0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jaap van Doesburg | Keeper | ||||||
Jeroen vd Biezen | |||||||
Bjorn v.d. Broek | |||||||
Pieter Dielissen | |||||||
Roy Eltink | |||||||
Kai Kouwenberg | |||||||
Erik van Laarhoven | |||||||
Niels van Mierlo | |||||||
Maik van Mierlo | |||||||
Peter Nieborg | |||||||
Rob Pels | |||||||
Niek Pels | |||||||
Koen Pennings | |||||||
Koen Ulijn | |||||||
Paul van Venrooij | |||||||
Ralf Verputten | |||||||
Glen Vorstermans | |||||||
Thijs v Zoggel | |||||||
Danny van Zoggel | |||||||
Bart van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Peter Nieborg | Trainer | ||||||
Cees van Iersel | Leider/Trainer | ||||||
Maik van Mierlo | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | Essche Boys 5 | 80518 | 3-1 | ||
C | 26-05-2019 12:15 | Den Dungen 7 | BVV/Timmermans Infra 4 | 80695 | 1-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Boxtel 7 | SV BLC 2 | 86882 | 1-6 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | BMC 7 | Wilhelmina 11 | 80511 | 2-2 | ||
C | 26-05-2019 11:30 | Maliskamp 5 | RKKSV 3 | 80177 | 1-5 | ||
C | 26-05-2019 11:00 | SBC 6 | RKDVC 7 | 88835 | 3-0 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Essche Boys 5 | BMC 7 | 83725 | 2-11 | ||
C | 19-05-2019 10:30 | RKDVC 7 | Den Dungen 7 | 84568 | 3-2 | ||
C | 19-05-2019 10:50 | RKKSV 3 | Boxtel 7 | 81027 | 5-0 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | SBC 6 | 80494 | 0-3 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | SV BLC 2 | OJC ROSMALEN 13 | 89941 | 12-0 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | Maliskamp 5 | 89730 | 5-0 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | RKKSV 3 | 89136 | 1-7 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | BMC 7 | Boxtel 7 | 84769 | 7-1 | ||
C | 12-05-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | Wilhelmina 11 | 85952 | 7-1 | ||
C | 12-05-2019 11:30 | Maliskamp 5 | RKDVC 7 | 87662 | 1-6 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | SBC 6 | SV BLC 2 | 84001 | 1-6 | ||
C | 12-05-2019 12:15 | Den Dungen 7 | Essche Boys 5 | 85452 | 2-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | Den Dungen 7 | 82092 | 1-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Boxtel 7 | OJC ROSMALEN 13 | 84613 | 1-6 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Essche Boys 5 | Maliskamp 5 | 81700 | 1-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | RKKSV 3 | SBC 6 | 85007 | 2-6 | ||
C | 05-05-2019 10:30 | RKDVC 7 | BVV/Timmermans Infra 4 | 83262 | 4-1 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | SV BLC 2 | BMC 7 | 87217 | 5-0 | ||
C | 28-04-2019 11:00 | BMC 7 | Maliskamp 5 | 88212 | 7-0 | ||
C | 28-04-2019 10:30 | RKDVC 7 | Wilhelmina 11 | 88425 | 5-0 | ||
C | 25-04-2019 18:45 | RKKSV 3 | SV BLC 2 | 89783 | 0-8 | ||
C | 21-04-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | SV BLC 2 | 91284 | 2-8 | ||
C | 18-04-2019 18:30 | BMC 7 | BVV/Timmermans Infra 4 | 81109 | 3-4 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | BMC 7 | OJC ROSMALEN 13 | 80904 | 3-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Den Dungen 7 | RKKSV 3 | 80041 | 0-3 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | Essche Boys 5 | 89021 | 5-0 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | Maliskamp 5 | Boxtel 7 | 82275 | 6-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | SBC 6 | Wilhelmina 11 | 84617 | 6-1 | ||
C | 14-04-2019 10:30 | RKDVC 7 | SV BLC 2 | 89990 | 2-2 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Wilhelmina 11 | Boxtel 7 | 80120 | 6-1 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | RKKSV 3 | Maliskamp 5 | 88935 | 2-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Essche Boys 5 | SBC 6 | 89879 | 0-6 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | RKKSV 3 | BMC 7 | 84658 | 3-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Boxtel 7 | BVV/Timmermans Infra 4 | 84100 | 1-3 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | Maliskamp 5 | 85084 | 0-7 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | SV BLC 2 | Den Dungen 7 | 81696 | 5-3 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | RKDVC 7 | 86393 | 1-2 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | BMC 7 | SV BLC 2 | 105762 | 1-2 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | OJC ROSMALEN 13 | 91230 | 7-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | SBC 6 | 87054 | 1-4 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Essche Boys 5 | Boxtel 7 | 89186 | 2-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | RKKSV 3 | RKDVC 7 | 91634 | 2-4 | ||
C | 28-03-2019 20:00 | Den Dungen 7 | Maliskamp 5 | 84267 | 3-5 | ||
C | 24-03-2019 10:30 | RKDVC 7 | Boxtel 7 | 80326 | 7-1 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | RKKSV 3 | 88540 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | Maliskamp 5 | SV BLC 2 | 87702 | 0-4 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | SBC 6 | BMC 7 | 85924 | 2-0 | ||
C | 24-03-2019 12:15 | Den Dungen 7 | OJC ROSMALEN 13 | 82955 | 2-2 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | Essche Boys 5 | 80141 | 4-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Boxtel 7 | Den Dungen 7 | 80325 | 0-3 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | Wilhelmina 11 | 85257 | 1-2 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Essche Boys 5 | RKDVC 7 | 83286 | 0-4 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | SBC 6 | Maliskamp 5 | 89386 | 1-2 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | Maliskamp 5 | BMC 7 | 87488 | 2-1 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | Den Dungen 7 | SBC 6 | 82986 | 0-5 | ||
C | 10-03-2019 10:30 | RKDVC 7 | RKKSV 3 | 84133 | 2-7 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | SV BLC 2 | Essche Boys 5 | 87580 | 5-0 | ||
C | 24-02-2019 10:30 | RKDVC 7 | BMC 7 | 88224 | 1-3 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Wilhelmina 11 | RKKSV 3 | 88805 | 3-6 | ||
C | 24-02-2019 11:30 | Maliskamp 5 | OJC ROSMALEN 13 | 90345 | 5-1 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | SBC 6 | Essche Boys 5 | 87826 | 7-1 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | SV BLC 2 | Wilhelmina 11 | 91333 | 10-0 | ||
C | 17-02-2019 11:45 | BMC 7 | Den Dungen 7 | 80161 | 6-2 | ||
C | 17-02-2019 11:30 | Maliskamp 5 | BVV/Timmermans Infra 4 | 87206 | 0-6 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Boxtel 7 | SBC 6 | 86913 | 1-4 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | RKKSV 3 | Essche Boys 5 | 81201 | 4-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | RKDVC 7 | 89040 | 3-2 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | SBC 6 | OJC ROSMALEN 13 | 82927 | 3-2 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | RKKSV 3 | Den Dungen 7 | 87584 | 2-5 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | BVV/Timmermans Infra 4 | 81895 | 3-6 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | SV BLC 2 | RKDVC 7 | 85960 | 4-0 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Essche Boys 5 | BVV/Timmermans Infra 4 | 89837 | 0-6 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Boxtel 7 | Maliskamp 5 | 84698 | 0-6 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | BMC 7 | 82452 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | BMC 7 | RKKSV 3 | 81526 | 3-3 | ||
C | 02-12-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | Boxtel 7 | 90047 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Den Dungen 7 | SV BLC 2 | 90428 | 0-4 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | RKKSV 3 | BVV/Timmermans Infra 4 | 83321 | 3-2 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Essche Boys 5 | Wilhelmina 11 | 81330 | 0-3 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Boxtel 7 | RKDVC 7 | 86602 | 3-7 | ||
C | 25-11-2018 11:00 | BMC 7 | SBC 6 | 87745 | 2-3 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | SV BLC 2 | Maliskamp 5 | 83839 | 6-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | Den Dungen 7 | 88494 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | BMC 7 | 82932 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 12:15 | Den Dungen 7 | Boxtel 7 | 85214 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | SV BLC 2 | RKKSV 3 | 83723 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | Maliskamp 5 | SBC 6 | 85689 | 2-5 | ||
C | 18-11-2018 10:30 | RKDVC 7 | Essche Boys 5 | 81867 | 3-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Wilhelmina 11 | OJC ROSMALEN 13 | 83845 | 10-0 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | SBC 6 | Den Dungen 7 | 81952 | 4-5 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Boxtel 7 | Wilhelmina 11 | 83737 | 0-4 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Essche Boys 5 | SV BLC 2 | 80976 | 1-8 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | RKKSV 3 | OJC ROSMALEN 13 | 90051 | 7-4 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Wilhelmina 11 | BVV/Timmermans Infra 4 | 80876 | 3-3 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Boxtel 7 | BMC 7 | 81631 | 1-5 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Essche Boys 5 | Den Dungen 7 | 89834 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 10:30 | RKDVC 7 | Maliskamp 5 | 82051 | 1-3 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | SV BLC 2 | SBC 6 | 87723 | 3-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | Boxtel 7 | 82596 | 5-1 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | RKDVC 7 | 81129 | 3-1 | ||
C | 28-10-2018 11:30 | Maliskamp 5 | Essche Boys 5 | 86203 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | SBC 6 | RKKSV 3 | 87044 | 6-2 | ||
C | 28-10-2018 12:15 | Den Dungen 7 | Wilhelmina 11 | 86922 | 2-4 | ||
C | 28-10-2018 12:45 | BMC 7 | SV BLC 2 | 84168 | 0-0 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | Boxtel 7 | Essche Boys 5 | 81236 | 2-5 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | Den Dungen 7 | 80037 | 4-1 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | SV BLC 2 | Boxtel 7 | 90384 | 7-2 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Essche Boys 5 | OJC ROSMALEN 13 | 82614 | 3-5 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Wilhelmina 11 | BMC 7 | 85774 | 0-2 | ||
C | 14-10-2018 10:30 | RKDVC 7 | SBC 6 | 81259 | 5-5 | ||
C | 07-10-2018 12:15 | Den Dungen 7 | RKDVC 7 | 81444 | 1-4 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | SV BLC 2 | 87161 | 2-3 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Boxtel 7 | RKKSV 3 | 84136 | 1-10 | ||
C | 07-10-2018 11:00 | BMC 7 | Essche Boys 5 | 85437 | 5-1 | ||
C | 07-10-2018 11:30 | Maliskamp 5 | Wilhelmina 11 | 80965 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | SBC 6 | BVV/Timmermans Infra 4 | 83028 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Den Dungen 7 | BMC 7 | 81914 | 2-4 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Wilhelmina 11 | SV BLC 2 | 84338 | 0-3 | ||
C | 30-09-2018 10:30 | RKDVC 7 | OJC ROSMALEN 13 | 82987 | 3-3 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra 4 | Maliskamp 5 | 85304 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Essche Boys 5 | RKKSV 3 | 88375 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | SBC 6 | Boxtel 7 | 82668 | 4-0 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | SV BLC 2 | BVV/Timmermans Infra 4 | 84198 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 11:30 | Maliskamp 5 | Den Dungen 7 | 82716 | 4-1 | ||
C | 23-09-2018 11:00 | BMC 7 | RKDVC 7 | 84340 | 6-6 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 13 | SBC 6 | 85307 | 1-3 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | RKKSV 3 | Wilhelmina 11 | 87062 | 1-2 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 11 | BMC 6 | 17195 | 0-0 | ||
B | 15-09-2019 10:00 | RKKSV 3 | Wilhelmina 7 | 16943 | 0-0 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | OJC ROSMALEN 11 | RKKSV 3 | 16414 | 0-0 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | BMC 6 | Wilhelmina 7 | 16877 | 0-0 | ||
B | 01-09-2019 12:00 | Wilhelmina 7 | OJC ROSMALEN 11 | 16226 | 0-0 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | RKKSV 3 | BMC 6 | 15903 | 0-0 | ||
B | 16-09-2018 10:00 | GVV 5 | SCZ 3 | 18990 | 8-5 | ||
B | 16-09-2018 09:30 | HRC'14 3 | RKKSV 3 | 18802 | 9-1 | ||
B | 09-09-2018 11:30 | SCZ 3 | RKKSV 3 | 20272 | 3-2 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | GVV 5 | HRC'14 3 | 19387 | 0-7 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | RKKSV 3 | GVV 5 | 19431 | 4-1 | ||
B | 02-09-2018 11:00 | HRC'14 3 | SCZ 3 | 19458 | 4-2 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV BLC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BMC 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.V.V. 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | CHC 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Den Dungen 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Emplina 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Essche Boys 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Real Lunet 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RKKSV 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SCG'18 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | TGG 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wilhelmina 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BMC 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKKSV 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 | TA_Trainingsveld achter | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|