0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - RKKSV JO19

Teamleden

Spelers
Bradley Alsemgeest        
Koen Coppens        
Tjeu Dielissen        
Max Dollevoet        
Rowan van Engelen        
Cas van Hemmen        
Max van Hemmen        
Daan de Laat        
Gijs van Niftrik        
Guus van Nistelrooij        
Bas Peijnenburg        
Dirk Schimmel        
Roy van Venrooij        
Robin Verstappen        
Colin Voss        
 
Technische staf
Jur van Hoek Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 14:30 RKKSV JO19 SCG'18 JO19-3 A (Adrie) van Osch 108797 1 - 0
C 18-05-2019 13:00 DSC JO19-2 RKKSV JO19 M. (Mark) van Osch 107679 1 - 3
C 11-05-2019 15:00 RKKSV JO19 Emplina JO19-5 A (Adrie) van Osch 108173 4 - 0
C 04-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 RKKSV JO19 J.M. (Hans) de Bresser 108042 1 - 4
C 13-04-2019 14:30 RKKSV JO19 BVV/Timmermans Infra JO19-1 J. (John) Geenen 107391 2 - 2
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 RKKSV JO19 P (Peter) Willems 107737 1 - 10
C 23-03-2019 14:30 RKKSV JO19 Haarsteeg JO19-3 A (Adrie) van Osch 108068 3 - 0
C 16-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19 J.M. (Hans) Pennings 107469 0 - 7
C 09-03-2019 13:30 RKKSV JO19 FC Engelen JO19-3 A (Adrie) van Osch 108034 6 - 2
C 16-02-2019 14:30 RKKSV JO19 BMC JO19-2 P.P.M. (Paul) Schimmel 107249 4 - 0
C 09-02-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 RKKSV JO19 J. (John) Koman 107237 0 - 5
C 15-12-2018 13:15 FC Engelen JO19-2 RKKSV JO19 J. (John) Sluyter 102182 1 - 5
C 08-12-2018 14:30 Beesd JO19-1 RKKSV JO19 A. (André) van derBurg 95990 4 - 1
C 01-12-2018 14:30 RKKSV JO19 Haaften JO19-1 J. (Jan) Termeer 95989 2 - 3
C 24-11-2018 14:30 RKKSV JO19 BVV/Timmermans Infra JO19-1 J. (John) Geenen 95991 1 - 1
C 17-11-2018 vervallen FC Engelen JO19-2 RKKSV JO19 33991
C 17-11-2018 14:00 Rhelico JO19-1 RKKSV JO19 Afgeschermd 95988 6 - 1
C 14-11-2018 19:00 Wilhelmina JO19-2 RKKSV JO19 Afgeschermd 96006 0 - 2
C 10-11-2018 14:30 RKKSV JO19 Emplina JO19-3 A (Adrie) vanOsch 95998 1 - 3
C 27-10-2018 14:30 RKKSV JO19 SC Everstein JO19-1 A (Adrie) vanOsch 95987 1 - 3
C 13-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 RKKSV JO19 W. (Willy) vanHout 96012 3 - 1
C 13-10-2018 vervallen Wilhelmina'26 JO19-1 RKKSV JO19 34450
C 06-10-2018 14:30 RKKSV JO19 DSS'14 JO19-1 A (Adrie) vanOsch 95986 0 - 4
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 RKKSV JO19 Afgeschermd 95985 -
C 29-09-2018 vervallen Essche Boys JO19-1 RKKSV JO19 92391
C 22-09-2018 vervallen RKKSV JO19 SC Elshout JO19-1 33492
B 15-09-2018 14:30 RKKSV JO19 Wilhelmina JO19-2 A (Adrie) vanOsch 3834 1 - 5
B 08-09-2018 vervallen RKKSV JO19 FC Tilburg JO19-4 21733
B 01-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19 Afgeschermd 3975 0 - 9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Emplina JO19-5 107695 1-5
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Helvoirt JO19-2 107872 2-4
C 25-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haarsteeg JO19-3 107522 4-4
C 25-05-2019 14:30 RKKSV JO19-1 SCG'18 JO19-3 108797 1-0
C 25-05-2019 13:15 FC Engelen JO19-3 DSC JO19-2 108110 3-0
C 20-05-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 BMC JO19-2 107947 2-4
C 18-05-2019 13:00 DSC JO19-2 RKKSV JO19-1 107679 1-3
C 18-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-3 108131 25-1
C 18-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 FC Engelen JO19-3 108129 1-2
C 18-05-2019 15:00 BMC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 107181 7-1
C 18-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107533 6-5
C 15-05-2019 19:00 Emplina JO19-5 Nivo Sparta JO19-4 107410 2-1
C 11-05-2019 15:00 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-5 108173 4-0
C 11-05-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 SCG'18 JO19-3 108096 1-5
