0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - RKKSV 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Luc van der Beek | Keeper | ||||||
Jelle van der Biezen | |||||||
Jordy Colijn | |||||||
Bryan Colijn | |||||||
Ward Coppens | |||||||
Stan Coppens | |||||||
Rens Coppens | |||||||
Sjors van Cuijk | |||||||
Dani Hanegraaf | |||||||
Kenji Heijmans | |||||||
Cas van Hemmen | |||||||
Jur van Hoek | |||||||
Martijn vd Koolwijk | |||||||
Ries Kouwenberg | |||||||
Tom Mulders | |||||||
Ad Pennings | |||||||
Florian Pennings | |||||||
Kas Peters | |||||||
Joris van der Spek | |||||||
Gert Jan Timmers | |||||||
Roy van Venrooij | |||||||
Tim van Zoggel | |||||||
Technische staf | |||||||
Harold vd Berg | Leider | ||||||
Tommy van Muilekom | Leider/Trainer | ||||||
Jan van der Doelen | Assistent-trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-09-2020 10:30 | Essche Boys 2 | TEC 2 | 87871 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | CHC 2 | 90856 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 11:00 | TEC 2 | Wadenoijen 2 | 87266 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:30 | B.V.V. 2 | SC Elshout 2 | 75749 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | MEC'07 2 | Jan van Arckel 2 | 76918 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | CHC 2 | Hedel 2 | 76383 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:30 | RKTVC 2 | Teisterbanders 2 | 75332 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 13:30 | HRC'14 2 | GVV 2 | 76929 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 14:30 | Wadenoijen 2 | RKKSV 2 | 76199 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:30 | Hedel 2 | B.V.V. 2 | 76536 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Jan van Arckel 2 | Wadenoijen 2 | 76144 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | GVV 2 | RKTVC 2 | 76188 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | SC Elshout 2 | CHC 2 | 76788 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | HRC'14 2 | 76591 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | RKKSV 2 | MEC'07 2 | 75233 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | MEC'07 2 | B.V.V. 2 | 76917 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Jan van Arckel 2 | GVV 2 | 76143 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:30 | RKTVC 2 | RKKSV 2 | 75331 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 13:30 | HRC'14 2 | CHC 2 | 76928 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Wadenoijen 2 | SC Elshout 2 | 76198 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | Hedel 2 | 76590 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:00 | MEC'07 2 | Teisterbanders 2 | 76913 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Wadenoijen 2 | HRC'14 2 | 76197 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | SC Elshout 2 | Hedel 2 | 76787 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:30 | B.V.V. 2 | RKKSV 2 | 75748 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | GVV 2 | Teisterbanders 2 | 76187 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | CHC 2 | MEC'07 2 | 76382 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:30 | RKTVC 2 | Jan van Arckel 2 | 75330 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | GVV 2 | Wadenoijen 2 | 76186 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | Hedel 2 | MEC'07 2 | 76535 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | SC Elshout 2 | RKTVC 2 | 76786 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | RKKSV 2 | HRC'14 2 | 75232 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Jan van Arckel 2 | CHC 2 | 76142 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | B.V.V. 2 | 76589 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | MEC'07 2 | SC Elshout 2 | 76916 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | B.V.V. 2 | GVV 2 | 75747 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | HRC'14 2 | Jan van Arckel 2 | 76927 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | CHC 2 | RKKSV 2 | 76381 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:30 | RKTVC 2 | Hedel 2 | 75329 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:30 | Wadenoijen 2 | Teisterbanders 2 | 76196 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | GVV 2 | SC Elshout 2 | 76184 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Wadenoijen 2 | MEC'07 2 | 76194 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | CHC 2 | 76587 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | RKKSV 2 | Hedel 2 | 75229 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 13:30 | HRC'14 2 | RKTVC 2 | 76925 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | RKKSV 2 | GVV 2 | 75231 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | MEC'07 2 | RKTVC 2 | 76915 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | SC Elshout 2 | HRC'14 2 | 76785 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | Hedel 2 | Wadenoijen 2 | 76534 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Jan van Arckel 2 | Teisterbanders 2 | 76141 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | B.V.V. 2 | CHC 2 | 75746 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | RKKSV 2 | 76588 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Wadenoijen 2 | B.V.V. 2 | 76195 | 0-2 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Jan van Arckel 2 | SC Elshout 2 | 76140 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | RKTVC 2 | CHC 2 | 75328 | 7-0 | ||
C | 08-03-2020 13:30 | HRC'14 2 | Hedel 2 | 76926 | 1-2 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | GVV 2 | MEC'07 2 | 76185 | 1-2 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | RKKSV 2 | CHC 2 | 75228 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 10:30 | Hedel 2 | Jan van Arckel 2 | 76532 | 4-3 | ||
C | 01-03-2020 11:30 | B.V.V. 2 | RKTVC 2 | 75745 | 1-0 | ||
C | 18-02-2020 20:00 | Jan van Arckel 2 | B.V.V. 2 | 76139 | 4-0 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | MEC'07 2 | HRC'14 2 | 76914 | 4-1 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | RKKSV 2 | Jan van Arckel 2 | 75230 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | Hedel 2 | GVV 2 | 76533 | 0-3 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | SC Elshout 2 | Teisterbanders 2 | 76784 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | CHC 2 | Wadenoijen 2 | 76380 | 1-5 | ||
C | 02-02-2020 12:30 | RKTVC 2 | Wadenoijen 2 | 75327 | 4-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | CHC 2 | GVV 2 | 76379 | 4-3 | ||
C | 02-02-2020 11:30 | B.V.V. 2 | HRC'14 2 | 75744 | 6-2 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | SC Elshout 2 | RKKSV 2 | 76783 | 0-0 | ||
C | 26-01-2020 13:30 | HRC'14 2 | MEC'07 2 | 76922 | 1-0 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | RKKSV 2 | Wadenoijen 2 | 75227 | 1-2 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Teisterbanders 2 | GVV 2 | 76582 | 4-1 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | GVV 2 | B.V.V. 2 | 94285 | 1-3 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | CHC 2 | Teisterbanders 2 | 76376 | 3-3 | ||
C | 19-01-2020 12:30 | HRC'14 2 | Wadenoijen 2 | 76924 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 10:30 | Hedel 2 | SC Elshout 2 | 76531 | 1-3 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Jan van Arckel 2 | MEC'07 2 | 76138 | 0-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | GVV 2 | B.V.V. 2 | 76183 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 14:30 | Teisterbanders 2 | RKTVC 2 | 76586 | 4-2 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | B.V.V. 2 | Teisterbanders 2 | 75743 | 2-4 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | MEC'07 2 | Hedel 2 | 76912 | 2-1 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | CHC 2 | Jan van Arckel 2 | 76378 | 5-2 | ||
C | 01-12-2019 13:30 | HRC'14 2 | RKKSV 2 | 76923 | 2-0 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Wadenoijen 2 | GVV 2 | 76193 | 5-2 | ||
C | 01-12-2019 12:30 | RKTVC 2 | SC Elshout 2 | 75326 | 1-1 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | SC Elshout 2 | MEC'07 2 | 76782 | 1-0 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Hedel 2 | RKTVC 2 | 76530 | 5-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | GVV 2 | HRC'14 2 | 76182 | 2-0 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | CHC 2 | B.V.V. 2 | 76377 | 4-6 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Teisterbanders 2 | Jan van Arckel 2 | 76585 | 6-1 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | RKKSV 2 | B.V.V. 2 | 75226 | 1-2 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Jan van Arckel 2 | RKTVC 2 | 76137 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | GVV 2 | Hedel 2 | 76181 | 2-6 | ||
C | 17-11-2019 14:30 | Wadenoijen 2 | CHC 2 | 76192 | 4-2 | ||
C | 17-11-2019 14:30 | Teisterbanders 2 | SC Elshout 2 | 76584 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | SC Elshout 2 | GVV 2 | 76781 | 1-0 | ||
C | 10-11-2019 12:30 | RKTVC 2 | HRC'14 2 | 75325 | 5-0 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Hedel 2 | RKKSV 2 | 76529 | 1-4 | ||
C | 10-11-2019 11:30 | B.V.V. 2 | Jan van Arckel 2 | 75742 | 2-0 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | MEC'07 2 | Wadenoijen 2 | 76911 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | GVV 2 | RKKSV 2 | 76180 | 2-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Jan van Arckel 2 | HRC'14 2 | 76136 | 2-3 | ||
C | 03-11-2019 12:30 | RKTVC 2 | MEC'07 2 | 75324 | 4-2 | ||
C | 03-11-2019 11:15 | Hedel 2 | CHC 2 | 76528 | 4-1 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Teisterbanders 2 | Wadenoijen 2 | 76583 | 6-0 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | SC Elshout 2 | B.V.V. 2 | 76780 | 2-2 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | Wadenoijen 2 | Jan van Arckel 2 | 76191 | 2-4 | ||
C | 27-10-2019 13:30 | HRC'14 2 | Teisterbanders 2 | 76921 | 1-3 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | CHC 2 | SC Elshout 2 | 76375 | 2-1 | ||
C | 27-10-2019 11:30 | B.V.V. 2 | Hedel 2 | 75741 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | MEC'07 2 | GVV 2 | 76910 | 2-3 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | RKKSV 2 | RKTVC 2 | 75225 | 2-0 | ||
C | 20-10-2019 11:00 | MEC'07 2 | RKKSV 2 | 76908 | 2-2 | ||
C | 13-10-2019 12:30 | RKTVC 2 | B.V.V. 2 | 75323 | 10-4 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Jan van Arckel 2 | RKKSV 2 | 76135 | 1-5 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | SC Elshout 2 | Wadenoijen 2 | 76779 | 6-0 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | MEC'07 2 | CHC 2 | 76909 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Hedel 2 | HRC'14 2 | 76527 | 5-5 |
Standen
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV BLC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CHC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Elshout 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essche Boys 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HRC'14 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Jan van Arckel 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | MEC'07 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKKSV 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RKTVC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SCG'18 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Teisterbanders 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wadenoijen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Positie | Team | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Voor | Tegen | Doelsaldo | Tucht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKSV Nuenen 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 |
2 | RKKSV 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 |
3 | EMK 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
4 | TGG 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |