0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - RKKSV 3

Teamleden

Spelers
Jaap van Doesburg Keeper      
Jeroen vd Biezen        
Bjorn v.d. Broek        
Pieter Dielissen        
John Driessen        
Roy Eltink        
Stefan Hanenberg        
Kai Kouwenberg        
Erik van Laarhoven        
Niels van Mierlo        
Maik van Mierlo        
Peter Nieborg        
Rob Pels        
Niek Pels        
Koen Pennings        
Koen Ulijn        
Paul van Venrooij        
Ralf Verputten        
Glen Vorstermans        
Erwin van der Westen        
Thijs v Zoggel        
Bart van Zoggel        
 
Technische staf
Peter Nieborg Trainer
Cees van Iersel Leider/Trainer
Maik van Mierlo Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2017 12:30 Emplina 7 RKKSV 3 95657 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 11:00 CHC 8 Alem 4 40602 3-2
C 03-06-2018 12:00 RKVSC 2 OJC ROSMALEN 16 48666 2-1
C 03-06-2018 10:00 Den Dungen 6 OSC'45 5 49380 0-6
C 03-06-2018 10:00 Real Lunet 6 Maliskamp 6 49139 4-1
C 03-06-2018 11:00 BMC 7 RKKSV 3 44711 6-2
C 02-06-2018 17:00 TGG 5 Wilhelmina 8 45703 1-6
C 31-05-2018 19:30 Alem 4 OSC'45 5 42859 4-0
C 27-05-2018 10:00 Wilhelmina 8 Real Lunet 6 44296 2-3
C 27-05-2018 10:00 Den Dungen 6 BMC 7 43069 0-4
C 27-05-2018 10:00 Maliskamp 6 RKVSC 2 49317 0-9
C 27-05-2018 13:00 RKKSV 3 TGG 5 40026 0-2
C 27-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 CHC 8 38084 3-1
C 20-05-2018 10:00 BMC 7 Maliskamp 6 48479 10-2
C 20-05-2018 10:00 TGG 5 OJC ROSMALEN 16 37468 2-1
C 20-05-2018 10:00 Alem 4 Wilhelmina 8 48015 6-0
C 20-05-2018 12:00 CHC 8 RKKSV 3 45711 7-4
C 20-05-2018 12:00 RKVSC 2 OSC'45 5 38344 0-4
C 20-05-2018 10:00 Real Lunet 6 Den Dungen 6 45836 8-0
C 13-05-2018 10:00 Den Dungen 6 Wilhelmina 8 47237 1-1
C 13-05-2018 10:00 Maliskamp 6 CHC 8 38816 0-8
C 13-05-2018 11:00 OSC'45 5 BMC 7 47291 5-3
C 13-05-2018 10:00 Real Lunet 6 Alem 4 43397 6-3
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 RKKSV 3 39529 6-3
C 13-05-2018 10:00 TGG 5 RKVSC 2 38872 1-0
C 10-05-2018 10:30 OSC'45 5 Alem 4 48932 5-1
C 10-05-2018 11:00 BMC 7 Den Dungen 6 45915 3-0
C 10-05-2018 10:00 Real Lunet 6 Wilhelmina 8 45945 8-2
C 06-05-2018 10:00 Maliskamp 6 OSC'45 5 45383 1-6
C 06-05-2018 10:00 Real Lunet 6 OJC ROSMALEN 16 48749 7-4
C 06-05-2018 11:00 BMC 7 Alem 4 49094 1-3
C 06-05-2018 12:00 RKVSC 2 Wilhelmina 8 45583 8-0
C 06-05-2018 10:00 Den Dungen 6 RKKSV 3 38165 3-2
C 06-05-2018 10:00 TGG 5 CHC 8 43540 3-2
C 03-05-2018 19:00 Maliskamp 6 Alem 4 142706 3-4
C 29-04-2018 11:00 OSC'45 5 Real Lunet 6 46476 4-3
C 29-04-2018 11:00 CHC 8 RKVSC 2 41582 1-0
C 29-04-2018 10:00 Wilhelmina 8 BMC 7 43763 0-8
C 29-04-2018 10:30 Alem 4 TGG 5 40054 1-5
C 29-04-2018 12:00 RKKSV 3 Maliskamp 6 48415 0-0
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 Den Dungen 6 48196 2-2
C 22-04-2018 11:00 CHC 8 Den Dungen 6 43313 0-4
C 22-04-2018 11:00 BMC 7 TGG 5 40169 1-2
C 22-04-2018 11:00 RKKSV 3 OSC'45 5 48295 1-2
C 22-04-2018 10:00 Wilhelmina 8 Maliskamp 6 47932 3-0
C 22-04-2018 12:00 RKVSC 2 Real Lunet 6 40419 6-0
C 22-04-2018 13:30 Alem 4 OJC ROSMALEN 16 43203 3-6
C 19-04-2018 18:45 OSC'45 5 Maliskamp 6 99594 12-1
C 19-04-2018 18:45 Real Lunet 6 CHC 8 142659 1-2
C 15-04-2018 10:00 Den Dungen 6 TGG 5 42710 1-1
C 15-04-2018 11:00 OSC'45 5 OJC ROSMALEN 16 41647 2-0
C 15-04-2018 11:00 RKKSV 3 Wilhelmina 8 46822 4-0
C 15-04-2018 11:00 BMC 7 RKVSC 2 48039 0-4
C 15-04-2018 10:00 Real Lunet 6 CHC 8 47483 0-0
C 15-04-2018 10:00 Maliskamp 6 Alem 4 47554 0-0
C 12-04-2018 18:30 BMC 7 OSC'45 5 45889 3-5
C 12-04-2018 19:30 Alem 4 RKKSV 3 38865 2-2
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 Maliskamp 6 38623 6-1
C 08-04-2018 10:00 TGG 5 Real Lunet 6 46683 2-2
C 08-04-2018 11:00 CHC 8 BMC 7 44535 1-4
C 08-04-2018 12:00 RKVSC 2 RKKSV 3 39671 3-3
C 08-04-2018 10:00 Wilhelmina 8 OSC'45 5 43602 0-3
C 08-04-2018 10:00 Alem 4 Den Dungen 6 44774 1-1
C 25-03-2018 12:30 RKKSV 3 Alem 4 39247 1-2
C 25-03-2018 10:00 Maliskamp 6 TGG 5 40912 0-5
C 25-03-2018 10:00 Real Lunet 6 BMC 7 42515 2-1
C 25-03-2018 10:00 Den Dungen 6 RKVSC 2 47756 1-4
C 25-03-2018 11:00 OSC'45 5 CHC 8 44888 3-1
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 Wilhelmina 8 37620 2-4
C 11-03-2018 10:00 Wilhelmina 8 CHC 8 44677 5-1
C 11-03-2018 10:00 Maliskamp 6 Den Dungen 6 38053 1-7
C 11-03-2018 11:00 OSC'45 5 TGG 5 43394 5-0
C 11-03-2018 13:30 Alem 4 RKVSC 2 42278 0-3
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 16 BMC 7 46132 4-1
C 11-03-2018 13:00 RKKSV 3 Real Lunet 6 40499 2-1
C 18-02-2018 12:00 RKVSC 2 Maliskamp 6 44383 13-0
C 18-02-2018 11:00 CHC 8 OJC ROSMALEN 16 44652 2-4
C 04-02-2018 11:00 RKVSC 2 Den Dungen 6 45450 2-0
C 04-02-2018 11:00 CHC 8 OSC'45 5 46816 4-4
C 28-01-2018 10:00 TGG 5 RKKSV 3 39773 2-1
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 TGG 5 47413 3-3
C 03-12-2017 10:00 Wilhelmina 8 Alem 4 44790 1-3
C 03-12-2017 10:00 Maliskamp 6 BMC 7 46933 2-5
C 03-12-2017 10:00 Den Dungen 6 Real Lunet 6 40537 0-3
C 03-12-2017 11:00 OSC'45 5 RKVSC 2 40609 3-0
C 03-12-2017 12:45 RKKSV 3 CHC 8 41168 2-3
C 26-11-2017 10:00 Wilhelmina 8 OJC ROSMALEN 16 41919 2-1
C 26-11-2017 10:00 TGG 5 Maliskamp 6 38547 3-1
C 26-11-2017 11:00 BMC 7 Real Lunet 6 39060 1-3
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 Alem 4 41311 1-0
C 19-11-2017 10:00 Den Dungen 6 CHC 8 39811 3-0
C 19-11-2017 11:00 OSC'45 5 RKKSV 3 46851 7-0
C 19-11-2017 10:00 Maliskamp 6 Wilhelmina 8 46402 4-7
C 19-11-2017 10:00 Real Lunet 6 RKVSC 2 40230 1-1
C 19-11-2017 10:00 TGG 5 BMC 7 41948 2-7
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina 8 Den Dungen 6 47473 3-7
C 12-11-2017 13:30 Alem 4 Real Lunet 6 37914 1-2
C 12-11-2017 11:00 CHC 8 Maliskamp 6 38841 8-0
C 12-11-2017 11:00 RKKSV 3 OJC ROSMALEN 16 45956 5-4
C 12-11-2017 12:00 RKVSC 2 TGG 5 44504 7-1
C 05-11-2017 10:00 Real Lunet 6 RKKSV 3 44695 7-0
C 05-11-2017 10:00 Den Dungen 6 Maliskamp 6 45557 8-0
C 05-11-2017 10:00 TGG 5 OSC'45 5 48170 1-2
C 05-11-2017 12:00 RKVSC 2 Alem 4 48314 9-2
C 05-11-2017 11:00 BMC 7 OJC ROSMALEN 16 39989 2-4
C 05-11-2017 12:00 CHC 8 Wilhelmina 8 38764 6-0
C 29-10-2017 10:00 Wilhelmina 8 TGG 5 47648 1-2
C 29-10-2017 10:00 Maliskamp 6 Real Lunet 6 42088 0-8
C 29-10-2017 10:00 Alem 4 CHC 8 48863 3-0
C 29-10-2017 11:00 OSC'45 5 Den Dungen 6 43093 1-1
C 29-10-2017 12:30 RKKSV 3 BMC 7 37822 5-3
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 RKVSC 2 47468 0-3
C 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 OSC'45 5 43914 4-0
C 15-10-2017 10:00 Maliskamp 6 RKKSV 3 45507 2-7
C 15-10-2017 10:00 TGG 5 Alem 4 46354 6-0
C 15-10-2017 10:00 Real Lunet 6 OSC'45 5 49286 2-5
C 15-10-2017 11:00 BMC 7 Wilhelmina 8 43727 6-2
C 15-10-2017 12:00 RKVSC 2 CHC 8 48199 8-5
C 15-10-2017 10:00 Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 16 46180 4-0
C 08-10-2017 11:00 CHC 8 TGG 5 43320 6-1
C 08-10-2017 10:00 Wilhelmina 8 RKVSC 2 37200 3-6
C 08-10-2017 13:30 Alem 4 BMC 7 42569 2-1
C 08-10-2017 11:00 OSC'45 5 Maliskamp 6 40005 0-0
C 08-10-2017 13:00 RKKSV 3 Den Dungen 6 37779 3-4
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 Real Lunet 6 37430 0-5
C 01-10-2017 10:00 Real Lunet 6 TGG 5 39680 1-2
C 01-10-2017 10:00 Maliskamp 6 OJC ROSMALEN 16 42583 1-2
C 01-10-2017 11:00 BMC 7 CHC 8 38360 0-3
C 01-10-2017 11:00 RKKSV 3 RKVSC 2 43229 2-2
C 01-10-2017 11:00 OSC'45 5 Wilhelmina 8 40042 8-4
C 01-10-2017 10:00 Den Dungen 6 Alem 4 42293 6-0
C 24-09-2017 12:00 RKVSC 2 BMC 7 46665 3-2
C 24-09-2017 11:00 CHC 8 Real Lunet 6 41842 3-2
C 24-09-2017 10:30 Alem 4 Maliskamp 6 40579 8-0
C 24-09-2017 10:00 TGG 5 Den Dungen 6 42565 5-3
C 24-09-2017 10:00 Wilhelmina 8 RKKSV 3 39890 1-2

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode Team
donderdag 20:30 Veld 2 Team training RKKSV 3

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode Team
do 05-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 12-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 19-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 26-10-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 02-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 09-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 16-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 23-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 30-11-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 07-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 14-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 21-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 28-12-17 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 04-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 11-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 18-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 25-01-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 01-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 08-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 15-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 22-02-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 01-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 08-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 15-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 22-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 29-03-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 05-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 12-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 19-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 26-04-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 03-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 10-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 17-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 24-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 31-05-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3
do 07-06-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training RKKSV 3

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven