-5 | |
C | 23-10-2016 14:00 | Theole 6 | RKVSC 2 | Dee, R. van | 64895 | 1-3 | |
C | 23-10-2016 10:00 | GVV 5 | RKKSV 3 | Lafranceschina, R. | 96730 | 2-4 | |
C | 23-10-2016 10:00 | HRC'14 4 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Zwan, C. van der | 62006 | 10-3 | |
C | 16-10-2016 11:00 | BVV 3 | GVV 5 | Ham, D. van | 96729 | 10-2 | |
C | 16-10-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | Maliskamp 5 | Teeffelen, Louis van | 57142 | 0-2 | |
C | 16-10-2016 12:00 | RKVSC 2 | SCR 5 | Kessel, A.M.M. van | 57997 | 11-1 | |
C | 16-10-2016 10:30 | Alem 3 | HRC'14 4 | Lent, J. van | 60639 | 4-3 | |
C | 16-10-2016 14:00 | Theole 6 | RKKSV 3 | Dee, R. van | 62483 | 0-2 | |
C | 16-10-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Dartel, C.J.M. van | 63013 | 2-8 | |
C | 09-10-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | Alem 3 | Pennings, J.M. | 61437 | 1-5 | |
C | 09-10-2016 10:00 | SCR 5 | Wilhelmina 10 | Verwoert, F.T | 62061 | 3-6 | |
C | 09-10-2016 10:00 | HRC'14 4 | Maliskamp 5 | Koman, J. | 66101 | 3-4 | |
C | 09-10-2016 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | RKVSC 2 | Swarts, F. | 66783 | 4-1 | |
C | 09-10-2016 11:00 | RKKSV 3 | BVV 3 | Mierlo, M. van | 60347 | 1-4 | |
C | 09-10-2016 11:00 | GVV 5 | Theole 6 | Varik, M. van | 96728 | 2-3 | |
C | 02-10-2016 12:00 | RKVSC 2 | RKKSV 3 | 58104 | 0-0 | ||
C | 02-10-2016 12:00 | Maliskamp 5 | SCR 5 | Biezen, F vd | 66420 | 5-0 | |
C | 02-10-2016 14:00 | Theole 6 | HRC'14 4 | Dee, R. van | 68815 | 0-3 | |
C | 02-10-2016 10:30 | Alem 3 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Kammen, M. van der | 60835 | 1-5 | |
C | 02-10-2016 11:00 | BVV 3 | OJC ROSMALEN 14 | Ham, D. van | 63453 | 4-1 | |
C | 25-09-2016 10:30 | Alem 3 | RKVSC 2 | Lent, J. van | 63721 | 0-0 | |
C | 25-09-2016 11:00 | RKKSV 3 | HRC'14 4 | Mierlo, M. van | 62343 | 4-5 | |
C | 25-09-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 14 | Maliskamp 5 | Broek, R. van den | 63707 | 1-2 | |
C | 25-09-2016 11:00 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Wilhelmina 10 | Tezemir, M. | 63401 | 7-2 | |
C | 18-09-2016 10:00 | SCR 5 | RKJVV/V. Dalsen 6 | Verwoert, F.T | 59008 | 5-4 | |
C | 18-09-2016 14:00 | Theole 6 | OJC ROSMALEN 14 | Smits, C. | 64565 | 3-3 | |
C | 18-09-2016 12:00 | RKVSC 2 | BVV 3 | Kessel, A.M.M. van | 65643 | 2-0 | |
C | 18-09-2016 12:00 | Maliskamp 5 | RKKSV 3 | Biezen, M vd | 58941 | 3-3 | |
C | 18-09-2016 12:00 | Wilhelmina 10 | Alem 3 | Vries, F.H.G de | 60601 | 4-1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 11-09-2016 12:30 | Emplina 7 ZO | RKKSV 3 ZO | Verberne, S.C. | 10093 | 1-0 | |
B | 11-09-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 15 ZO | Wilhelmina 9 ZO | Pennings, J.M. | 10873 | 1-3 | |
B | 04-09-2016 10:00 | Wilhelmina 9 ZO | RKKSV 3 ZO | Horst, W.A. van der | 10960 | 5-2 | |
B | 04-09-2016 10:00 | OJC ROSMALEN 15 ZO | Emplina 7 ZO | Toet, M.M. | 10872 | 6-1 | |
B | 28-08-2016 11:00 | RKKSV 3 ZO | OJC ROSMALEN 15 ZO | Mierlo, M. van | 10803 | 1-2 | |
B | 28-08-2016 12:30 | Emplina 7 ZO | Wilhelmina 9 ZO | Jansen, F. | 10092 | 4-1 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKVSC 2 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 94 | 13 | 81 | 0 |
2 | BVV/Timmermans Infra 3 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 97 | 30 | 67 | 0 |
3 | RKJVV/V. Dalsen 6 | 22 | 14 | 1 | 7 | 40 | 93 | 60 | 33 | 3 |
4 | Maliskamp 5 | 22 | 12 | 3 | 7 | 39 | 59 | 50 | 9 | 0 |
5 | RKKSV 3 | 22 | 10 | 3 | 9 | 32 | 57 | 47 | 10 | 1 |
6 | HRC'14 4 | 22 | 9 | 3 | 10 | 29 | 64 | 68 | -4 | 1 |
7 | OJC ROSMALEN 14 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 47 | 65 | -18 | 0 |
8 | Alem 3 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 43 | 64 | -21 | 0 |
9 | Wilhelmina 10 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 44 | 53 | -9 | 0 |
10 | Theole 6 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 40 | 74 | -34 | 0 |
11 | SCR 5 | 22 | 3 | 5 | 14 | 14 | 46 | 99 | -53 | 0 |
12 | GVV 5 | 22 | 3 | 0 | 19 | 9 | 47 | 108 | -61 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN 15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 5 | 4 | 0 |
2 | Wilhelmina 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 7 | 2 | 0 |
3 | Emplina 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 7 | -1 | 0 |
4 | RKKSV 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 8 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 | TA_Trainingsveld achter | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|