0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jaap van Doesburg | Keeper | ||||||
Jeroen vd Biezen | |||||||
Bjorn v.d. Broek | |||||||
Pieter Dielissen | |||||||
Roy Eltink | |||||||
Kai Kouwenberg | |||||||
Erik van Laarhoven | |||||||
Niels van Mierlo | |||||||
Maik van Mierlo | |||||||
Peter Nieborg | |||||||
Rob Pels | |||||||
Niek Pels | |||||||
Koen Pennings | |||||||
Koen Ulijn | |||||||
Paul van Venrooij | |||||||
Ralf Verputten | |||||||
Glen Vorstermans | |||||||
Thijs v Zoggel | |||||||
Bart van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Peter Nieborg | Trainer | ||||||
Cees van Iersel | Leider/Trainer | ||||||
Maik van Mierlo | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-06-2018 11:00 | CHC 8 | Alem 4 | 40602 | 3-2 | ||
C | 03-06-2018 12:00 | RKVSC 2 | OJC ROSMALEN 16 | 48666 | 2-1 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Den Dungen 6 | OSC'45 5 | 49380 | 0-6 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Real Lunet 6 | Maliskamp 6 | 49139 | 4-1 | ||
C | 03-06-2018 11:00 | BMC 7 | RKKSV 3 | 44711 | 6-2 | ||
C | 02-06-2018 17:00 | TGG 5 | Wilhelmina 8 | 45703 | 1-6 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | Alem 4 | OSC'45 5 | 42859 | 4-0 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Wilhelmina 8 | Real Lunet 6 | 44296 | 2-3 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Den Dungen 6 | BMC 7 | 43069 | 0-4 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Maliskamp 6 | RKVSC 2 | 49317 | 0-9 | ||
C | 27-05-2018 13:00 | RKKSV 3 | TGG 5 | 40026 | 0-2 | ||
C | 27-05-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | CHC 8 | 38084 | 3-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | BMC 7 | Maliskamp 6 | 48479 | 10-2 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | TGG 5 | OJC ROSMALEN 16 | 37468 | 2-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Alem 4 | Wilhelmina 8 | 48015 | 6-0 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | CHC 8 | RKKSV 3 | 45711 | 7-4 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | RKVSC 2 | OSC'45 5 | 38344 | 0-4 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Real Lunet 6 | Den Dungen 6 | 45836 | 8-0 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Den Dungen 6 | Wilhelmina 8 | 47237 | 1-1 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Maliskamp 6 | CHC 8 | 38816 | 0-8 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | OSC'45 5 | BMC 7 | 47291 | 5-3 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Real Lunet 6 | Alem 4 | 43397 | 6-3 | ||
C | 13-05-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | RKKSV 3 | 39529 | 6-3 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | TGG 5 | RKVSC 2 | 38872 | 1-0 | ||
C | 10-05-2018 10:30 | OSC'45 5 | Alem 4 | 48932 | 5-1 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | BMC 7 | Den Dungen 6 | 45915 | 3-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Real Lunet 6 | Wilhelmina 8 | 45945 | 8-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Maliskamp 6 | OSC'45 5 | 45383 | 1-6 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Real Lunet 6 | OJC ROSMALEN 16 | 48749 | 7-4 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | BMC 7 | Alem 4 | 49094 | 1-3 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | RKVSC 2 | Wilhelmina 8 | 45583 | 8-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Den Dungen 6 | RKKSV 3 | 38165 | 3-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | TGG 5 | CHC 8 | 43540 | 3-2 | ||
C | 03-05-2018 19:00 | Maliskamp 6 | Alem 4 | 142706 | 3-4 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | OSC'45 5 | Real Lunet 6 | 46476 | 4-3 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | CHC 8 | RKVSC 2 | 41582 | 1-0 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Wilhelmina 8 | BMC 7 | 43763 | 0-8 | ||