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Haarsteeg JO19-3 108316 2-5
C 11-05-2019 15:00 BMC JO19-2 DSC JO19-2 108030 0-0
C 11-05-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107371 0-7
C 08-05-2019 19:00 DSC JO19-2 Nivo Sparta JO19-4 107796 5-1
C 07-05-2019 20:00 Nivo Sparta JO19-4 Helvoirt JO19-2 108458 1-1
C 04-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-3 108469 16-3
C 04-05-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 FC Engelen JO19-3 108617 2-1
C 04-05-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 RKKSV JO19-1 108042 1-4
C 04-05-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 108422 1-1
C 04-05-2019 15:00 Emplina JO19-5 BMC JO19-2 109003 4-1
C 17-04-2019 19:00 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Nivo Sparta JO19-4 109005 9-2
C 13-04-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107391 2-2
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DSC JO19-2 108026 1-4
C 13-04-2019 15:00 BMC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108298 2-2
C 13-04-2019 15:00 Emplina JO19-5 Haarsteeg JO19-3 108454 4-0
C 13-04-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 107322 5-2
C 08-04-2019 19:30 Nivo Sparta JO19-4 SCG'18 JO19-3 107696 1-6
C 06-04-2019 15:15 DSC JO19-2 Emplina JO19-5 107731 2-4
C 06-04-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 FC Engelen JO19-3 108507 2-2
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 RKKSV JO19-1 107737 1-10
C 06-04-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 108878 2-1
C 06-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 BMC JO19-2 107294 4-3
C 04-04-2019 18:15 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108091 3-2
C 30-03-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 Emplina JO19-5 108117 0-3
C 30-03-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 DSC JO19-2 107769 2-7
C 25-03-2019 19:00 Nivo Sparta JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 108656 2-2
C 23-03-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 Wilhelmina JO19-3 107985 1-3
C 23-03-2019 14:30 RKKSV JO19-1 Haarsteeg JO19-3 108068 3-0
C 23-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 BVV/Timmermans Infra JO19-1 108981 1-5
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 FC Engelen JO19-3 108257 0-3
C 23-03-2019 15:00 BMC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107686 3-3
C 23-03-2019 15:15 DSC JO19-2 Helvoirt JO19-2 108341 4-3
C 16-03-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 BMC JO19-2 108384 6-1
C 16-03-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Haarsteeg JO19-3 108813 2-0
C 16-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19-1 107469 0-7
C 09-03-2019 13:30 RKKSV JO19-1 FC Engelen JO19-3 108034 6-2
C 09-03-2019 15:00 Emplina JO19-5 SCG'18 JO19-3 107229 1-3
C 09-03-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 Helvoirt JO19-2 107566 3-2
C 09-03-2019 15:00 BMC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 108931 3-1
C 09-03-2019 15:15 DSC JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107878 2-1
C 16-02-2019 15:15 FC Engelen JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 108425 7-1
C 16-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 108994 6-0
C 16-02-2019 14:30 RKKSV JO19-1 BMC JO19-2 107249 4-0
C 16-02-2019 14:45 Haarsteeg JO19-3 DSC JO19-2 107844 5-0
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-5 108520 2-7
C 16-02-2019 15:00 SCG'18 JO19-3 Helvoirt JO19-2 107337 1-3
C 09-02-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-4 RKKSV JO19-1 107237 0-5
C 09-02-2019 15:00 BMC JO19-2 Haarsteeg JO19-3 107173 1-3
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Wilhelmina JO19-3 107925 4-1
C 09-02-2019 14:45 Helvoirt JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 107279 1-6
C 09-02-2019 14:30 Emplina JO19-5 FC Engelen JO19-3 107570 2-1
C 09-02-2019 15:15 DSC JO19-2 SCG'18 JO19-3 107262 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 11:00 Haaften JO19-1 Rhelico JO19-1 32718 0-0
C 18-12-2018 20:00 DSS'14 JO19-1 Rhelico JO19-1 32891 3-2
C 15-12-2018 14:00 Den Dungen JO19-2 Rhelico JO19-1 96014 0-6
C 15-12-2018 13:15 FC Engelen JO19-2 RKKSV JO19-1 102182 1-5
C 15-12-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 DSS'14 JO19-1 95978 1-2
C 15-12-2018 14:30 Beesd JO19-1 SC Everstein JO19-1 33293 8-4
C 15-12-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Emplina JO19-3 96007 0-6
C 08-12-2018 14:30 Beesd JO19-1 RKKSV JO19-1 95990 4-1
C 08-12-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 BVV/Timmermans Infra JO19-1 96018 5-0
C 08-12-2018 12:15 Haaften JO19-1 FC Engelen JO19-2 95984 0-0
C 03-12-2018 20:00 Den Dungen JO19-2 Beesd JO19-1 96016 3-5
C 01-12-2018 14:00 Rhelico JO19-1 Wilhelmina JO19-2 96005 9-1
C 01-12-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Haaften JO19-1 95989 2-3
C 01-12-2018 15:00 Emplina JO19-3 Beesd JO19-1 95997 5-2
C 01-12-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 SC Everstein JO19-1 95983 1-2
C 24-11-2018 12:00 SC Everstein JO19-1 Emplina JO19-3 95996 2-5
C 24-11-2018 14:30 Beesd JO19-1 FC Engelen JO19-2 95982 3-0
C 24-11-2018 14:30 RKKSV JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 95991 1-1
C 24-11-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 Den Dungen JO19-2 96017 3-0
C 17-11-2018 14:00 Rhelico JO19-1 RKKSV JO19-1 95988 6-1
C 17-11-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 Wilhelmina JO19-2 96004 2-2
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO19-3 BVV/Timmermans Infra JO19-1 95999 4-0
C 17-11-2018 12:30 SC Everstein JO19-1 Haaften JO19-1 33972 2-3
C 14-11-2018 19:00 Wilhelmina JO19-2 RKKSV JO19-1 96006 0-2
C 10-11-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Den Dungen JO19-2 96015 2-4
C 10-11-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 SC Everstein JO19-1 32930 3-2
C 10-11-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-3 95998 1-3
C 10-11-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 FC Engelen JO19-2 95981 3-1
C 10-11-2018 14:30 Beesd JO19-1 Rhelico JO19-1 33598 2-4
C 03-11-2018 12:15 Haaften JO19-1 Beesd JO19-1 33025 3-3
C 03-11-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 FC Engelen JO19-2 95980 4-1
C 03-11-2018 12:15 SC Everstein JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 95977 4-2
C 27-10-2018 14:30 RKKSV JO19-1 SC Everstein JO19-1 95987 1-3
C 27-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haaften JO19-1 95976 0-3
C 27-10-2018 14:30 Beesd JO19-1 Wilhelmina JO19-2 96003 6-4
C 27-10-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 Den Dungen JO19-2 96013 4-2
C 27-10-2018 15:00 Emplina JO19-3 DSS'14 JO19-1 95995 1-0
C 13-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 RKKSV JO19-1 96012 3-1
C 13-10-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 Beesd JO19-1 32877 2-4
C 13-10-2018 12:15 Haaften JO19-1 Emplina JO19-3 95994 1-3
C 13-10-2018 12:45 SC Everstein JO19-1 Wilhelmina JO19-2 96002 1-3
C 13-10-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 33695 0-0
C 13-10-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 33563 0-0
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Wilhelmina JO19-2 33163 0-0
C 13-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Emplina JO19-3 78626 0-0
C 13-10-2018 14:00 Rhelico JO19-1 FC Engelen JO19-2 95979 8-0
C 06-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Rhelico JO19-1 95975 2-5
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Haaften JO19-1 96001 4-4
C 06-10-2018 15:00 Emplina JO19-3 Den Dungen JO19-2 96011 6-2
C 06-10-2018 16:30 Emplina JO19-3 Wilhelmina'26 JO19-1 78625 0-0
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Den Dungen JO19-2 33299 0-0
