0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 3

Teamleden

Spelers
Jaap van Doesburg Keeper      
Jeroen vd Biezen        
Bjorn v.d. Broek        
Pieter Dielissen        
John Driessen        
Roy Eltink        
Stefan Hanenberg        
Rodney Hartogs        
Kai Kouwenberg        
Erik van Laarhoven        
Niels van Mierlo        
Maik van Mierlo        
Peter Nieborg        
Rob Pels        
Koen Pennings        
Jeffrey Rovers        
Koen Ulijn        
Paul van Venrooij        
Ralf Verputten        
Glen Vorstermans        
Erwin van der Westen        
Thijs v Zoggel        
Bart van Zoggel        
 
Technische staf
Peter Nieborg Trainer
Cees van Iersel Leider/Trainer
Maik van Mierlo Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 17-12-2017 10:30 Alem 4 RKKSV 3 38865 Sportpark De Oude Maas 09:30
C 18-02-2018 10:00 TGG 5 RKKSV 3 39773 Sportpark De Donken 09:00
C 25-02-2018 12:00 RKKSV 3 Maliskamp 6 48415 Sportpark Eikenhage 11:00
C 04-03-2018 10:00 Den Dungen 6 RKKSV 3 38165 Sportpark Jacobskamp 09:00
C 11-03-2018 13:00 RKKSV 3 Real Lunet 6 40499 Sportpark Eikenhage 12:00
C 18-03-2018 11:00 BMC 7 RKKSV 3 44711 Sportpark De Brand 10:00
C 25-03-2018 12:30 RKKSV 3 Alem 4 39247 Sportpark Eikenhage 11:30
C 08-04-2018 12:00 RKVSC 2 RKKSV 3 39671 Sportpark De Peperd 11:00
C 15-04-2018 11:00 RKKSV 3 Wilhelmina 8 46822 Sportpark Eikenhage 10:00
C 22-04-2018 11:00 RKKSV 3 OSC'45 5 48295 Sportpark Eikenhage 10:00
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 RKKSV 3 39529 Sportpark De Groote Wielen 11:30
C 20-05-2018 11:00 CHC 8 RKKSV 3 45711 Sportpark De Schutskamp 10:00
C 27-05-2018 13:00 RKKSV 3 TGG 5 40026 Sportpark Eikenhage 12:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-12-2017 10:30 Alem 4 RKKSV 3
C 17-12-2017 12:00 RKVSC 2 Den Dungen 6
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 TGG 5
C 17-12-2017 11:00 OSC'45 5 Maliskamp 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 03-12-2017 12:45 RKKSV 3 CHC 8 Mierlo, Maik van 41168 2 - 3
C 19-11-2017 11:00 OSC'45 5 RKKSV 3 Dal, Ben van 46851 7 - 0
C 12-11-2017 11:00 RKKSV 3 OJC ROSMALEN 16 Mierlo, Maik van 45956 5 - 4
C 05-11-2017 10:00 Real Lunet 6 RKKSV 3 Gogh, J v 44695 7 - 0
C 29-10-2017 12:30 RKKSV 3 BMC 7 Mierlo, Maik van 37822 5 - 3
B 22-10-2017 12:30 Emplina 7 RKKSV 3 Verberne, Simon 95657 4 - 2
C 15-10-2017 10:00 Maliskamp 6 RKKSV 3 45507 2 - 7
C 08-10-2017 13:00 RKKSV 3 Den Dungen 6 Mierlo, Maik van 37779 3 - 4
C 01-10-2017 11:00 RKKSV 3 RKVSC 2 43229 2 - 2
C 24-09-2017 10:00 Wilhelmina 8 RKKSV 3 39890 1 - 2
B 21-09-2017 20:30 SCR 4 RKKSV 3 5517 5 - 6
B 10-09-2017 11:00 RKKSV 3 OJC ROSMALEN 12 4506 2 - 0
B 03-09-2017 10:00 Theole 5 RKKSV 3 3295 3 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2017 12:30 Emplina 7 RKKSV 3 95657 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-12-2017 11:00 CHC 8 OJC ROSMALEN 16 44652 0-0
C 10-12-2017 11:00 BMC 7 Den Dungen 6 45915 0-0
C 10-12-2017 10:00 Alem 4 OSC'45 5 42859 0-0
C 10-12-2017 10:00 Real Lunet 6 Wilhelmina 8 45945 0-0
C 10-12-2017 10:00 TGG 5 RKKSV 3 39773 0-0
C 10-12-2017 12:00 RKVSC 2 Maliskamp 6 44383 0-0
C 03-12-2017 10:00 Maliskamp 6 BMC 7 46933 2-5
C 03-12-2017 10:00 Wilhelmina 8 Alem 4 44790 1-3
C 03-12-2017 10:00 Den Dungen 6 Real Lunet 6 40537 0-3
C 03-12-2017 11:00 OSC'45 5 RKVSC 2 40609 3-0
C 03-12-2017 12:45 RKKSV 3 CHC 8 41168 2-3
C 26-11-2017 10:00 TGG 5 Maliskamp 6 38547 3-1
C 26-11-2017 11:00 CHC 8 OSC'45 5 46816 0-0
C 26-11-2017 11:00 BMC 7 Real Lunet 6 39060 1-3
C 26-11-2017 10:00 Wilhelmina 8 OJC ROSMALEN 16 41919 2-1
C 19-11-2017 10:00 TGG 5 BMC 7 41948 2-7
C 19-11-2017 10:00 Real Lunet 6 RKVSC 2 40230 1-1
C 19-11-2017 10:00 Maliskamp 6 Wilhelmina 8 46402 4-7
C 19-11-2017 11:00 OSC'45 5 RKKSV 3 46851 7-0
C 19-11-2017 10:00 Den Dungen 6 CHC 8 39811 3-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 Alem 4 41311 1-0
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina 8 Den Dungen 6 47473 3-7
C 12-11-2017 13:30 Alem 4 Real Lunet 6 37914 1-2
C 12-11-2017 11:00 CHC 8 Maliskamp 6 38841 8-0
C 12-11-2017 11:00 BMC 7 OSC'45 5 45889 0-0
C 12-11-2017 11:00 RKKSV 3 OJC ROSMALEN 16 45956 5-4
C 12-11-2017 12:00 RKVSC 2 TGG 5 44504 7-1
C 05-11-2017 12:00 RKVSC 2 Alem 4 48314 9-2
C 05-11-2017 12:00 CHC 8 Wilhelmina 8 38764 6-0
C 05-11-2017 11:00 BMC 7 OJC ROSMALEN 16 39989 2-4