C | 29-04-2018 10:30 | Alem 4 | TGG 5 | 40054 | 1-5 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | RKKSV 3 | Maliskamp 6 | 48415 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | Den Dungen 6 | 48196 | 2-2 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | CHC 8 | Den Dungen 6 | 43313 | 0-4 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | BMC 7 | TGG 5 | 40169 | 1-2 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | RKKSV 3 | OSC'45 5 | 48295 | 1-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Wilhelmina 8 | Maliskamp 6 | 47932 | 3-0 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | RKVSC 2 | Real Lunet 6 | 40419 | 6-0 | ||
C | 22-04-2018 13:30 | Alem 4 | OJC ROSMALEN 16 | 43203 | 3-6 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | OSC'45 5 | Maliskamp 6 | 99594 | 12-1 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Real Lunet 6 | CHC 8 | 142659 | 1-2 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Den Dungen 6 | TGG 5 | 42710 | 1-1 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | OSC'45 5 | OJC ROSMALEN 16 | 41647 | 2-0 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | RKKSV 3 | Wilhelmina 8 | 46822 | 4-0 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | BMC 7 | RKVSC 2 | 48039 | 0-4 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Real Lunet 6 | CHC 8 | 47483 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Maliskamp 6 | Alem 4 | 47554 | 0-0 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | BMC 7 | OSC'45 5 | 45889 | 3-5 | ||
C | 12-04-2018 19:30 | Alem 4 | RKKSV 3 | 38865 | 2-2 | ||
C | 08-04-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | Maliskamp 6 | 38623 | 6-1 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | TGG 5 | Real Lunet 6 | 46683 | 2-2 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | CHC 8 | BMC 7 | 44535 | 1-4 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | RKVSC 2 | RKKSV 3 | 39671 | 3-3 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Wilhelmina 8 | OSC'45 5 | 43602 | 0-3 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Alem 4 | Den Dungen 6 | 44774 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 12:30 | RKKSV 3 | Alem 4 | 39247 | 1-2 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Maliskamp 6 | TGG 5 | 40912 | 0-5 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Real Lunet 6 | BMC 7 | 42515 | 2-1 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Den Dungen 6 | RKVSC 2 | 47756 | 1-4 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | OSC'45 5 | CHC 8 | 44888 | 3-1 | ||
C | 25-03-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | Wilhelmina 8 | 37620 | 2-4 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Wilhelmina 8 | CHC 8 | 44677 | 5-1 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Maliskamp 6 | Den Dungen 6 | 38053 | 1-7 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | OSC'45 5 | TGG 5 | 43394 | 5-0 | ||
C | 11-03-2018 13:30 | Alem 4 | RKVSC 2 | 42278 | 0-3 | ||
C | 11-03-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | BMC 7 | 46132 | 4-1 | ||
C | 11-03-2018 13:00 | RKKSV 3 | Real Lunet 6 | 40499 | 2-1 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | RKVSC 2 | Maliskamp 6 | 44383 | 13-0 | ||
C | 18-02-2018 11:00 | CHC 8 | OJC ROSMALEN 16 | 44652 | 2-4 | ||
C | 04-02-2018 11:00 | RKVSC 2 | Den Dungen 6 | 45450 | 2-0 | ||
C | 04-02-2018 11:00 | CHC 8 | OSC'45 5 | 46816 | 4-4 | ||
C | 28-01-2018 10:00 | TGG 5 | RKKSV 3 | 39773 | 2-1 | ||
C | 17-12-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | TGG 5 | 47413 | 3-3 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | Alem 4 | 44790 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Maliskamp 6 | BMC 7 | 46933 | 2-5 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Den Dungen 6 | Real Lunet 6 | 40537 | 0-3 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | OSC'45 5 | RKVSC 2 | 40609 | 3-0 | ||
C | 03-12-2017 12:45 | RKKSV 3 | CHC 8 | 41168 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | OJC ROSMALEN 16 | 41919 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | TGG 5 | Maliskamp 6 | 38547 | 3-1 | ||
C | 26-11-2017 11:00 | BMC 7 | Real Lunet 6 | 39060 | 1-3 | ||
C | 19-11-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | Alem 4 | 41311 | 1-0 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | Den Dungen 6 | CHC 8 | 39811 | 3-0 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | OSC'45 5 | RKKSV 3 | 46851 | 7-0 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | Maliskamp 6 | Wilhelmina 8 | 46402 | 4-7 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | Real Lunet 6 | RKVSC 2 | 40230 | 1-1 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | TGG 5 | BMC 7 | 41948 | 2-7 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | Den Dungen 6 | 47473 | 3-7 | ||
C | 12-11-2017 13:30 | Alem 4 | Real Lunet 6 | 37914 | 1-2 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | CHC 8 | Maliskamp 6 | 38841 | 8-0 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | RKKSV 3 | OJC ROSMALEN 16 | 45956 | 5-4 | ||
C | 12-11-2017 12:00 | RKVSC 2 | TGG 5 | 44504 | 7-1 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Real Lunet 6 | RKKSV 3 | 44695 | 7-0 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Den Dungen 6 | Maliskamp 6 | 45557 | 8-0 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | TGG 5 | OSC'45 5 | 48170 | 1-2 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | RKVSC 2 | Alem 4 | 48314 | 9-2 | ||
C | 05-11-2017 11:00 | BMC 7 | OJC ROSMALEN 16 | 39989 | 2-4 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | CHC 8 | Wilhelmina 8 | 38764 | 6-0 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | TGG 5 | 47648 | 1-2 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Maliskamp 6 | Real Lunet 6 | 42088 | 0-8 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Alem 4 | CHC 8 | 48863 | 3-0 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | OSC'45 5 | Den Dungen 6 | 43093 | 1-1 | ||
C | 29-10-2017 12:30 | RKKSV 3 | BMC 7 | 37822 | 5-3 | ||
C | 29-10-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | RKVSC 2 | 47468 | 0-3 | ||
C | 22-10-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | OSC'45 5 | 43914 | 4-0 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Maliskamp 6 | RKKSV 3 | 45507 | 2-7 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | TGG 5 | Alem 4 | 46354 | 6-0 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Real Lunet 6 | OSC'45 5 | 49286 | 2-5 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | BMC 7 | Wilhelmina 8 | 43727 | 6-2 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | RKVSC 2 | CHC 8 | 48199 | 8-5 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Den Dungen 6 | OJC ROSMALEN 16 | 46180 | 4-0 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | CHC 8 | TGG 5 | 43320 | 6-1 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | RKVSC 2 | 37200 | 3-6 | ||
C | 08-10-2017 13:30 | Alem 4 | BMC 7 | 42569 | 2-1 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | OSC'45 5 | Maliskamp 6 | 40005 | 0-0 | ||
C | 08-10-2017 13:00 | RKKSV 3 | Den Dungen 6 | 37779 | 3-4 | ||
C | 08-10-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 16 | Real Lunet 6 | 37430 | 0-5 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Real Lunet 6 | TGG 5 | 39680 | 1-2 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Maliskamp 6 | OJC ROSMALEN 16 | 42583 | 1-2 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | BMC 7 | CHC 8 | 38360 | 0-3 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | RKKSV 3 | RKVSC 2 | 43229 | 2-2 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | OSC'45 5 | Wilhelmina 8 | 40042 | 8-4 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Den Dungen 6 | Alem 4 | 42293 | 6-0 | ||
C | 24-09-2017 12:00 | RKVSC 2 | BMC 7 | 46665 | 3-2 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | CHC 8 | Real Lunet 6 | 41842 | 3-2 | ||
C | 24-09-2017 10:30 | Alem 4 | Maliskamp 6 | 40579 | 8-0 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | TGG 5 | Den Dungen 6 | 42565 | 5-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Wilhelmina 8 | RKKSV 3 | 39890 | 1-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-10-2017 12:30 | Emplina 7 | RKKSV 3 | 95657 | 4-2 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 | TA_Trainingsveld achter | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|