0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Luc van der Beek | Keeper | ||||||
Jelle van der Biezen | |||||||
Jordy Colijn | |||||||
Bryan Colijn | |||||||
Ward Coppens | |||||||
Stan Coppens | |||||||
Rens Coppens | |||||||
Sjors van Cuijk | |||||||
Dani Hanegraaf | |||||||
Kenji Heijmans | |||||||
Cas van Hemmen | |||||||
Jur van Hoek | |||||||
Martijn vd Koolwijk | |||||||
Ries Kouwenberg | |||||||
Tom Mulders | |||||||
Ad Pennings | |||||||
Florian Pennings | |||||||
Kas Peters | |||||||
Joris van der Spek | |||||||
Gert Jan Timmers | |||||||
Roy van Venrooij | |||||||
Tim van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Harold vd Berg | Leider | ||||||
Tommy van Muilekom | Leider/Trainer | ||||||
Jan van der Doelen | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-06-2018 10:00 | Sint Michielsgestel 3 | BMC 4 | 41425 | 1-4 | ||
C | 03-06-2018 11:00 | OSC'45 3 | RKKSV 2 | 48072 | 5-4 | ||
C | 03-06-2018 12:00 | TGG 3 | Beesd 3 | 46795 | 5-0 | ||
C | 03-06-2018 12:00 | DSC 3 | RKTVC 3 | 41267 | 3-0 | ||
C | 03-06-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | Emplina 3 | 48774 | 5-0 | ||
C | 03-06-2018 10:00 | Hedel 2 | Theole 3 | 46119 | 1-1 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Hedel 2 | OJC ROSMALEN 6 | 45336 | 2-4 | ||
C | 27-05-2018 10:45 | RKKSV 2 | DSC 3 | 44698 | 3-4 | ||
C | 27-05-2018 11:00 | Emplina 3 | Sint Michielsgestel 3 | 45495 | 3-3 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Beesd 3 | OSC'45 3 | 45098 | 2-5 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | Theole 3 | RKTVC 3 | 42662 | 2-2 | ||
C | 27-05-2018 09:45 | BMC 4 | TGG 3 | 46774 | 4-0 | ||
C | 24-05-2018 19:30 | RKTVC 3 | BMC 4 | 143033 | 1-1 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | Sint Michielsgestel 3 | RKKSV 2 | 41316 | 1-3 | ||
C | 20-05-2018 11:00 | OSC'45 3 | Theole 3 | 46579 | 3-0 | ||
C | 20-05-2018 11:30 | RKTVC 3 | BMC 4 | 37368 | 0-0 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | TGG 3 | Hedel 2 | 45094 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 10:00 | OJC ROSMALEN 6 | Beesd 3 | 48581 | 5-0 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | DSC 3 | Emplina 3 | 44746 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Hedel 2 | BMC 4 | 44206 | 0-4 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Beesd 3 | DSC 3 | 38434 | 1-2 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Sint Michielsgestel 3 | OSC'45 3 | 39712 | 5-1 | ||
C | 13-05-2018 10:45 | RKKSV 2 | Emplina 3 | 47284 | 2-2 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | Theole 3 | OJC ROSMALEN 6 | 38369 | 2-4 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | TGG 3 | RKTVC 3 | 46761 | 3-3 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | Sint Michielsgestel 3 | Emplina 3 | 42419 | 4-0 | ||
C | 06-05-2018 11:00 | OSC'45 3 | BMC 4 | 48172 | 0-6 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | Beesd 3 | Theole 3 | 42899 | 3-2 | ||
C | 06-05-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | RKTVC 3 | 42935 | 1-3 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Hedel 2 | Emplina 3 | 40603 | 4-2 | ||
C | 06-05-2018 10:00 | Sint Michielsgestel 3 | DSC 3 | 46288 | 4-1 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | TGG 3 | RKKSV 2 | 49361 | 1-0 | ||
C | 29-04-2018 11:30 | RKTVC 3 | Sint Michielsgestel 3 | 47302 | 1-2 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Theole 3 | TGG 3 | 46915 | 4-2 | ||
C | 29-04-2018 09:45 | BMC 4 | OJC ROSMALEN 6 | 47318 | 5-0 | ||
C | 29-04-2018 10:45 | RKKSV 2 | Hedel 2 | 46175 | 2-1 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | DSC 3 | OSC'45 3 | 41978 | 3-1 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | Emplina 3 | Beesd 3 | 38848 | 5-3 | ||
C | 22-04-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | Sint Michielsgestel 3 | 43574 | 2-4 | ||
C | 22-04-2018 09:45 | BMC 4 | Beesd 3 | 39378 | 3-0 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | OSC'45 3 | TGG 3 | 41908 | 0-3 | ||
C | 22-04-2018 11:00 | Emplina 3 | Theole 3 | 37986 | 5-5 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | RKTVC 3 | RKKSV 2 | 37394 | 2-4 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | DSC 3 | Hedel 2 | 44662 | 3-1 | ||
C | 15-04-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | OSC'45 3 | 41635 | 7-2 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Theole 3 | RKKSV 2 | 38655 | 4-2 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | TGG 3 | DSC 3 | 45032 | 4-1 | ||
C | 15-04-2018 11:00 | Emplina 3 | BMC 4 | 43928 | 0-5 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Hedel 2 | Sint Michielsgestel 3 | 40332 | 1-1 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Beesd 3 | RKTVC 3 | 40788 | 0-8 | ||
C | 08-04-2018 10:45 | RKKSV 2 | Beesd 3 | 47027 | 1-0 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | RKTVC 3 | Hedel 2 | 43411 | 7-0 | ||
C | 08-04-2018 10:00 | Sint Michielsgestel 3 | TGG 3 | 47941 | 3-2 | ||
C | 08-04-2018 09:45 | BMC 4 | Theole 3 | 43337 | 5-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | DSC 3 | OJC ROSMALEN 6 | 42458 | 1-0 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | OSC'45 3 | Emplina 3 | 40420 | 4-3 | ||
C | 25-03-2018 10:45 | RKKSV 2 | BMC 4 | 46030 | 1-4 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Beesd 3 | Sint Michielsgestel 3 | 44803 | 3-6 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | TGG 3 | OJC ROSMALEN 6 | 41583 | 2-1 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Theole 3 | DSC 3 | 38846 | 6-0 | ||
C | 25-03-2018 11:00 | Emplina 3 | RKTVC 3 | 44224 | 0-3 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Hedel 2 | OSC'45 3 | 44120 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Theole 3 | Sint Michielsgestel 3 | 37793 | 4-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Emplina 3 | TGG 3 | 48482 | 2-3 | ||
C | 11-03-2018 10:45 | RKKSV 2 | OJC ROSMALEN 6 | 42923 | 6-1 | ||
C | 11-03-2018 09:45 | BMC 4 | DSC 3 | 40440 | 1-0 | ||
C | 11-03-2018 11:30 | RKTVC 3 | OSC'45 3 | 45928 | 6-1 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | Beesd 3 | Hedel 2 | 38624 | 0-3 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | RKTVC 3 | Theole 3 | 39654 | 2-1 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | DSC 3 | RKKSV 2 | 40486 | 2-0 | ||
C | 18-02-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 6 | Hedel 2 | 40161 | 2-1 | ||
C | 18-02-2018 12:00 | TGG 3 | BMC 4 | 43023 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 11:00 | OSC'45 3 | Beesd 3 | 46508 | 2-1 | ||
C | 04-02-2018 10:45 | RKKSV 2 | Sint Michielsgestel 3 | 46629 | 0-2 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | DSC 3 | Beesd 3 | 43898 | 1-0 | ||
C | 04-02-2018 12:00 | Theole 3 | OSC'45 3 | 46050 | 4-1 | ||
C | 04-02-2018 09:45 | BMC 4 | RKTVC 3 | 44540 | 2-4 | ||
C | 28-01-2018 12:00 | Theole 3 | Emplina 3 | 49282 | 2-4 | ||
C | 28-01-2018 11:00 | OSC'45 3 | Sint Michielsgestel 3 | 37804 | 1-8 | ||
C | 21-01-2018 11:00 | OSC'45 3 | OJC ROSMALEN 6 | 100238 | 4-4 | ||
C | 17-12-2017 12:00 | Beesd 3 | Emplina 3 | 40520 | 5-4 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Beesd 3 | OJC ROSMALEN 6 | 48723 | 0-5 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Hedel 2 | TGG 3 | 46880 | 3-6 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Emplina 3 | DSC 3 | 43895 | 4-2 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
Dag | Tijd | Veld | Kleedkamer | Type | Periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 | TB_Trainingsveld voor | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 | TB_Trainingsveld voor | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|