C 05-11-2017 10:00 Real Lunet 6 RKKSV 3 44695 7-0
C 05-11-2017 10:00 TGG 5 OSC'45 5 48170 1-2
C 05-11-2017 10:00 Den Dungen 6 Maliskamp 6 45557 8-0
C 29-10-2017 10:00 Wilhelmina 8 TGG 5 47648 1-2
C 29-10-2017 10:00 Maliskamp 6 Real Lunet 6 42088 0-8
C 29-10-2017 10:00 Alem 4 CHC 8 48863 3-0
C 29-10-2017 11:00 OSC'45 5 Den Dungen 6 43093 1-1
C 29-10-2017 12:30 RKKSV 3 BMC 7 37822 5-3
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 RKVSC 2 47468 0-3
C 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 OSC'45 5 43914 4-0
C 15-10-2017 10:00 Maliskamp 6 RKKSV 3 45507 2-7
C 15-10-2017 10:00 TGG 5 Alem 4 46354 6-0
C 15-10-2017 10:00 Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 16 46180 4-0
C 15-10-2017 10:00 Real Lunet 6 OSC'45 5 49286 2-5
C 15-10-2017 11:00 BMC 7 Wilhelmina 8 43727 6-2
C 15-10-2017 12:00 RKVSC 2 CHC 8 48199 8-5
C 08-10-2017 10:00 Wilhelmina 8 RKVSC 2 37200 3-6
C 08-10-2017 13:30 Alem 4 BMC 7 42569 2-1
C 08-10-2017 11:00 CHC 8 TGG 5 43320 6-1
C 08-10-2017 11:00 OSC'45 5 Maliskamp 6 40005 0-0
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 Real Lunet 6 37430 0-5
C 08-10-2017 13:00 RKKSV 3 Den Dungen 6 37779 3-4
C 01-10-2017 10:00 Real Lunet 6 TGG 5 39680 1-2
C 01-10-2017 10:00 Den Dungen 6 Alem 4 42293 6-0
C 01-10-2017 10:00 Maliskamp 6 OJC ROSMALEN 16 42583 1-2
C 01-10-2017 11:00 BMC 7 CHC 8 38360 0-3
C 01-10-2017 11:00 RKKSV 3 RKVSC 2 43229 2-2
C 01-10-2017 11:00 OSC'45 5 Wilhelmina 8 40042 8-4
C 24-09-2017 12:00 RKVSC 2 BMC 7 46665 3-2
C 24-09-2017 11:00 CHC 8 Real Lunet 6 41842 3-2
C 24-09-2017 10:30 Alem 4 Maliskamp 6 40579 8-0
C 24-09-2017 10:00 TGG 5 Den Dungen 6 42565 5-3
C 24-09-2017 10:00 Wilhelmina 8 RKKSV 3 39890 1-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKVSC 2 9 6 2 1 20 39 19 20 0
2 Den Dungen 6 9 6 1 2 19 36 15 21 0
3 Real Lunet 6 10 6 1 3 19 34 13 21 0
4 CHC 8 9 6 0 3 18 34 19 15 0
5 TGG 5 8 5 0 3 15 22 26 -4 0
6 OSC'45 5 6 4 1 1 13 24 11 13 0
7 RKKSV 3 9 4 1 4 13 26 33 -7 0
8 OJC ROSMALEN 16 9 4 0 5 12 16 22 -6 0
9 Alem 4 9 4 0 5 12 19 26 -7 0
10 BMC 7 9 3 0 6 9 27 26 1 0
11 Wilhelmina 8 10 2 0 8 6 24 45 -21 0
12 Maliskamp 6 9 0 0 9 0 10 56 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode Team
donderdag 20:30 Veld 2 Team training RKKSV 3

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode Team
do 05-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 12-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 19-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 26-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 02-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 09-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 16-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 23-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 30-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 07-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 14-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 21-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 28-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 04-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 11-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 18-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 25-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 01-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 08-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 15-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 22-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 01-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 08-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 15-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 22-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 29-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 05-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 12-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 19-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 26-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 03-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 10-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 17-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 24-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 31-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 07-06-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven