0591 Veteranen Zondag

Senioren - RKKSV VE1

Teamleden

Spelers
Daniel Baks        
Peet Ceelen        
Theo Ceelen        
Marcel v.d. Doelen        
Robert v.d. Doelen        
Rob van Gool        
Hein van Haaren        
Frans van Heertum        
Bjorn van der Kruijssen        
Mark van Lier        
Chris van Lier        
Chris van Lokven        
Mari Nout        
Geert Peters        
Jan van Rixtel        
Hans van Rosmalen        
Paul Schimmel        
Peter Slangen        
Peter van Venrooy        
Bennie Vissers        
 
Technische staf
Frank van Nistelrooy Verzorger

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 10:00 Wilhelmina VE1 RKKSV VE1 75066
C 06-10-2019 10:00 RKKSV VE1 SCG'18 VE1 75022
C 29-09-2019 10:00 Maliskamp VE1 RKKSV VE1 74999
C 22-09-2019 10:00 RKKSV VE1 CHC VE1 75021
B 15-09-2019 12:00 ZBC'97 VE1 RKKSV VE1 3534
C 02-06-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 RKKSV VE1 R.F. (Robert) Meijer 53067 4 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-09-2019 10:00 RKKSV VE1 CHC VE1 75021 0-0
C 22-09-2019 10:00 SCG'18 VE1 Maliskamp VE1 75076 0-0
C 22-09-2019 10:00 Wilhelmina VE1 Emplina VE1 75065 0-0
C 22-09-2019 10:00 RWB VE1 Jan van Arckel VE1 75043 0-0
C 22-09-2019 10:00 DSC VE1 B.V.V. VE1 74966 0-0
C 22-09-2019 10:00 HRC'14 VE1 Nieuwkuijk VE1 75032 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 12:00 ZBC'97 VE1 RKKSV VE1 3534 0-0
B 16-09-2018 10:00 RKKSV 35+1 DSC VE1 2705 6-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 RKKSV 35+1 53067 4-0
C 02-06-2019 10:00 SCMH 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 52998 0-1
C 30-05-2019 10:00 RKKSV 35+1 Ulysses 35+1 60758 3-1
C 30-05-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 Avesteyn 35+1 53074 0-0
C 30-05-2019 10:00 SBV 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53136 0-0
C 26-05-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Boskant 35+1 52874 0-0
C 26-05-2019 10:00 Achilles Reek 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 52938 0-2
C 26-05-2019 10:00 Ulysses 35+1 RKKSV 35+1 53303 3-1
C 26-05-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 Ravenstein 35+1 53072 3-1
C 26-05-2019 10:00 SBV 35+1 SCMH 35+1 53131 5-5
C 26-05-2019 10:00 Avesteyn 35+1 Ollandia 35+1 53141 7-0
C 23-05-2019 19:30 SCMH 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 52990 6-1
C 19-05-2019 10:00 Ollandia 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 52950 0-7
C 19-05-2019 10:00 Boskant 35+1 SBV 35+1 53361 0-0
C 19-05-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Avesteyn 35+1 53114 2-5
C 19-05-2019 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Ulysses 35+1 53332 5-1
C 19-05-2019 10:00 SCMH 35+1 Hapse Boys 35+1 52993 1-1
C 19-05-2019 10:00 RKKSV 35+1 Achilles Reek 35+1 52854 4-2
C 16-05-2019 19:30 Ulysses 35+1 Ollandia 35+1 53306 1-2
C 12-05-2019 10:00 Achilles Reek 35+1 Boskant 35+1 52939 2-3
C 12-05-2019 10:00 RKKSV 35+1 Ravenstein 35+1 52858 1-1
C 12-05-2019 10:00 SBV 35+1 Ollandia 35+1 53130 1-1
C 12-05-2019 10:00 Ulysses 35+1 SCMH 35+1 53307 4-3
C 12-05-2019 10:00 Avesteyn 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53147 0-1
C 12-05-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53068 3-1
C 05-05-2019 10:00 Ollandia 35+1 Achilles Reek 35+1 52951 7-0
C 05-05-2019 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 RKKSV 35+1 53323 4-0
C 05-05-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Ulysses 35+1 53115 2-2
C 05-05-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 SBV 35+1 52870 3-0
C 05-05-2019 10:00 SCMH 35+1 Avesteyn 35+1 52996 4-10
C 05-05-2019 10:00 Boskant 35+1 Hapse Boys 35+1 53359 6-0
C 28-04-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Achilles Reek 35+1 53109 5-3
C 28-04-2019 10:00 SBV 35+1 Hapse Boys 35+1 53132 6-0
C 28-04-2019 10:00 SCMH 35+1 Boskant 35+1 52999 3-4
C 28-04-2019 10:00 Ollandia 35+1 RKKSV 35+1 52949 2-1
C 22-04-2019 10:00 SBV 35+1 Ravenstein 35+1 53133 3-2
C 20-04-2019 17:00 Ravenstein 35+1 SBV 35+1 53113 3-2
C 14-04-2019 10:00 Avesteyn 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53139 4-6
C 14-04-2019 09:30 Achilles Reek 35+1 Ravenstein 35+1 52934 1-1
C 14-04-2019 10:00 RKKSV 35+1 SCMH 35+1 52856 3-3
C 14-04-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 SBV 35+1 53073 0-0
C 14-04-2019 09:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Boskant 35+1 53333 2-1
C 07-04-2019 10:00 SBV 35+1 Avesteyn 35+1 53134 2-2
C 07-04-2019 09:30 Boskant 35+1 Ulysses 35+1 53363 2-1
C 07-04-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53116 2-4
C 07-04-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 RKKSV 35+1 52864 4-3
C 07-04-2019 10:00 Ollandia 35+1 Hapse Boys 35+1 52953 4-3
C 07-04-2019 10:00 SCMH 35+1 Achilles Reek 35+1 52991 4-0
C 04-04-2019 19:30 Schijndel/DE WIT 35+1 Avesteyn 35+1 52871 2-1
C 31-03-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Ravenstein 35+1 52869 1-2
C 31-03-2019 10:00 SCMH 35+1 RKKSV 35+1 52989 1-4
C 31-03-2019 10:00 Boskant 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53364 4-1
C 31-03-2019 10:00 Ulysses 35+1 Avesteyn 35+1 53311 0-1
C 31-03-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 Ollandia 35+1 53070 2-3
C 31-03-2019 10:00 Achilles Reek 35+1 SBV 35+1 52935 3-3
C 24-03-2019 10:00 Ulysses 35+1 SBV 35+1 53310 1-1
C 24-03-2019 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53324 2-2
C 24-03-2019 10:00 Avesteyn 35+1 Boskant 35+1 53148 0-5
C 24-03-2019 10:00 RKKSV 35+1 Ollandia 35+1 52855 2-2
C 24-03-2019 10:00 Achilles Reek 35+1 Hapse Boys 35+1 52933 2-2
C 24-03-2019 10:00 Ravenstein 35+1 SCMH 35+1 53111 5-3
C 17-03-2019 10:00 Achilles Reek 35+1 Avesteyn 35+1 52936 0-0
C 17-03-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Ulysses 35+1 52872 2-3
C 17-03-2019 10:00 Ollandia 35+1 Boskant 35+1 52959 2-3
C 10-03-2019 10:00 SCMH 35+1 Ollandia 35+1 52992 1-2
C 24-02-2019 10:00 Ulysses 35+1 Achilles Reek 35+1 53305 4-4
C 24-02-2019 09:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Ollandia 35+1 53326 3-1
C 24-02-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53108 3-5
C 24-02-2019 10:00 Avesteyn 35+1 Hapse Boys 35+1 53143 3-1
C 24-02-2019 10:00 RKKSV 35+1 SBV 35+1 52859 0-0
C 24-02-2019 10:00 Boskant 35+1 SCMH 35+1 53358 5-0
C 17-02-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Achilles Reek 35+1 52865 4-2
C 17-02-2019 10:00 Avesteyn 35+1 RKKSV 35+1 53138 7-0
C 17-02-2019 10:00 Hapse Boys 35+1 Ulysses 35+1 53075 0-0
C 17-02-2019 10:00 Ollandia 35+1 SCMH 35+1 52952 3-2
C 17-02-2019 10:00 Boskant 35+1 Ravenstein 35+1 53360 3-0
C 10-02-2019 10:00 RKKSV 35+1 Boskant 35+1 52863 1-3
C 10-02-2019 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Hapse Boys 35+1 53328 6-2
C 10-02-2019 10:00 Ravenstein 35+1 Ollandia 35+1 53110 3-2
C 03-02-2019 10:00 RKKSV 35+1 Hapse Boys 35+1 52857 2-1
C 03-02-2019 10:00 Ollandia 35+1 Ulysses 35+1 52957 2-6
C 02-12-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 SCMH 35+1 52932 1-2
C 02-12-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Ravenstein 35+1 53329 0-2
C 02-12-2018 10:00 Avesteyn 35+1 SBV 35+1 53145 2-2
C 02-12-2018 10:00 Ulysses 35+1 Boskant 35+1 53313 1-7
C 02-12-2018 10:00 RKKSV 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 52853 2-3
C 25-11-2018 10:00 SCMH 35+1 Ravenstein 35+1 52994 2-3
C 25-11-2018 10:00 Boskant 35+1 Avesteyn 35+1 53362 3-2
C 25-11-2018 10:00 Hapse Boys 35+1 Achilles Reek 35+1 53069 1-4
C 25-11-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 52873 2-2
C 25-11-2018 10:00 SBV 35+1 Ulysses 35+1 53135 2-1
C 18-11-2018 10:00 Boskant 35+1 Ollandia 35+1 53357 2-0
C 18-11-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 SCMH 35+1 53327 2-4
C 18-11-2018 10:00 Ulysses 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53304 2-0
C 18-11-2018 10:00 Avesteyn 35+1 Achilles Reek 35+1 53140 5-1
C 11-11-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 Ulysses 35+1 52937 1-2
C 11-11-2018 10:00 Ollandia 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 52958 2-0
C 11-11-2018 10:00 SBV 35+1 RKKSV 35+1 53127 3-3
C 04-11-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Hapse Boys 35+1 52868 5-0
C 04-11-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Avesteyn 35+1 53331 2-1
C 04-11-2018 10:00 Ravenstein 35+1 RKKSV 35+1 53107 1-3
C 04-11-2018 10:00 SCMH 35+1 Ulysses 35+1 52997 1-4
C 04-11-2018 10:00 Ollandia 35+1 SBV 35+1 52955 0-2
C 04-11-2018 09:30 Boskant 35+1 Achilles Reek 35+1 53356 7-0
C 28-10-2018 10:00 RKKSV 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 52862 6-3
C 28-10-2018 10:00 Hapse Boys 35+1 Boskant 35+1 53077 0-9
C 28-10-2018 10:00 SBV 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53128 1-2
C 28-10-2018 10:00 Avesteyn 35+1 SCMH 35+1 53142 3-1
C 28-10-2018 10:00 Ulysses 35+1 Ravenstein 35+1 53309 1-1
C 28-10-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 Ollandia 35+1 52931 2-4
C 21-10-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 52930 4-3
C 21-10-2018 10:00 SCMH 35+1 SBV 35+1 52995 4-2
C 21-10-2018 10:00 Ravenstein 35+1 Boskant 35+1 53117 0-4
C 14-10-2018 10:00 RKKSV 35+1 Ulysses 35+1 52861 0-0
C 14-10-2018 10:00 Ollandia 35+1 Avesteyn 35+1 52956 4-3
C 14-10-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 Achilles Reek 35+1 53325 3-1
C 14-10-2018 10:00 Boskant 35+1 Schijndel/DE WIT 35+1 53355 5-0
C 14-10-2018 10:00 Ravenstein 35+1 Hapse Boys 35+1 53112 5-2
C 07-10-2018 10:00 Avesteyn 35+1 Ravenstein 35+1 53144 2-1
C 07-10-2018 10:00 Achilles Reek 35+1 RKKSV 35+1 52929 4-1
C 07-10-2018 10:00 Hapse Boys 35+1 SCMH 35+1 53071 3-4
C 07-10-2018 10:00 SBV 35+1 Boskant 35+1 53137 0-6
C 07-10-2018 10:00 Ulysses 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53312 2-2
C 07-10-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 Ollandia 35+1 52866 2-4
C 30-09-2018 10:00 RKKSV 35+1 Avesteyn 35+1 52860 3-2
C 30-09-2018 10:00 Ulysses 35+1 Hapse Boys 35+1 53308 5-4
C 30-09-2018 10:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 SBV 35+1 53330 0-4
C 23-09-2018 10:00 Hapse Boys 35+1 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 53076 0-5
C 23-09-2018 10:00 Ollandia 35+1 Ravenstein 35+1 52954 4-3
C 23-09-2018 10:00 SBV 35+1 Achilles Reek 35+1 53129 0-1
C 23-09-2018 10:00 Boskant 35+1 RKKSV 35+1 53354 6-2
C 23-09-2018 10:00 Avesteyn 35+1 Ulysses 35+1 53146 1-0
C 23-09-2018 12:00 Schijndel/DE WIT 35+1 SCMH 35+1 52867 2-2

Standen

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 B.V.V. VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CHC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HRC'14 VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jan van Arckel VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maliskamp VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkuijk VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKKSV VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RWB VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SCG'18 VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 RKKSV VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ZBC'97 VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Doelsaldo Tucht
1 Boskant 35+1 20 19 0 1 57 88 17 71 0
2 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 22 12 4 6 40 50 37 13 0
3 Ollandia 35+1 22 12 2 8 38 51 56 -5 0
4 Schijndel/DE WIT 35+1 21 10 3 8 33 57 51 6 0
5 Avesteyn 35+1 20 10 2 8 32 61 40 21 0
6 Ulysses 35+1 22 8 6 8 30 45 47 -2 0
7 Ravenstein 35+1 22 8 4 10 28 48 56 -8 0
8 RKKSV 35+1 22 7 5 10 26 45 60 -15 0
9 SBV 35+1 21 5 10 6 25 39 39 0 0
10 SCMH 35+1 22 6 4 12 22 56 68 -12 0
11 Achilles Reek 35+1 21 4 4 13 16 38 67 -29 0
12 Hapse Boys 35+1 21 3 4 14 13 32 72 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
donderdag 20:30 Veld 2 Team training

Trainingsdagen

Dag Tijd Veld Kleedkamer Type Periode status
do 30-08-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:30 - 00:00 Veld 2 Team training gaat_door

Berichten



v.v. RKKSV Kruisstraat/Rosmalen

info@rkksv.nl l Kruisstraat 13a l 5243 RD Rosmalen l 073-5212012
© 2016 - RKKSV Kruisstraat/Rosmalen
Terug naar boven