C 06-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 SC Elshout JO19-1 92392 0-0
C 06-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 FC Engelen JO19-2 34188 0-0
C 06-10-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33866 0-0
C 06-10-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Achilles Veen JO19-1 33756 0-0
C 06-10-2018 14:30 RKKSV JO19-1 DSS'14 JO19-1 95986 0-4
C 29-09-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 Haarsteeg JO19-2 33190 0-0
C 29-09-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 33610 0-0
C 29-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-2 32853 0-0
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 Emplina JO19-3 78624 0-0
C 29-09-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Den Dungen JO19-2 34231 0-0
C 29-09-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 RKKSV JO19-1 92391 0-0
C 29-09-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 SC Everstein JO19-1 96010 5-3
C 29-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Wilhelmina JO19-2 96008 3-2
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO19-2 RKKSV JO19-1 95985 0-0
C 29-09-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 Haaften JO19-1 32889 1-1
C 29-09-2018 14:00 Rhelico JO19-1 Emplina JO19-3 95993 3-4
C 24-09-2018 20:00 SC Everstein JO19-1 Rhelico JO19-1 34265 4-4
C 22-09-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-1 32712 0-0
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 Achilles Veen JO19-1 34257 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 FC Engelen JO19-2 34249 0-0
C 22-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 33371 0-0
C 22-09-2018 16:30 Emplina JO19-3 Essche Boys JO19-1 92390 0-0
C 22-09-2018 15:00 Emplina JO19-3 FC Engelen JO19-2 95992 2-1
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 DSS'14 JO19-1 96000 1-0
C 22-09-2018 14:30 Beesd JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 95974 1-3
C 22-09-2018 12:15 Haaften JO19-1 Den Dungen JO19-2 96009 3-0
C 22-09-2018 14:30 RKKSV JO19-1 SC Elshout JO19-1 33492 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Wilhelmina JO19-2 3834 1-5
B 15-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 21734 0-0
B 08-09-2018 14:45 Wilhelmina JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 4282 7-1
B 08-09-2018 14:30 RKKSV JO19-1 FC Tilburg JO19-4 21733 0-0
B 01-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 RKKSV JO19-1 3975 0-9
B 01-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-4 Wilhelmina JO19-2 21732 0-0

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKKSV JO19-1 11 10 1 0 31 49 7 42 0
2 Emplina JO19-5 11 8 0 3 24 33 20 13 0
3 B.V.V. JO19-1 11 7 2 2 23 65 24 41 0
4 Haarsteeg JO19-3 11 7 1 3 22 50 22 28 0
5 FC Engelen JO19-3 11 6 1 4 19 32 24 8 0
6 DSC JO19-2 11 6 1 4 19 27 23 4 0
7 SCG'18 JO19-3 11 5 3 3 18 29 20 9 0
8 BMC JO19-2 11 3 3 5 12 25 30 -5 0
9 Helvoirt JO19-2 11 3 2 6 11 20 29 -9 0
10 OJC ROSMALEN JO19-5 11 1 2 8 5 13 43 -30 0
11 Wilhelmina JO19-3 11 1 0 10 3 19 87 -68 0
12 Nivo Sparta JO19-4 11 0 2 9 2 14 47 -33 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Emplina JO19-3 10 10 0 0 30 39 12 27 0
2 Rhelico JO19-1 9 6 1 2 19 47 17 30 0
3 Beesd JO19-1 10 6 1 3 19 38 29 9 0
4 DSS'14 JO19-1 10 6 1 3 19 22 13 9 0
5 Haaften JO19-1 8 4 3 1 15 21 15 6 0
6 Den Dungen JO19-2 10 4 0 6 12 24 33 -9 0
7 SC Everstein JO19-1 10 3 1 6 10 27 35 -8 0
8 B.V.V. JO19-1 10 3 1 6 10 15 28 -13 0
9 Wilhelmina JO19-2 10 2 2 6 8 19 37 -18 0
10 RKKSV JO19-1 10 2 1 7 7 15 28 -13 0
11 FC Engelen JO19-2 9 1 1 7 4 11 31 -20 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Wilhelmina JO19-2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 RKKSV JO19-1 2 1 0 1 3 10 5 5 0
3 OJC ROSMALEN JO19-5 2 0 0 2 0 1 16 -15 0

Training

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven