0592 Veteranen 35+ Zondag
Senioren - RKKSV VE1
Teamleden
Spelers | |||||||
Marcel v.d. Doelen | |||||||
Rob van Gool | |||||||
Frans van Heertum | |||||||
Mark van Lier | |||||||
Chris van Lokven | |||||||
Mari Nout | |||||||
Jan van Rixtel | |||||||
Paul Schimmel | |||||||
Peter Slangen | |||||||
Peter van Venrooij | |||||||
Bennie Vissers | |||||||
Technische staf | |||||||
Frank van Nistelrooij | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-06-2018 10:00 | CHC VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49423 | 5-2 | ||
C | 03-06-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | FC Engelen VE1 | 49549 | 5-0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | RWB VE1 | Emplina VE1 | 49510 | 2-2 | ||
C | 31-05-2018 20:00 | HRC'14 VE1 | Den Dungen VE1 | 49505 | 3-3 | ||
C | 30-05-2018 19:00 | Emplina VE1 | CHC VE1 | 49452 | 3-6 | ||
C | 27-05-2018 09:30 | HRC'14 VE1 | RKKSV VE1 | 49502 | 9-0 | ||
C | 27-05-2018 09:30 | CHC VE2 | Jan van Arckel VE1 | 49433 | 2-1 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | DSC VE1 | RWB VE1 | 49448 | 8-3 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Emplina VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49462 | 3-1 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | CHC VE1 | 49518 | 2-2 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Den Dungen VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49534 | 0-3 | ||
C | 20-05-2018 19:30 | Jan van Arckel VE1 | FC Engelen VE1 | 143045 | 4-3 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | RKKSV VE1 | Emplina VE1 | 49488 | 2-5 | ||
C | 20-05-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | Den Dungen VE1 | 49550 | 4-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | CHC VE1 | CHC VE2 | 49419 | 4-6 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | RWB VE1 | HRC'14 VE1 | 49514 | 1-5 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Jan van Arckel VE1 | FC Engelen VE1 | 49471 | 4-2 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | DSC VE1 | 49476 | 1-6 | ||
C | 18-05-2018 19:15 | RKKSV VE1 | CHC VE2 | 49486 | 4-6 | ||
C | 17-05-2018 19:15 | Jan van Arckel VE1 | DSC VE1 | 49465 | 0-4 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Den Dungen VE1 | RKKSV VE1 | 49535 | 6-4 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | RWB VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49512 | 3-0 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | CHC VE2 | 49519 | 2-3 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Jan van Arckel VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49473 | 1-7 | ||
C | 13-05-2018 09:30 | HRC'14 VE1 | DSC VE1 | 49498 | 3-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | RWB VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49517 | 4-1 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | CHC VE2 | RKKSV VE1 | 49435 | 8-0 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49522 | 2-3 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | Den Dungen VE1 | 49483 | 9-2 | ||
C | 06-05-2018 09:30 | HRC'14 VE1 | CHC VE2 | 49497 | 7-0 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Jan van Arckel VE1 | CHC VE1 | 49463 | 2-7 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | Emplina VE1 | Den Dungen VE1 | 49461 | 6-1 | ||
C | 06-05-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | DSC VE1 | 49542 | 4-8 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | RWB VE1 | FC Engelen VE1 | 49515 | 4-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | RKKSV VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49490 | 3-2 | ||
C | 03-05-2018 18:45 | CHC VE2 | Emplina VE1 | 49432 | 6-2 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49478 | 5-5 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | DSC VE1 | RKKSV VE1 | 49446 | 8-0 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | HRC'14 VE1 | 49525 | 2-2 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | Den Dungen VE1 | RWB VE1 | 49537 | 3-0 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | CHC VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49429 | 4-4 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | CHC VE1 | HRC'14 VE1 | 49425 | 1-6 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | CHC VE2 | Den Dungen VE1 | 49439 | 7-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | DSC VE1 | Emplina VE1 | 49443 | 4-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | FC Engelen VE1 | 49482 | 2-2 | ||
C | 22-04-2018 10:00 | RKKSV VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49489 | 2-5 | ||
C | 22-04-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | RWB VE1 | 49548 | 6-0 | ||
C | 17-04-2018 18:45 | Nieuwkuijk VE1 | CHC VE2 | 49475 | 2-6 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | CHC VE2 | DSC VE1 | 49431 | 5-3 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Den Dungen VE1 | FC Engelen VE1 | 49538 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | RWB VE1 | CHC VE1 | 49507 | 4-3 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Emplina VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49456 | 2-1 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | RKKSV VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49495 | 5-4 | ||
C | 15-04-2018 09:30 | HRC'14 VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49500 | 3-2 | ||
C | 10-04-2018 19:30 | Den Dungen VE1 | CHC VE2 | 49530 | 4-3 | ||
C | 08-04-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | CHC VE2 | 49541 | 3-7 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | Emplina VE1 | 49521 | 1-6 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | HRC'14 VE1 | 49480 | 1-2 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | CHC VE1 | RKKSV VE1 | 49424 | 11-5 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Jan van Arckel VE1 | RWB VE1 | 49470 | 1-5 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | DSC VE1 | Den Dungen VE1 | 49450 | 6-1 | ||
C | 25-03-2018 09:30 | HRC'14 VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49506 | 10-0 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Den Dungen VE1 | CHC VE1 | 49529 | 2-2 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | CHC VE2 | Nieuwkuijk VE1 | 49434 | 7-4 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | DSC VE1 | 49520 | 1-3 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Emplina VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49455 | 6-2 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | RWB VE1 | RKKSV VE1 | 49513 | 3-3 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Emplina VE1 | HRC'14 VE1 | 49458 | 4-3 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49484 | 3-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Den Dungen VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49533 | 8-2 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | FC Engelen VE1 | RKKSV VE1 | 49524 | 1-3 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | DSC VE1 | CHC VE1 | 49441 | 8-3 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | CHC VE2 | RWB VE1 | 49437 | 6-1 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | RKKSV VE1 | HRC'14 VE1 | 49491 | 2-4 | ||
C | 18-02-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | Emplina VE1 | 49543 | 0-9 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | RWB VE1 | DSC VE1 | 49509 | 1-4 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | CHC VE1 | FC Engelen VE1 | 49427 | 3-0 | ||
C | 18-02-2018 10:00 | Jan van Arckel VE1 | CHC VE2 | 49464 | 4-4 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | RWB VE1 | Den Dungen VE1 | 49516 | 0-3 | ||
C | 04-02-2018 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | RKKSV VE1 | 49546 | 3-1 | ||
C | 04-02-2018 10:00 | DSC VE1 | HRC'14 VE1 | 49447 | 1-3 | ||
C | 28-01-2018 10:00 | CHC VE1 | Emplina VE1 | 49421 | 1-1 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | DSC VE1 | CHC VE2 | 95051 | 2-2 | ||
C | 03-12-2017 12:15 | Den Dungen VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49539 | 4-0 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | DSC VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49445 | 6-4 | ||
C | 03-12-2017 09:30 | HRC'14 VE1 | RWB VE1 | 49503 | 1-1 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Emplina VE1 | RKKSV VE1 | 49457 | 6-2 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | CHC VE2 | CHC VE1 | 49430 | 1-7 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | RKKSV VE1 | RWB VE1 | 49492 | 2-3 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | CHC VE1 | Den Dungen VE1 | 49428 | 6-2 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | Jan van Arckel VE1 | Emplina VE1 | 49466 | 0-6 | ||
C | 26-11-2017 10:00 | DSC VE1 | FC Engelen VE1 | 49449 | 8-4 | ||
C | 26-11-2017 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | HRC'14 VE1 | 49547 | 2-6 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | Emplina VE1 | DSC VE1 | 49454 | 5-2 | ||
C | 19-11-2017 11:00 | FC Engelen VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49523 | 1-4 | ||
C | 19-11-2017 09:30 | HRC'14 VE1 | CHC VE1 | 49496 | 4-0 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | Jan van Arckel VE1 | RKKSV VE1 | 49468 | 1-4 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | RWB VE1 | 49481 | 3-2 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | RKKSV VE1 | Den Dungen VE1 | 49494 | 1-4 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49544 | 3-6 | ||
C | 12-11-2017 10:00 | CHC VE2 | FC Engelen VE1 | 49438 | 8-3 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | HRC'14 VE1 | Emplina VE1 | 49499 | 6-1 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | Jan van Arckel VE1 | Den Dungen VE1 | 49472 | 1-4 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49545 | 1-8 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | RWB VE1 | CHC VE2 | 49508 | 2-7 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | RKKSV VE1 | FC Engelen VE1 | 49493 | 3-1 | ||
C | 05-11-2017 10:00 | CHC VE1 | DSC VE1 | 49420 | 2-7 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Emplina VE1 | RWB VE1 | 49459 | 7-2 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | FC Engelen VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49528 | 6-1 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Den Dungen VE1 | HRC'14 VE1 | 49536 | 4-2 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | CHC VE1 | 49474 | 1-3 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | DSC VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49444 | 9-2 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | BVV/Timmermans Infra VE1 | CHC VE1 | 49540 | 1-6 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | Emplina VE1 | CHC VE2 | 49453 | 6-2 | ||
C | 15-10-2017 09:30 | HRC'14 VE1 | FC Engelen VE1 | 49504 | 4-1 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Jan van Arckel VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49467 | 3-1 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | RKKSV VE1 | DSC VE1 | 49487 | 2-14 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | CHC VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49422 | 8-4 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | DSC VE1 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49451 | 10-0 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | RKKSV VE1 | 49479 | 4-5 | ||
C | 08-10-2017 10:00 | FC Engelen VE1 | RWB VE1 | 49526 | 3-1 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | Den Dungen VE1 | Emplina VE1 | 49532 | 1-3 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | CHC VE2 | HRC'14 VE1 | 49436 | 2-5 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | RKKSV VE1 | CHC VE1 | 49485 | 2-11 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | HRC'14 VE1 | Nieuwkuijk VE1 | 49501 | 3-1 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | RWB VE1 | Jan van Arckel VE1 | 49511 | 2-0 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Emplina VE1 | FC Engelen VE1 | 49460 | 6-0 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Den Dungen VE1 | DSC VE1 | 49531 | 10-5 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | CHC VE2 | BVV/Timmermans Infra VE1 | 49440 | 0-0 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | FC Engelen VE1 | Den Dungen VE1 | 49527 | 3-5 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Nieuwkuijk VE1 | Emplina VE1 | 49477 | 2-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Jan van Arckel VE1 | HRC'14 VE1 | 49469 | 2-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | DSC VE1 | CHC VE2 | 49442 | 0-0 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | CHC VE1 | RWB VE1 | 49426 | 4-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-10-2017 11:00 | Emplina VE1 | RKKSV VE1 | 94855 | 4-1 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 | TA_Trainingsveld achter | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|